"Cesur ve Güzel"("Дръзки и красиви") с Туба Бюйюкюстюн и Къванч Татлъту- тема 13

  • 103 934
  • 732
  •   1
Отговори
# 120
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Привет! Злати, пак останахме самички.






Утре пак съм на работа smile3518...

За да не се получат последователни постовете ми, реших да допълня този. Изгледах няколко епизода от различни турски сериали - с Къванч, с Туба, с някои други актьори и за себе си направих следния извод: първо - Кетхен е абсолютно права за дублажа на героите. Много по-реалистични са образите, когато има субтитри; второ - Къванч и Туба са мнооого по-добри от някои други актьори. Висока класа, висш пилотаж... и въпреки малките пропуски в сюжета, ДК е много по-интригуващ, динамичен, емоционален, реалистичен, дори забавен  сериал. Добре, че имах възможността да го гледам!

Весела сряда на всички!

Последна редакция: ср, 23 авг 2017, 14:11 от kuzmanova.ek@abv.bg

# 121
  • Мнения: 41 690
Привет! Hug

Цитат
Изгледах няколко епизода от различни турски сериали - с Къванч, с Туба, с някои други актьори и за себе си направих следния извод:....Много по-реалистични са образите, когато има субтитри...
Кате Hug,сега ли достигна до този извод? Thinking Аз си го знам това,тъй като отдавна гледам турски сериали със субтитри(от 2009г. Wink),а други с дублаж по телевизията!Коментирали сме го в темите! Peace





# 122
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Злати, нали казах, че съм "нова" в начинанието "турски сериали". Гледала съм няколко, а ДК случайно го засякох като сменям каналите на ТВ. На нашата кабелна телевизия има три турски програми. Тогава се заинтригувах от партньорството на Киво и Туба, гледах с руски субтитри, а после открих вас и съвсем се запалих. Беше някъде към месец февруари. Останалото го знаеш. Не съм чела други теми. Всичко, което научих е оттук и от вас, за което безкрайно ви благодаря!


# 123
  • Мнения: 10 805
 
wavey #Silly

Любими... Rolling Eyes Two Hearts smile3544 Joy Joy Joy



Момичета... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 124
  • Мнения: 41 690
Добро утро! Hug Hug Hug



Кате Hug,аз знам че си ''нова'',но помислих че за форума! Wink Отдавна дават турски сериали по телевизията за това го написах!Аз се запалих още като започна първият-1001 нощ! PeaceОткрих други във Вбокса,преведени и се започна!Четях и темите във форума,но по-късно прописах тъй като бяхме с един компютър тогава и от децата не можех да се вредя!За това си купих лаптоп само за мен! Laughing

Свет Hug,и твоите любимци съм гледала! Wink Мехмет Акиф Алакурт нещо се изгуби,не се снима вече! Thinking Гледала съм го само в ''Съла'' и ''Еманет''!Така и не изгледах ''Аданалъ''! Peace



Сesur and Suhan - El poder de tu amor.



Желая ви приятен ден! bouquet

# 125
  • Мнения: 4 224
Здравейте Дръзки и Красиви

Тези дни при мен доста задачи - тръстика + ремонт= 0-во влизане във форума Sad

Благодаря ви за споделеното в темата, както и за поддържането й - Злати Hug, Кате Hug
Няма значение кога човек открива хубавите турски сериали. (Защото има и такива, които не са нещо кой знае какво Peace Е, всичко е и въпрос на лична гледна точка yes) Важното е, че сме открили хубавата игра на Туба, Къванч и компания Peace И успяхме да й се насладим в ДК. А и все още го правим - дали с клипчета, дали с повторение на сериала - Боби Peace
Свет Hug от четирите двойки в колажа не съм изгледала само Дила Ханъм Sunglasses(предполагам, че снимката е от там) Може би ще ми се случи след време Rolling Eyes

Нещо Ринка Hug съвсем я няма тези дни Thinking Дано  да е само заради служебни и  домашни ангажименти Praynig

Да отбележа ден четвъртък Whistling



Хубав следобед!  love001

# 126
  • Мнения: 41 690
Привет следобедно!

Канти Hug, добре си наминала след като си била много заета! Hug Лятото е така! Peace



нова от ИГ на Къванч....


нова от Еркан




Cesur ve Güzel - Tutkulu Sahneler


https://youtu.be/EvZuHbRA1ac

# 127
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Здравейте, момичета! Чак сега се освободих от служебните ангажименти.

