Vip Brother 2017

  • 107 496
  • 1 221
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 865
Това с любовта е бошлаф. Всеки сезон измислят гръмка тема, а после си става панаир.
Точно. Темата им е колкото да си направят декора и оттам нататък си е познатият панаир.
Ще вкарат, който има "кандиса", а пък темата за любовта може да я извъртят всякак, напр.
любов към себе си/любов към природата/децата/храната/животните/бла-бла, е, вероятно ще има и някоя двойка или участници, от които ще се очаква да станат двойка.

За новия водещ си мисля, че ще е като гост-водещ и Ники пак ще си е там (много изветря този човек, в началото не беше зле, но последните години е много зле), както и Сашка като водеща на дейлитата (нея я харесвам, на моменти писка повече от нужното, но не ме дразни).
Може да поканят Наталия Симеонова за "любовен водещ", нали това й е емблемата, макар че не знам тя доколко е телегенична в момента. Rolling Eyes

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
За водещи аз залагам на Венета /или пък Вулева/ и Лудия репортер  Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 22 950
Венета тъкмо  започна да води свое собствено предаване, не ми се вярва.  Peace

# 33
  • Мнения: 4 275
Party Много хубава картинка си имаме на новата тема - любовна. txtloves
И аз вече исках да сменят Кънчев- хич не му отива този формат на него.
Сега се замислих кой ли би могъл да бъде водещ . Вие представяте ли си да натресат Кошлуков ooooh!

Какво му е на Кошлуков, пар екселанс???? Joy
Кънчев и мен ме дразни. Май предпочитам Милен Цветков.

# 34
  • Мнения: 24 349
Всъщност за какво им е още един водещ?
Залагам за някой бивш участник

# 35
  • София
  • Мнения: 22 950
Не стана ясно дали ще е трети водещ или ще сменят някой от старите.

# 36
  • Мнения: 68 658
Party Много хубава картинка си имаме на новата тема - любовна. txtloves
И аз вече исках да сменят Кънчев- хич не му отива този формат на него.
Сега се замислих кой ли би могъл да бъде водещ . Вие представяте ли си да натресат Кошлуков ooooh!

Какво му е на Кошлуков, пар екселанс???? Joy
Кънчев и мен ме дразни. Май предпочитам Милен Цветков.

Ох, божке....бях го забравила тоя негов пар екселанс...JoyJoyJoyJoyJoy

Мише, жива да си, че ме сети, да се посмея малко. Като помня какъв хилеж беше в миналата тема...ееехххх, спомени, спомени....

Аз предлагам Джорджи /Джорджиано/ за водещ...

# 37
  • Мнения: 14 966
Скрит текст:
Party Много хубава картинка си имаме на новата тема - любовна. txtloves
И аз вече исках да сменят Кънчев- хич не му отива този формат на него.
Сега се замислих кой ли би могъл да бъде водещ . Вие представяте ли си да натресат Кошлуков ooooh!

Какво му е на Кошлуков, пар екселанс???? Joy
Кънчев и мен ме дразни. Май предпочитам Милен Цветков.

Милен Цветков и мен ме кефи. Аз не съм гледала ББ с него като водещ , но в това среднощно предаване има страхотни хитове , участниците му идват на "мушка" да ги пързаля много тъничко. Много се смях с една негова гостенка от конкурс някакъв за красота ли беше , за плейбой ли беше, та чак май в Господари на ефира го бяха излъчили. Ще ми е интересно да го видя  този формат.
Тет , пак ще се хилим , бре. Малко остана  Laughing
То на мен темата ми е по-забавна от самото предаване.
Ако щЕ и Луна да е водещ  hahaha

# 38
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Дали ще има двойки участници все пак е сезон на любовта?

# 39
  • Мнения: 24 349
Ще има бивши двойки, ще има родители и деца, ще има и такива с потенциал да станат двойка

# 40
  • Мнения: 9 865
Като казаха родители и деца не знам защо се сетих за Силвия и Теди Кацарови, май предишни години все се носеха слухове, че са сред канените.

# 41
  • София
  • Мнения: 22 756
Крилата на любовтра в новото издание на ВБ - над кого ли ще се разперят? Joy Joy

# 42
  • Мнения: 2 742
За водещи аз залагам на Венета /или пък Вулева/ и Лудия репортер  Mr. Green
Само не Дани Петканов. Опазил ни Бог😐😐😐

# 43
  • Мнения: 690
Аз някъде бях чела че водят преговори с Глоря и почти стигнали до сделка ( за участник не за водещ). Ама беше в някакво жълто издание та незнам до колко е достоверно.

# 44
  • София
  • Мнения: 22 950
Аз някъде бях чела че водят преговори с Глоря и почти стигнали до сделка ( за участник не за водещ). Ама беше в някакво жълто издание та незнам до колко е достоверно.

Аз пък четох, че тя категорично е отказала.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт