Нервни ли са вашите бебета през нощта?

  • 979
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 392
Дъщеря ми се буди почти всяка вечер и си иска млякото,а понякога и по 2-3 пъти.В съня си се завърта на 180 градуса,а спи при нас. Laughing Постоянно ни рита по главите. Joy

# 16
  • Мнения: 4 068
Най-вероятно е от зъбите. И при нас е така вече 4 месеца, ставам по 6-7 пъти да давам биба, непрекъснато мрънка, откакто се научи да се обръща и да се изправя, вече го прави и през нощта, като хем се върти, хем реве че й се спи, изобщо ужас. Давам биба, хващам я за ръка понякога, шъткам /шшшшшш/ ей такива разни номера...Успех!

Същия филм е и у нас. Направо съм на откачане вече. Дано не съм тотално полудяла докато премине този период. Нощем се обръща по корем, а не умее да спи така и започва да се опитва да лази. Всичко това на сън. И като се усети започва един рев.....не е истина направо. Сигурно по 200 пъти на нощ ставам.

Я кажете как давате тая хамомила? Да пробвам и аз дали ще ми осигури няколко спокойни нощи.

# 17
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Гаранция са зъбите.
Моето мишле е много кротко засега, нощем спи непробудно. Имаме вече две зъбчета, които й избиха без да усетим, дано и занапред да е така. Flutter

# 18
  • Мнения: 2 952
време е за  зъбки , Саги също е на 6 месеца почти , имаме вече от  няколко дена  зъбче....но не  с голям зор ....малко помрънкваше нощем ....но си спеше  де по ц яла нощ (леко минахме) , иначе много  се плюнчеше преди  зъбчето , слагах лигавниче през  цялото време .....мокро  ставаше и го сменях ..много плюнки, много  чудо Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 3 679
Все едно аз съм го писала ooooh!
При нас е направо......- снощи беше върха на сладоледа- от 2 до 4 часа- заспива като го държиш- сложиш ли го в леглото- реееввв!!! С баща му откачихме.
А за хамомилата- май и тя не действа вече- давам по 5 гранули 2 пъти дневно- след обяд и вечер преди сън- но половин час след това не яде и пие нищо
Отначало действаше- ама вече и това не става- а не давам постоянно - само като е нервен
Бях чела за едно сиропче- ама как беше- и мисля с него да пробвам
"КИЕТЮД"- се казваше- пробвал ли го е някой???

# 20
  • Мнения: 3 334
Ще мине и този период. Въоръжи се със здрави нерви и много търпение. Peace
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт