Перилни препарати и омекотители – 48

  • 69 865
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: X
Искам да попитам този ариел става ли за цветно(тъмно и черно) пране ?Или е по подходьщ зо бяло?

# 751
  • Ловеч
  • Мнения: 729
До колкото знам препаратите, на които не пише, че са за цветно са за бяло, но течните не съдържа кислородни избелители, а само оптични, така че стават за цветно, стига да не се суши на слънце.

# 752
  • Мнения: 327
Искам да попитам някой дали е използвал перлите на Ленор? Миришат ли по-силно и трайно в сравнение с течен омекотител?

# 753
  • Пловдив
  • Мнения: 368
Аз миналата седмица си купих два вида, не намирам разлика от към трайност, обаче са си гъдел, радва ме да ги ползвам. Свършват изключително бързо!

# 754
  • Плевен
  • Мнения: 584
Аз купих вчера синия Персил от Кауфланд. И веднага пуснах едно пране.
Ами мога да кажа, че дрехите ми "светнаха". Освен това ми се стори по-плътен и гелообразен от обикновено самия препарат, което приятно ме изненада.

# 755
  • Мнения: 593
С какво да изпера спортно яке от изкуствена материя, на което пише да не се ползва омекотител, за да спре да се наелектризира? Пуска ток и от въздуха и дъщеря ми не иска да го носи.
Прочетох в стари теми за препарат за спортни дрехи на ДМ и Лидл, имат ли ефект точно за това нещо? Има ли ги в момента, не съм виждала сякаш такъв Формил/Лидл в постоянния асортимент.

# 756
  • Мнения: 5 207
Формил за спортни тъкани го пускат спорадично, докато Денкмит за спортни тъкани е в постоянния асортимент. За съжаление не знам дали действа антистатично.
Най-добре вземи нещо такова:

# 757
  • Мнения: 593
Това е спрей доколкото виждам, не знаех за такъв вариант, досега избягвах тези материи. Благодаря, ще го търся из наличните магазини.
bouquet

# 758
  • Мнения: X
До колкото знам препаратите, на които не пише, че са за цветно са за бяло, но течните не съдържа кислородни избелители, а само оптични, така че стават за цветно, стига да не се суши на слънце.
Благодаря ,много.Отказах се да пера цветно с него Simple Smile

# 759
  • Мнения: 5 207
Точно това искат производителите: да си похарчиш парите за течен за цветно, който на практика е същото нещо.

# 760
  • Мнения: 13 532
Време е за нова тема.

# 761

Общи условия

Активация на акаунт