Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 358

  • 52 655
  • 738
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 20 905
Добро утро,



Дойде отново сряда...

Момичета,  Hug

Лек и приятен ден.

# 526
  • Мнения: 23 227


Добро утро момичета  Two Hearts

Хубав и успешен ден!

Дано днес да получим добри новини.

Сега да пием по кафе и с настроение и усмивка да захващаме днешните задачи.


Скрит текст:

# 527
  • Пловдив
  • Мнения: 34 065


Сладурчето ни.
Дано вече научим нещичко...



# 528
  • Мнения: 23 227


Навсякъде и като всеки си ни е хубав.
Ще свикнем и с "мусташен" визията, само дано да е за нов проект.

# 529
  • Мнения: 20 905
                   



   

   Още малко и ще го достигнем. Heart Eyes Wink Grinning

# 530
  • Пловдив
  • Мнения: 34 065


Тази му визия на Енгин, като Даахан, най ми допада.
Свикнах и с мустаците.

# 531
  • Мнения: 23 227


Със всичко ще свикнем - и просяк да играе,
и в дрипи  да го обличат в новия проект, това си е Енгин.

# 532
  • Мнения: 1 469


Здравейте, момичета! Hug

На мен Енгин страшно много ми харесва на тази снимка, а и на всички от сватбата.
Много го харесвам елегантен, отива му! Мартичка Hug, права си, и в дрипи да го облекат, това си е Енгин. Ние го обичаме не само заради външността му, но най-вече заради таланта му, и това което е, като човек.

Взех да се притеснявам вече за новия сезон. Засега няма изгледи Енгин да е започнал снимки, дано поне да е подписал договор, но никой нищо не казва. Дали ще чакат до началото на септември Thinking
Дано да получим колкото се може по-скоро новини!

# 533
  • Мнения: 20 905


Тъжно ми е, като на Йомер....



.....А за Енгин, кога ли ще имаме истинска новинка....

# 534
  • Мнения: 1 285
Привет и от мен в ден сряда и дано стане нашият ден!

Съгласна съм, че няма значение как е облечен Енгин, защото добрият кон и под съдран чул се познава,
е казал народа. За мен визията в роля няма значение, все пак там не е Енгин, а е в образ.
Нима при прекрасният Текин Булут водеща беше външната красота. Аз не харесвам мустаците и това е,
но щом ролята го изисква - приемам ги.  За сведение, не, че е много важно, но на мен най ми харесват
следните  визии.





Всичко е много относително, защото имаме различни вкусове и възприятия за едно и също нещо,
но в интерес на истината и той понякога не излиза добре на снимките. Пък и то практически е невъзможно.
Те  затова при фотосесии правят стотици снимки, за да изберат накрая няколко. Тези неща сега нямат
особено значение - важното е да ни съобщят дългоочакваната новина, че време не остана.
Приятен след обед на всички. Flowers Hibiscus

# 535
  • Пловдив
  • Мнения: 34 065






Списъкът с даренията напредва.

# 536
  • Мнения: 23 227


Момичета  Two Hearts Канал Д  започнаха къде с трейлъри, къде със стара информация / за продължаване на даден сериал/ да повдигат лекичко завесата на новия си сезон. Още една реклама върви на сериал с обичайното "якънда"/скоро. Единствено май за двете "Е"/Енгин и Елчин/ няма нищичко. Дали няма "бомба гиби"-то да е точно с тях двамата. Явно Мелиса отпадна като евентуална бъдеща партньорка /при рускините се вихреше дори дебат за причините/.

Пак ще кажа - колкото и да имам желание да гледам Енгин, толкова не искам да играе с някоя "вкарана" почти насила да участва в сериала. То хубаво човек да има самочувствие - но понякога не бива  и да се прекалява. Имах все пак някакво изградено мнение за доста от водещите актриси, ама в последно време всички са или "миски" или "манекенки" или се правят на такива / за известност, пари и "незнамкаквоси"/. Тези, за които имах или съм чела хубави неща - вече са се определили някъде.

# 537
  • Пловдив
  • Мнения: 34 065


http://www.todotvnews.com/news/Kanal-D-Sells-Dramas-in-Spain-and-France.html

От днес:

Канал Д продава драми в Испания и Франция

Канал D International, обяви продажбата на турските драми,  "Фатмагюл" за Испания и "Въпрос на чест" за Франция. Двете сделки се присъединяват към предишните вече приключили/сключени в Италия.

След като завладяват Източна Европа, Близкия Изток, Азия, Африка и Латинска Америка, турските драми бавно отварят вратата към един от последните региони до които те трябваше да достигнат: Западна Европа.

Канал D International, обяви тази сряда две сделки в региона: Първо, "Фатмагюл" е продаден в Испания на поверителен/неразкрит телевизионен оператор. Второ, "Въпрос на чест" е бил продаден във Франция.
И двете сделки се присъединяват към тези продадени в края на 2016 в Италия, "Сладко отмъщение" и "Любовта на живота ми".

С тези продажби, канал Д е единственият турски дистрибутор със сключени продажби в Западна Европа, територия за която заявиха, че ще обявят още продажби преди края на годината.

# 538
  • Мнения: 20 905
Здравейте,



Щастлив Йомер, че чак Енгин ми се иска.... Heart Eyes


http://www.todotvnews.com/news/Kanal-D-Sells-Dramas-in-Spain-and-France.html

От днес:

Канал Д продава драми в Испания и Франция

Канал D International, обяви продажбата на турските драми,  "Фатмагюл" за Испания и "Въпрос на чест" за Франция. Двете сделки се присъединяват към предишните вече приключили/сключени в Италия.

След като завладяват Източна Европа, Близкия Изток, Азия, Африка и Латинска Америка, турските драми бавно отварят вратата към един от последните региони до които те трябваше да достигнат: Западна Европа.

Канал D International, обяви тази сряда две сделки в региона: Първо, "Фатмагюл" е продаден в Испания на поверителен/неразкрит телевизионен оператор. Второ, "Въпрос на чест" е бил продаден във Франция.
И двете сделки се присъединяват към тези продадени в края на 2016 в Италия, "Сладко отмъщение" и "Любовта на живота ми".

С тези продажби, канал Д е единственият турски дистрибутор със сключени продажби в Западна Европа, територия за която заявиха, че ще обявят още продажби преди края на годината.

smile3525Благодаря за превода...

 Марта_49, много си ми неясна с евентуално водещите ГАктриси. Thinking Hug

Явно и аз трябва да прочета "някъде си", за да ми просветне. Wink

Може би пък годините/възрастта е от значение.... Thinking

Иначе, звездите/по-нагодинки/, ги минахме вече.Излючение - Джансу Дере. Thinking

# 539
  • Мнения: 1 469


Харесвам Енгин всякак, но визията на Даахан и на мен ми е любимата Heart Eyes

Няма друг такъв неустоим чаровник просто! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт