Kalp Atışı - УДАРИТЕ НА СЪРЦЕТО - Йойкю Карайел и Гьокхан Алкан – 2

  • 56 177
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 15 391
Май пак трябва да се редиме да помрънкаме за фраг  Whistling Flutter още го няма  Crossing Arms

# 661
  • София
  • Мнения: 9 346
Не го чакайте преди 21h фрагмана,

# 662
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 851
оф...оф.....оф...

# 663
  • София
  • Мнения: 9 346
Не офф-кай Grinning Grinning Grinning така го дават Wink точно в рекламите между озета и новия епизод Simple Smile

# 664
  • Мнения: 9 388
Танче, може би Зиянур ще умре и това ще накара всички да се замислят. Определението там е болезнено, тъжно, горчиво, трагично събитие, та подозирам, че ще следваме оригинала. Пък и говорихме, че Зиянур може да поживее един, два епизода и да умре.

Последна редакция: чт, 17 авг 2017, 17:50 от Дданни

# 665
  • Мнения: 3 436
Дани, мерси. Аз видях, че думата има повече значения (нюанси), но избрах по-общото, и очаквах пояснение.
Забравих го Зиянур. Помислих за са някакви по-общи разкрития.

Последна редакция: чт, 17 авг 2017, 18:05 от Tania M.

# 666
  • София
  • Мнения: 9 346
Според мен няма да е Зиянур, него ще го задържат още малко, може да е разкрия някоя от мръсните схеми на СюСи

# 667
  • Мнения: 9 388
Ще залагаме ли, че нещо взе да ме влече да залагам. И пари за подарък трябват! Stuck Out Tongue Winking Eye Дано не е Зиянур все пак!

# 668
  • Мнения: 3 436
Ами в преведеното резюме се казваше, че "един инцидент в болницата ще накара всеки един да се бори за чувствата си", взех да се чудя. По-скоро на всеки един ще му се наложи да да преосмисли отношенията си "кой с кого". Но то това ще се случи и в двата случая - и при разкриване на машинации на Сюлейман/Синан, и при фатален край на Зиянур.
Скрит текст:
СЪРЦЕБИЕНЕ/озет към 8 еп.
Неочаквания подарък от Али Асаф за рождения ден много ще зарадва Ейлюл. Ейлюл за първи път живее в детството,чувства се като в приказка. Но в този момент един инцидент в болницата ще накара всеки един да се бори за чувствата си. Оуз ще направи признание на Ейлюл,което никой не е очаквал. Планът на Синан да уволни Ейлюл ще шокира всички,особено Али Асаф. Миналото на Мехмет не го оставя на мира.Но този път ще пострада самата Ейлюл. След цялото напрегнато положение Али Асаф има изненада за Ейлюл-приказка./melekteam
Аз нали казах вчера - заложих 50 лв. и бях дотук. Да залага занапред, който ги цъка по пет.  Grinning

Последна редакция: чт, 17 авг 2017, 18:54 от Tania M.

# 669
  • Мнения: 9 388
Ами 5 лв от мен за Зиянур. Grinning Не че искам, ама като казахте, че е така в оригинала, та затова. Но пък нашият няма да е 20 епизода, та Зиянур може още да е нужен.

# 670
  • София
  • Мнения: 9 346
10, че Зиянур немя да мре Grinning

# 671
  • Мнения: 3 436
Определението там е болезнено, тъжно, горчиво, трагично събитие, та подозирам, че ще следваме оригинала. Пък и говорихме, че Зиянур може да поживее един, два епизода и да умре.
Пропуснала съм това с червеното. А то там стават и двете - първо смъртта на Зиянур, после разкритията на мръсните схеми.
Ха тъй, залагайте, залагйте.  smile3508

Последна редакция: чт, 17 авг 2017, 18:32 от Tania M.

# 672
  • Мнения: 9 388
Grinning Така стана интересно!

# 673
  • Мнения: 3 436
Определението там е болезнено, тъжно, горчиво, трагично събитие, та подозирам, че ще следваме оригинала. Пък и говорихме, че Зиянур може да поживее един, два епизода и да умре.
Дани, ако в резюмето се има предвид "болезнено, тъжно горчиво събитие" (червеното), а не просто "инцидент", може и да обереш залозите.  Laughing

Последна редакция: чт, 17 авг 2017, 18:42 от Tania M.

# 674

Общи условия

Активация на акаунт