Скрит текст:
Първо, бях на работа, после обикалях махалите да търся ученици за поправителни изпити, а досега писах предавателен списък на учениците от моя клас. Утре до към 10,00 ч. ще ги причаквам, за да ги придружа до училище, (да съм сигурна, че ще се явят на изпитите). После ще пиша Програми и Планове, според новите изисквания, заедно с колегите от училищните комисии. Не знам, дали ще ми останат сили да обучавам децата по врене на учебната година. Вече сме скапани. И това е само началото...

Злати, Канти,  Hug знам го "Съла", един от малкото сериали, които съм гледала. Хареса ми, но не толкова като ДК. Красиви и талантливи актьори, но не колкото Къванч и Туба... Мога да сравнявам ДК само с друг проект на Къванч и Туба. Дано скоро да се радваме на такъв!



и приятни сънища!

# 128
  • Мнения: 41 690
Добро утро! Hug Hug Hug



Кате Hug,изгледалала ли си всички предишни сериали на Туба и Къванч? Може да си писала преди,но не си спомням! Thinking Peace
Скрит текст:
И аз като млада учителка няколко години работих на село!Знам какво е да имаш деца от малцинството и да ги търсиш!





Тамер Левент зад кадър в Истанбулска невеста....


Серкан ....


Нова от Нихан (Адалет).


Имайте чудесен ден! bouquet bouquet bouquet

# 129
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Добър ден! Злати,

Скрит текст:
гледала съм Туба в "Гордата Аси", но хванах сериала към втората половина и в "Огнено сърце". Киво  го следих в "Север Юг" и в "С Русия в сърцето" оттук - оттам, когато го пуснаха във Войо. Гледах сериалите паралелно и тогава в мен се зароди желанието да ги видя заедно в главни роли като двойка. ДК напълно оправда очакванията ми и малко съжалявам, че нямаше втори сезон. Едва ли ще си партнират отново...Надявам се, ДК да има  голям международен успех и зрителите да пожелаят отново техен съвместен проект.

По отношение на работата,

Скрит текст:
аз съм все така вече 32 години. Не знам дали ще издържа до края на трудовия си път. И проблемът не е толкова в преките ми задължения, а в страничните ми ангажименти и купищата документация, с която ни ангажират.




Малко руски красоти за настроение...

# 130
  • Мнения: 41 690
Привет! Hug



Кате Hug,изгледай и другите сериали от-до! Peace




Cesur Sühan 👨👰 Özcan Deniz "Hayat arkadaşım"


https://youtu.be/nwVKw6qqNrU?list=RD7ImNhY9JZSM

Приятен следобед! bouquet

Последна редакция: пт, 25 авг 2017, 14:36 от Zlatina3

# 131
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Злати, ще го направя, когато преживея ДК.

Скрит текст:
Аз, като човек на изкуството, имам склонността да се вманиачавам и да се фиксирам в неща, които ми харесват.
Например, все още гледам клипчетата, които поствате, пускам си епизоди от ДК с моменти, които са ме развълнували, задълбочавам се в емоциите, които Къванч и Туба пресъздават, поплаквам си и т.н. Емоцията при мен е над здравия разум. Баба ми казваше за мен "Серт оцет на бъчвата си пречи"

Обещавам си, че ще изгледам и другите проекти на Къванч и Туба.

Скрит текст:
Само те моля, кажи ми имената на тези с щастлив край, че да не се натоварвам допълнително. Първо тях ще изгледам.





Красив Киво! Много "говорят" очите му. Това е неговата артистична сила. Малко актьори я имат.

# 132
  • Мнения: 41 690
Добро утро! Hug Hug Hug



Кате Hug
Скрит текст:
Ще ти пиша за сериалите,но другата седмица!Доведоха ми внучката за няколко дни и минавам набързо! Laughing

нова снимка на Туба от стара фотосесия...




Къванч и Башак са заминали за Америка...

Скрит текст:
Явно съпругата си е забравила паспорта.....

#news
Кыванч Татлытуг и Башак Дизер, для продолжения отпуска отправились в Америку. Но в последнюю минуту, в аэропорту, пара обнаружила, что Дизер забыла паспорт дома. Спустя час, вопрос с паспортом удалось решить, но ситуация изрядно потрепала нервы молодоженов.
https://vk.com/kivanctuba
и вече снимка на Къванч с брат му Тугай от там...




Cesur ve Sühan 👣Serdar Ortac "Mesafe"



Приятна събота,момичета! Hug Hug Hug

# 133
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Добра съботна вечер! Злати, гледай си внучката.

Скрит текст:
На мен още не ми е дошло времето...и не бързам. Първо трябва да изуча втората си студентка. Каката вече работи. И двете са в "големя"град. Аз съм си самичка ( е, с две котки и едно куче), но пък посрещам гости отвреме-навреме.





