"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 32

  • 52 458
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • Австрия
  • Мнения: 2 551
Въпреки това, е добре, че показа снимка на теста: създава положителни емоции - с наситената си и недвусмислена втора чертичка  Peace

# 721
  • Мнения: 7 519
Не се чудя дали е положителен, то се вижда, просто попитах има ли шанс да даде грешен положителен резултат, Защото точно тук бях чела.че доста пъти е ставало така, та това ми беше въпроса. Съжалявам, ако ви е странен или смешен...
Такова нещо като грешен положителен няма! Има ли втора линия, макар и по- бледа, това означава само едно и то е че си бременна! Друг е въпросът дали тази бременност ще се развие и продължи!
Тези, които говорят за "грешни положителни" тестове, обикновено ги намират двете черти след като разглобят теста и почнат да го гледат под лупа, или с ултра виолетови лъчи Wink.

# 722
  • Мнения: 31
Момичета ако се окаже че на 12.09 ми е била О както ми излиза по едно календарче което водя вече 2 години с очаквана М на 25.09 при цикъл 25 дни слагам средно защото всеки месец ми е различно. Та въпроса ми е ако все пак е станало бебче за което силно се надявам има ли шанс теста да покаже - а всъщност да е +.Днес си правих тест показа - утре трябва да ми дойде МЦ но симптоми никакви нямам.Помня само че към 19.09 ниско долу мн ме сряза коремчо и яйчниците.

# 723
  • Австрия
  • Мнения: 2 551
A ако въобще си нямала овулация тоя месец? Защото се случва един ановулаторен цикъл за годината, например, не е нещо нечувано.. Та?
Следващия месец се постарай да засечеш О. - има тестове, а съчетани с температурния метод, дават голяма възможност да се придобие прилична представа. Така хем ще знаеш кога е най-добре за секс, хем и кога да си направиш тест за б.  Mr. Green

Последна редакция: нд, 24 сеп 2017, 15:40 от DimS.

# 724
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 170
Момичета ако се окаже че на 12.09 ми е била О както ми излиза по едно календарче което водя вече 2 години с очаквана М на 25.09 при цикъл 25 дни слагам средно защото всеки месец ми е различно. Та въпроса ми е ако все пак е станало бебче за което силно се надявам има ли шанс теста да покаже - а всъщност да е +.Днес си правих тест показа - утре трябва да ми дойде МЦ но симптоми никакви нямам.Помня само че към 19.09 ниско долу мн ме сряза коремчо и яйчниците.
Щом е -, не си бременна. На мен ми показа 2 черти ден преди цикъл. Опитай утре пак, но аз залагам на -.

# 725
  • Мнения: 31
Момичета ако се окаже че на 12.09 ми е била О както ми излиза по едно календарче което водя вече 2 години с очаквана М на 25.09 при цикъл 25 дни слагам средно защото всеки месец ми е различно. Та въпроса ми е ако все пак е станало бебче за което силно се надявам има ли шанс теста да покаже - а всъщност да е +.Днес си правих тест показа - утре трябва да ми дойде МЦ но симптоми никакви нямам.Помня само че към 19.09 ниско долу мн ме сряза коремчо и яйчниците.
Щом е -, не си бременна. На мен ми показа 2 черти ден преди цикъл. Опитай утре пак, но аз залагам на -.
Приключих с тестовете за този месец.Ще си проличи , а ако е - другия месец продължаваме с опитите 😇

# 726
  • Мнения: 203
Наминавам само да кажа , че днес ми дойде Sad. Успех на всички, ще се видим края на другия месец , когато пак се чудя 😂

# 727
  • Мнения: 1 472
момичета, какви са шансовете според Вас нещо да се е случило:
петък - тест за овулация-положителен в 17ч и секс преди това в 15ч.
събота - най-вероятно се е спукал фоликулът, но секс не съм правила, а трябваше !!!
неделя -17ч. - УЗ преглед при док. - фоликулът е спукан (но док. не може да види кога се е случило това разбира се)
тази вечер евентуално да правим секс(на спукан фоликул), ама може би вече е късно ... какво мислите има ли реална вероятност да се случат нещата с този миниатюрен секс по никое време ?!

