"Cesur ve Güzel"("Дръзки и красиви") с Туба Бюйюкюстюн и Къванч Татлъту- тема 13

  • 103 891
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 41 676
стара/нова


Свет Hug Wink

Цитат
Радвам се за Туба и новия й сериал.
Кате Hug,още нищо не се знае,трябва да излезе официално потвърждение от продуценти и актьори! Peace
Ето инфо за Каан,наскоро направиха и тема във форума!
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%B0%D0%BD_%D0%A3%D1 … D1%83%D0%BB%D1%83







# 46
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Злати, благодаря за инфото! Актьорът ми е познат по визия, виждала съм го, но не си спомням къде. Симпатяга е, но не мога да го сравня с Къванч. Ще го погледам малко в роля. А по повод на проекта с Туба -  "Надеждата умира последна". Дано да се осъществи...
Скрит текст:
Чия е ръката в син халат до Туба на старата - нова снимка?



Невероятно емоционален е този момент...Къванч показа страхотна игра...Отразяването на емоции се превръща е негова запазена марка.

# 47
  • AMS
  • Мнения: 6 415


Снощи е излязла една новина в пресата за нов проект на Туба,
но колко е вярно времето ще покаже! Peace



Каан Урганджиоолу до скоро го гледах в Кара севда!
Много хубаво игра отрицателната си роля!
Преди това съм го гледала и в A.S.K.(с Хазал Кая)! Peace
Цитат

 В допълнение >>>
 Kaan Urgancıoğlu участва и
 в проект на Ferzan Özpetek




 Привет на всички
 и благодаря за споделеното!!!

# 48
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Дива, благодаря,че намина! Хубаво клипче с хубава музика...

Скрит текст:

Имам повод да почерпя. Днес е международният ден на левичарите. Да сме живи и здрави двете с дъщеря ми!

Скрит текст:

Последна редакция: нд, 13 авг 2017, 19:25 от kuzmanova.ek@abv.bg

# 49
  • Мнения: 41 676
Добро утро! Hug Hug Hug



Кате Hug,със закъснение честит ви празник!Да сте живи и здрави! newsm51 newsm51
Скрит текст:
За снимката,за която питаш ,така беше пусната,не знам коя е ръката!

Дива Hug,благодаря!

Днес имаме нови снимки с Туба от вчера от италиански ресторант....
"Trattoria Enzo" (Italian resaturant)





и с принцесите...


Новината за сериала беше опровергана вчера след обяд! Peace
Скрит текст:
Известная журналистка Бирсен Алтунаш косвенно опровергла появившуюся в прессе информацию о совместном проекте Каана Урганджиоглу и Тубы Бюйюкюстюн. По ее словам менеджер актера заявил, что на сегодняшний день в его планы не входит работа в сериале. Вчера вечером актера видели в аэропорту имени Ататюрка, где он читал книгу "Мадонна в меховом пальто" то ли кого-то ожидая, то ли отправляясь в путешествие. По словам его менеджера Каан выбирает сценарий и больше склоняется к работе над фильмом. Пока же актер будет отдыхать как минимум до декабря.
https://vk.com/kivanctuba



Приятен ден и лека,прохладна нова седмица! bouquet

# 50
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Добро късно утро! Злати, благодаря за снимките с Туба! По повод на въпросния хипотетичен сериал, жалко...Как си ги измислят хората тези работи, от къде ги четат, кой им ги казва, защо ги правят, не знам. Знам само, че не е добре да се подвеждат феновете, но мен кой ме пита...Да са живи и здрави любимите ни актьори, другото само ще дойде. Ние ще чакаме.
Скрит текст:



Лек ден!

# 51
  • Мнения: 41 676
Здравейте!



Кате Hug,ами ние сме свикнали да чакаме! Peace







Тамер Левент отива във 2-ри сезон на  Истанбулска невеста с Йозджан Дениз и Аслъ Енвер!Аз го гледам! Laughing

Цитат
Тамер Левент, известный по своей роли Тахсина Корлудага в сериале Джесур и Красавица присоединился к касту проекта телекомпании O3 Medya Невеста из Стамбула, съемки которого начинаются на этой неделе.
https://vk.com/kivanctuba

# 52
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Здрасти! Злати, поне на Тамер да му излезе късметът. Ще почакаме да се появи нещо и за Киво и Туба. Стига са почивали вече.. и то какви почивки, какво не им се случи...злополука, клюки, интриги, завист, скандали...лоши същества са хората.., но всичко се връща като бумеранг и уцелва най-слабото място.