От вчера сън на Киво-вълна...
Скрит текст:
Винаги мисля за него като за сингъл. "Прехвърлям" снимките му с Башак. Не я усещам като положителен образ, колкото и да се опитва да привлича внимание. Демонстрациите на голяма любов ме отегчават. Бих искала да виждам повече Туба, но нещо потъна в забвение... А трябваше заедно с Киво да се появяват на медийни събития, да споделят интересни и забавни моменти от партньорството си, да дават интервюта и да поддържат зрителския интерес към ДК, да споделят идеи за нови проекти...Но нищо такова не се случи. Ама за паспорта научи целия свят...Огорчена съм.
Странно, но намирам лека прилика с брата...някак в излъчването...

Последна редакция: нд, 27 авг 2017, 00:12 от kuzmanova.ek@abv.bg

# 134
  • Мнения: 10 805
Привет ,момичета  Hug

Тези дни нЕмам време Whistling...аман вече от домати Whistling...край Stop ...приключих вече с доматения период... Peace Joy Joy Joy
СЪЛА ми е един от любимите сериали..продължавам да си го гледам отвреме навреме...после ДИЛА...не ми беше по вкуса и така и не го изгледах,независимо ,че Ерко е гл. действащо лице ,но партньорката му...цъ... NaughtyС Киво съм изгледала изцяло два сериала ...Перла със Сонгюл...и като стана дума за нея и я харесвате ,този сезон ще партнира на Ерко ...така ,че ако желаете заповядайте в темичката ни...
Скрит текст:
Опс...обърках се ooooh!...сори Praynig...не е темичката НИ,защото почти останах самичка... Sad.Дружките ми съфорумки с които гледахме Еркан години наред една по една спряха да пишат и гледат негови сериали ,заради писаниците около скандала с Нургюл...но аз продължавам Peace...и то защото ...нито съм била там ,нито съм видяла...но дори и да има нещо вярно ,всеки човек греши...нима ние сме безгрешни Thinking
Другия сериал с Киво е КИШ... bowuuТуба съм я гледала в Аси,Пленителката и сега в ДиК..




Скрит текст:
#KivancTatlitug #KıvançTatlıtuğ
#news@kivanctuba #mavi #kıvançmavisi
Ангел для Кыванча
В новом сезоне, Кыванч будет работать с ангелом Victoria's Secret, английской топ моделью Меган Вильямс.
Знаменитому актеру, Кыванчу Татлытугу, который на данный момент снова является лицом марки Mavi Jeans в партнёрши подобрали нового ангела. В 2013 году партнёршей Киво в рекламе Mavi был ангел Victoria Secret Барбара Палвин, на этот раз он будет работать с Меган Вильямс. Бренд платит за ролик 2 млн. долларов (7 млн.тур.лир) съёмки намечены на следующий месяц. После длительного отбора, выбор Mavi остановился на Меган Вильямс, последнее слово было за красавцем актером, после его одобрения было объявлено о ней в соц. сетях, где поклонники актера не оставили этот факт без внимания. Топ модель имеет внушительный послужной список, включающий контракты с крупными и популярными брендами, на данный момент ей 25 лет она живёт и работает в Америке, Нью-Йорке, а так же Лондоне.
Для CESUR VE GUZEL|||KIVANC VE TUBA



Скрит текст:
#KivancTatlitug #KıvançTatlıtuğ
#kivanctuba #new #news #BasakDizer 🆕
"Совершать с Кыванчем покупки, сплошное удовольствие"
Издательство Hurriyet Cumatisi - 26 August 2017
Как и что носить в Турции - она принимает решение. Это работа жены Кыванча Татлытуга. Мы поговорили о стиле с Башак Дизер Татлытуг и выяснили о тенденциях мужской моды в новом сезоне. (Выдержка из статьи)
Жур. - Вы замужем за самым любимым актером Турции, как сильно Вы влияете на его стиль?
Баш. - Я и так, длительное время, следила за его стилем для сериалов и реклам, в качестве консультанта. И сейчас, естественно, в повседневной жизни, все покупки мы всегда осуществляем вместе. Конечно, будучи не обремененным сценарием и конкретным образом, шоппинг проходит веселее и приносит больше удовольствия.
Для CESUR VE GUZEL|||KIVANC VE TUBA



Лека...

Общи условия

Активация на акаунт