Kalp Atışı - УДАРИТЕ НА СЪРЦЕТО - Йойкю Карайел и Гьокхан Алкан – 2

  • 56 253
  • 741
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 9 388
Бахар и Оуз. За Бахар може и да е добра партия Оуз, но за него тя не е. Но след като някой е бил влюбен в Ей, не вярвам да може да обича момиче като Бахар. Така че аз вече не виждам Оуз и Бахар и даже не ги искам заедно. Дори и да подобрят Бахар, тя се изложи достатъчно, за да не я искам за Оуз, когото харесвам.

А относно пострадването на Ей - само да разберат, че има опасност за нея, всички ще започнат да правят планове как да бъдат рицари на кон и с меч, от Али през Оуз, Селим, Мехмет, до Алп. Имайки предвид кои заплашват Ей, тя може да пострада по много начини - да бъде отвлечена, например, и заплашвана да им върне парите. Дано не пострада физически, може би само някоя драскотина, та да може да се надпреварват кой да я промие и да залепи лепенката. Grinning

# 646
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 865
Момичета HugHugHugHugHug

Танче - Дано не пострада физически, но ако все пак се случи и Ей влезе в болница ще се струпа целият свят там. Grinning Grinning Grinning Али Асаф, Есма и Мехмет ще спят до леглото и, Селим, Оуз и асистентите ще са дежурни пред вратата, баща и и той ще дойде, даже предполагам, че и мафиозо ще се появи от някъде Grinning Grinning Grinning


Бу,точно това имах в предвид...Алп обаче не е сигурен...ако оцелее след лютите чушки... JoyJoyJoy

# 647
  • Мнения: 9 388
Момичета HugHugHugHugHug

Танче - Дано не пострада физически, но ако все пак се случи и Ей влезе в болница ще се струпа целият свят там. Grinning Grinning Grinning Али Асаф, Есма и Мехмет ще спят до леглото и, Селим, Оуз и асистентите ще са дежурни пред вратата, баща и и той ще дойде, даже предполагам, че и мафиозо ще се появи от някъде Grinning Grinning Grinning
Това е картинка, която заслужава да се види.

# 648
  • Мнения: 3 436
Гледам анкетата, само ние с БУ искаме Оуз и Бахар! Grinning
Бахар и Оуз. За Бахар може и да е добра партия Оуз, но за него тя не е. Но след като някой е бил влюбен в Ей, не вярвам да може да обича момиче като Бахар. Така че аз вече не виждам Оуз и Бахар и даже не ги искам заедно. Дори и да подобрят Бахар, тя се изложи достатъчно, за да не я искам за Оуз, когото харесвам.
Мда, като гласуваме, да гледаме по-перспективно. Grinning  Heart Eyes
Няма да отшумят така лесно чувствата на Оуз към Ей, за да залъгва Бахар. За нея и Фатих стига. Grinning

Нали турците са по мелодрамите, може и да познаете за пациентката Ей. Аз по-скоро очаквах отвличане или нещо такова. Те целят да я изнудват, а не да я раняват, но шилото нали в торба не стои ... ще видм. Дано фрагът подскаже.

# 649
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 865


Нали турците са по мелодрамите, може и да познаете за пациентката Ей. Аз по-скоро очаквах отвличане или нещо такова. Те целят да я изнудват, а не да я раняват, но шилото нали в торба не стои ... ще видм. Дано фрагът подскаже.
е...това е проблема, че ако Ейлюл реши да не се даде да я отвлекат ...може да стане беля...нали знаеш как свърши серията с нападението над мафиозо...аз бях от сигурните, че Ейлюл е ранена....

# 650
  • Мнения: 3 436
е...това е проблема, че ако Ейлюл реши да не се даде да я отвлекат ...може да стане беля...нали знаеш как свърши серията с нападението над мафиозо...аз бях от сигурните, че Ейлюл е ранена....
И скокна и ги строи в две редици, "Не гледайте мен, ами пациента", мафиозо демек.  Grinning
Нали ще оперират мащехата. Ако и двете са пациентки в една и съща серия, Ведат зор ще види. А и Оуз, че нали ще оперира Несрин, ще се чуди къде по-напред.  Grinning

# 651
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 865
е...това е проблема, че ако Ейлюл реши да не се даде да я отвлекат ...може да стане беля...нали знаеш как свърши серията с нападението над мафиозо...аз бях от сигурните, че Ейлюл е ранена....
И скокна и ги строи в две редици, "Не гледайте мен, ами пациента", мафиозо демек.  Grinning
Нали ще оперират мащехата. Ако и двете са пациентки в една и съща серия, Ведат зор ще види. А и Оуз, че нали ще оперира Несрин, ще се чуди къде по-напредGrinning
айде...заради Оуз кандисах.....няма да я разболявам.... JoyJoyJoy

