драстична диета -глад

  • 3 590
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 812
Не се гордея с този епизод от живота си и рядко се връщам там. Ако детето ми е момиче, не знам как ще я спася от манията да е слаба...
Навремето следях доктор Емилова и се влияех от нейните насоки, сега като я чуя и спирам телевизора...за Лидия Ковачева пък да не говорим.

# 16
  • Мнения: 54 665
Тя пък Емилова да не е слаба?

# 17
  • Мнения: 25 812
Тя пък Емилова да не е слаба?
Едра жена е, тя пропагандира лечение на чай и плодове. Доста хора отслабват при нея, малцина задържат тегло. Сещам се за Глория, тя цял живот е на режим на Емилова.
За мен този метод не работи, цял живот да хрупаш салата, ябълки и чай...

# 18
  • Мнения: 54 665
Няма да работи, защото плодовете съдържат много захари.
А пълните хора обикновено имат проблем с въглехидратната обмяна.
Все едно да лекуваш пияница с бира.

# 19
  • Мнения: 25 812
Тя изготвя индивидуални планове според човека,  и здравословното му състояние...уж. Следвала съм и насоките, но не става за стил на живот, не може една тортичка да изядеш, нито сладолед, или шоколадов шейк например. Ядките само сурови, зеленчуците сурови...чайче с мед...

# 20
  • Мнения: 1 773
Откакто свалих 15 кг за кратко време се сдобих с проблеми със стомаха и червата Cry , чувствам се отпаднала и лесно се уморявам . Преди бях пухкава , но здрава . Бях намалила драстично храната , но до анорексия не стигнах . Сега се храня горе-долу нормално , но не качвам колограми , стопирала съм се на 54 ( бях 70 ) , по едно време се бях докарала до 50 при 1.70 височина , изглеждах като ходещ скелет . Не си мислете , че като окльощавеете ще сте супер секси . Аз загубих бюста си и си докарах стомашни проблеми . Здравословното отслабване е постепенно и със спорт Hug

# 21
  • Мнения: 51
Ще измъчиш организмът си, а последствията ще са дългосрочни. Казвам го от опит. Преди 4-5 години бях на изключително ограничен хранителен режим, съчетан с тренировки, от 55 кг, станах 43 кг. Гледайки снимките си, приличам на недохранено момиче, по-скоро болно изглеждаща, отколкото с хубаво тяло. Сега, когато отново съм 51-52 кг, вече често ме боли стомах, имам нередовна менструация, много от хормоните ми не са ок. Смятам, че сама съм си виновна и съжалявам.

# 22
  • Мнения: 1 773
А , да , забравих да спомена , че развих страх от напълняване , дори сега , когато се опитвам да се храня нормално , се усещам , че всеки ден се оглеждам дали не съм качила килограми . Кантара го махнах , защото всеки ден се клечих по няколко пъти на него Joy

Общи условия

Активация на акаунт