драстична диета -глад

  • 3 586
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
здравейте. търся някой ,който да направи  това с мен.
ден 1
закуска зелен чай
обяд ябълка
вечера настърган морков
ден 2
закуска зелен чай
 обяд мляко
вечеря 1сварено яйце
ден 3 глад
*всеки ден 2л вода поне* +2чай (аз пия и маточина вечер защото имам проблем със съня)
*колкото може повече ходене и повече тренировки*

Последна редакция: чт, 03 авг 2017, 18:03 от bubanka

# 1
  • Мнения: 25 769
здравейте. търся някой ,който да направи  това с мен.
ден 1
закуска зелен чай
обяд ябълка
вечера настърган морков
ден 2
закуска зелен чай
 обяд мляко
вечеря 1сварено яйце
ден 3 глад
*всеки ден 2л вода поне* +2чай (аз пия и маточина вечер защото имам проблем със съня)
*колкото може повече ходене и повече тренировки*
Имай малко милост към себе си. Ще свалиш, ще подложиш организма си на шок. След диетата ще започне да трупа, защото няма да знае кога пак ще го подложиш на глад.
Измисли нещо по балансирано и здравещадящо.

# 2
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Здравей, каня те при нас в плодолечението, от него поне има смисъл, това не знам какво ще постигнеш с него.
http://www.bg-mamma.com/?topic=900637

# 3
  • Мнения: 11 387
Защо ти е този сигурен начин да си забавиш метаболизма до крайност?

# 4
  • Мнения: X
Глад в комбинация с колкото може повече тренировки? Ако имаш толкова голямо желание да стигнеш до болница, има и по-лесни начини..

# 5
  • Варна
  • Мнения: 737
Ще си съсипеш здравето! Ще отслабнеш и после ще си върнеш двойно килограмите.

# 6
  • Мнения: X
здравейте. търся някой ,който да направи  това с мен.
Скрит текст:
ден 1
закуска зелен чай
обяд ябълка
вечера настърган морков
ден 2
закуска зелен чай
 обяд мляко
вечеря 1сварено яйце
ден 3 глад
*всеки ден 2л вода поне* +2чай (аз пия и маточина вечер защото имам проблем със съня)
*колкото може повече ходене и повече тренировки*
Да речем, издържиш 1 седмица и свалиш 3-4 кг.
После?
Глад, докато станеш на 70?
Та нали още след първите хапки храна кг ще тръгнат пак нагоре....нищо чудно в края на втората седмица да си качила едно 4-5 кг.
Ама щом ви е кеф да се мъчите....

# 7
  • Мнения: 54 550
Какви са тези глупости?
Глад?! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 8
# 9
  • Мнения: 25 769
Какви са тези глупости?
Глад?! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Като гледат на плажа какво тела има, си мислят че с глад за седмица ще постигнат същото. Блажени са вярващите.

# 10
  • Мнения: 54 550
Тя едва ли ще стигне до анорексия, но със сигурност ще качи повече след глад.

# 11
  • Мнения: 11 387
Тя едва ли ще стигне до анорексия, но със сигурност ще качи повече след глад.

Преди 26 години аз така започнах с диета на ябълки ... Изкарах около месец, като не отсланах кой знае колко. Затова пробвах да мина само на чай и после само на зеленчуци и чат пат кисело мляко. Тогава главоломно отслабнах. Близките ми започнаха да алармират и да ми се карат, че нещата излизат от контрол, но аз не им ярвах - нали ядях зеленчуци и понякога сирене и кисело мляко за калции. Пиех много вода. И все още имах да свалям сланини. Приятеликите ми ме аплодираха колко съм волева  и секси слаба - като наркоманка манекенка ooooh! Сестра ми плачеше и ме молеше да ям. Вярвах, че контролирам нещата и от глад никой не умира по нашите ширини, а и какъв глад - та аз бях свиня  Crazy

Диангноза - АНОРЕКСИЯ НЕВРОЗА.

Първа започна да окапва косата ми. После паднаха някой нокти и зъби /това е нещо ужасно за една млада жена/. Започнаха инфекции и хронично грипоподобно състояние. Майка ми и баба ми започнаха на смени да са до мен, за да се уверят че ям, а то вече не бе лесно - защото ми се повръщаше ако изям повече от шепичка. Независимо, че ядях продължавах да отслабвам. Няма да изпадам в повече подробноси, но един след друг започнах да имам проблеми с вътрешните органи, получих и сърдечен арест. Бях няколко месеца по болници на сиситеми и сондово хранене /това е наистина нещо ужасно/. Въпреки това тежах 38 килограма, а съм висока 173 см. Отне ми 12 години лечение да залича глада.

Сега съм си дебеличка  Rolling Eyes убедена съм, че никой не би предположил, че мога да стигна до там.

Глада не е приятел. Той е врата към отключването на пагубни механизми и винаги в дъното му е спотаен убиец.



Последна редакция: сб, 05 авг 2017, 14:56 от the Дорис

# 12
  • Мнения: 25 769
Всички сме минали периода на диетите, и аз съм била 44 кг, на 170см, грозно слаба. Тинейджърски глупости. При мен цикъла спря, косата ми оредя, кожата ми пожълтя....и тогава ме заведоха на лекар на сила, той ме наплаши и започнах да ям малко повече. Около 60, 62 кг съм в перфектна форма, но винаги имам 5-6 отгоре. Здравето е най важно, и най скъпо, но само който го е разсипвал ми вярва.

# 13
  • Мнения: 54 550
О, Лъки, ти си била височка. Kissing Heart

Аз пък винаги съм си контролирала теглото, но чак до такива крайности не съм стигала.
Нито нагоре, нито надолу.
Била съм най-много 59 (тогава вече се стреснах и се взех в ръце) , най-малко 44, ама след тежка операция, не след гладуване по желание. Ръст 164.
Проблеми не съм имала, като описаните.
Иска се дисциплина, да не допускаш да се качват много кг, че после трудно се свалят.

# 14
  • Мнения: 11 387
Всички сме минали периода на диетите, и аз съм била 44 кг, на 170см, грозно слаба. Тинейджърски глупости. При мен цикъла спря, косата ми оредя, кожата ми пожълтя....и тогава ме заведоха на лекар на сила, той ме наплаши и започнах да ям малко повече. Около 60, 62 кг съм в перфектна форма, но винаги имам 5-6 отгоре. Здравето е най важно, и най скъпо, но само който го е разсипвал ми вярва.

Е да де - и ти си се сдобила с анорексия  Rolling Eyes Зависи от метаболизма кога, дали и как ще се измъкнеш.
Хората очакват, че трябва да приличаш на скелетите от снимките, за да си анорексик, а тя анорексията си има фази.

Общи условия

Активация на акаунт