# 652
  • Мнения: 9 388
Скрит текст:
Гледам анкетата, само ние с БУ искаме Оуз и Бахар! Grinning
Бахар и Оуз. За Бахар може и да е добра партия Оуз, но за него тя не е. Но след като някой е бил влюбен в Ей, не вярвам да може да обича момиче като Бахар. Така че аз вече не виждам Оуз и Бахар и даже не ги искам заедно. Дори и да подобрят Бахар, тя се изложи достатъчно, за да не я искам за Оуз, когото харесвам.
Мда, като гласуваме, да гледаме по-перспективно. Grinning  Heart Eyes
Няма да отшумят така лесно чувствата на Оуз към Ей, за да залъгва Бахар. За нея и Фатих стига.
Grinning

Нали турците са по мелодрамите, може и да познаете за пациентката Ей. Аз по-скоро очаквах отвличане или нещо такова. Те целят да я изнудват, а не да я раняват, но шилото нали в торба не стои ... ще видм. Дано фрагът подскаже.
Танче, а бе точно тогава имаше снимки на Еге и Али Бурак (Бахар и Оуз) и явно прехвърлих харизмата на актьорите върху героите и си пожелах БахОз. Обърках реала и сериала.  Grinning

И аз очаквам отвличане на Ей и по-скоро емоционално страдание за нея и околните, а не физическо. Но както казах и по-рано, съгласна съм на драскотина, която иска промиване и лепенка. Шило без драскотина е почти невъзможно. Grinning

# 653
  • София
  • Мнения: 9 365
Каквото и да се случи с Ейлюл ще видим една друга страна на Али - обезумял от болка, жесток и с желание за мъст.

# 654
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 865
Каквото и да се случи с Ейлюл ще видим една друга страна на Али - обезумял от болка, жесток и с желание за мъст.
да...искам го нахъсан и да почне да чисти болницата от мръсотията....

# 655
  • Мнения: 7 920
Уф, момичета,
Не искам отвличанки, значи.
Аман, бе!

Засега да са само заплахи, после нашата супер докторка да ги натръшка всички и толкоз.
Някоя и друга драскотина може, колкото да видим Алито още по- размекнат и естествено по- красив ( с тъжни очи имам предвид).

# 656
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 865
Уф, момичета,
Не искам отвличанки, значи.
Аман, бе!

Засега да са само заплахи, после нашата супер докторка да ги натръшка всички и толкоз.
Някоя и друга драскотина може, колкото да видим Алито още по- размекнат и естествено по- красив ( с тъжни очи имам предвид).

Пепелче, с драскотини само трудно се навъртат много серии..... Wink

# 657
  • Мнения: 3 436
Пепел, не бой се! Нали и аз с това почнах, че Ей ще ги омлати. Кандисвам и аз на драскотини или да я разкарва до рентгена д-р Али. Макар че накрая може да излезе кьорфишек. Те така пускат въдички - "загуба на любим човек", "ще пострада Ейлюл", "ще се сбъдне ли приказката" ... Ми няма да се сбъдне в 8-ми епизод.  Grinning

Д-р Ей омайва стажантите.




Последна редакция: чт, 17 авг 2017, 17:10 от Tania M.

# 658
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 865
Скрит текст:
Пепел, не бой се! Нали и аз с това почнах, че Ей ще ги омлати. Кандисвам и аз на драскотини, макар че накрая може да излезе кьорфишек. Те така пускат въдички - "загуба на любим човек", "ще пострада Ейлюл", "ще се сбъдне ли приказката" ... Ми няма да се сбъдне в 8-ми епизод.  Grinning

Д-р Ей омайва стажантите.




отдъхнах си...Алп е жив....JoyJoyJoy

# 659
  • Мнения: 3 436
Аз пък съм любопитна какво ще е това неприятно събитие в болницата, което ще накара всеки един да се замисли за връзките/отношенията си ...  newsm78

"Bu sırada hastanede yaşanan acı olay, herkesin kendini ve ilişkilerini sorgulamasına neden olur."

Какво ще пазарим тук, извън болницата и то ...

Последна редакция: чт, 17 авг 2017, 17:11 от Tania M.

Общи условия

Активация на акаунт