Лека нощ!

# 53
  • Мнения: 41 676
Добро утро! Hug Hug Hug



Днес е Голяма Богородица!Честит празник!
Честито на всички именници! bouquet bouquet bouquet
Скрит текст:

Кате Hug


Цитат
Её улыбки - это волшебство, а глаза - это проблеск небес.
https://vk.com/kivanctuba


нови снимки на Къванч от Бодрум,имат и гости-сем. от Лондон..








Прекрасен ден на всички! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

# 54
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Добър ден и честит празник на всички, които наминавате в темата! Злати, прекрасна Туба си донесла! Наистина е магнетична и очарователна, когато се усмихне.

# 55
  • Мнения: 10 240
Здравейте!  Hug
Появявам се на хубав празник! Нека вие и семействата ви сте закриляни!  Hug


Благодаря ви за всичко споделено в темата!  newsm51 newsm51 newsm51
новина от днес:
Дръзки и красиви скоро ще се излъчва по BTV.



Проверих в сайта наEccho Rights. Новината я има и там.  Peace
 

# 56
  • Мнения: 41 676
 wavey wavey wavey



Кате Hug,ето ти още усмихната Туба! Wink



Пресата за проекта на Къванч! Peace

Цитат
Съёмки Кыванча Татлытуга в Америке должны были начаться в конце месяца. Но откладываются из-за того, что не найдена актриса на главную женскую роль.
Кыванч Татлытуг, у которого после съёмок в сериале были длинные каникулы на море, планировал предстать перед камерами в конце лета, для съёмок в своём новом фильме. Но пока не найдена актриса на главную женскую роль. Стало известно, что роль была предложена актрисе Кети Холмс, бывшей жене актёра Тома Круза. Но Кэти не приняла предложение, сказав: "Я не знаю актёра Кыванча". Поиски актрисы продолжаются, но если съёмки не начнутся до сентября, то все соглашения по проекту будут прекращены. Известно, что уже была произведена предпродажа фильма во многие страны. Особенно ждут новый фильм в арабских странах. В Дубае Кыванчу предлагают гонорар в размере 250 тыс. долларов, чтобы провести у них гала-премьеру нового фильма.

Перевод: vk.com/kivanc_tatlitug
https://vk.com/kivanctuba
Турската преса за премиерата на ДК в Колумбия!





ПП О,Ринка Hug,появяваш се на празника с много хубава новина! LaughingА дано да стане на есен!В момента по БТВ дават ''Кьосем''!

# 57
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Ринка, добре си наминала! Прекрасна новина! МНОГО, МНОГО СЕ РАДВАМ! Дано да е по-скоро.



Злати, интересно става с американския проект на Киво...и отново прекрасна Туба!

# 58
  • Мнения: 10 240
Злати, Кати,  Hug Hug успях да се добера до форума.  Peace 

Скрит текст:
Когато здравната система те хване в лапите си трудно те пуска без да изцеди максимално силиците ти.

И аз се радвам, че сериала ще го покажат в България. Надявам се на сносен дублаж и смислено разпокъсване на епизодите.  Peace

Скрит текст:
Надявам се и да не отиде на вятъра труда на момичетата по превода.

Не съм ви изчела, но има интересни новини в картинки по страничките. Благодаря ви още веднъж, че сте намерили новини и сте ги публикували.  Hug Hug

# 59
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Ринка,

Скрит текст:
като чуя за здравна система, направо настръхвам...За да получа помощ в по-сериозна ситуация трябва да пътувам 60 км. по път, който в снега през зимата е меко казано опасен. Вляза ли в заведението,
отнасям цял ден за едното нищо.

И аз се надявам на добър дублаж.

Скрит текст:
Момичетата си свършиха отлично работата с дублажа. Няма как трудът им да отиде на вятъра.
Работиха скоростно и качествено в момент, когато всички зависихме от тях ( поне тези, като мен, които не разбират турски език). Е, имаше и руски субтитри, но известно е, че начинът на изразяване на руснаците е по-различен от нашия. А за превода "в ефир" нямам думи...Каквото и да ни преведат, никой и нищо не може да обезсмисли труда им. Поне за мен е така.

Общи условия

Активация на акаунт