# 728
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 170
момичета, какви са шансовете според Вас нещо да се е случило:
петък - тест за овулация-положителен в 17ч и секс преди това в 15ч.
събота - най-вероятно се е спукал фоликулът, но секс не съм правила, а трябваше !!!
неделя -17ч. - УЗ преглед при док. - фоликулът е спукан (но док. не може да види кога се е случило това разбира се)
тази вечер евентуално да правим секс(на спукан фоликул), ама може би вече е късно ... какво мислите има ли реална вероятност да се случат нещата с този миниатюрен секс по никое време ?!
Аз в секса за удоволствие нищо лошо не виждам.  Laughing

# 729
  • Мнения: 1 472
момичета, какви са шансовете според Вас нещо да се е случило:
петък - тест за овулация-положителен в 17ч и секс преди това в 15ч.
събота - най-вероятно се е спукал фоликулът, но секс не съм правила, а трябваше !!!
неделя -17ч. - УЗ преглед при док. - фоликулът е спукан (но док. не може да види кога се е случило това разбира се)
тази вечер евентуално да правим секс(на спукан фоликул), ама може би вече е късно ... какво мислите има ли реална вероятност да се случат нещата с този миниатюрен секс по никое време ?!
Аз в секса за удоволствие нищо лошо не виждам.  Laughing

да де, ама нали и работа трябва да се върши хахаха Laughing

# 730
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 170
Скрит текст:
момичета, какви са шансовете според Вас нещо да се е случило:
петък - тест за овулация-положителен в 17ч и секс преди това в 15ч.
събота - най-вероятно се е спукал фоликулът, но секс не съм правила, а трябваше !!!
неделя -17ч. - УЗ преглед при док. - фоликулът е спукан (но док. не може да види кога се е случило това разбира се)
тази вечер евентуално да правим секс(на спукан фоликул), ама може би вече е късно ... какво мислите има ли реална вероятност да се случат нещата с този миниатюрен секс по никое време ?!
Аз в секса за удоволствие нищо лошо не виждам.  Laughing

да де, ама нали и работа трябва да се върши хахаха Laughing
За този месец сте свършили каквото има за вършене. Другия повече.
И между другото, няма значение по кое време на денонощието сте "работили", сперматозоидите не знаят ден ли е или нощ, яйцеклетката и тя не знае, така че действайте когато е удобно.

# 731
  • Мнения: 31
Момичета ако се окаже че на 12.09 ми е била О както ми излиза по едно календарче което водя вече 2 години с очаквана М на 25.09 при цикъл 25 дни слагам средно защото всеки месец ми е различно. Та въпроса ми е ако все пак е станало бебче за което силно се надявам има ли шанс теста да покаже - а всъщност да е +.Днес си правих тест показа - утре трябва да ми дойде МЦ но симптоми никакви нямам.Помня само че към 19.09 ниско долу мн ме сряза коремчо и яйчниците.
Щом е -, не си бременна. На мен ми показа 2 черти ден преди цикъл. Опитай утре пак, но аз залагам на -.
А ако чудото е станало на 15.09 има ли шанс теста все още да не може да го засече.Днес по принцип чакам МЦ но симптоми никакви. А незнам вътрешно защо си мисля че е станало.Може би защото наистина силно искам да има бебче.

# 732
  • Мнения: 7 519
Няма как да е станало толкова късно при 25 дена цикъл.

# 733
  • Мнения: 31
Няма как да е станало толкова късно при 25 дена цикъл.
Средно слагам 25 дни , по горе писах че ми е различен всеки месец .... идвало ми е през 19 дни , 24 дни , 25 дни , 28 дни затова имам един календар който ми пресмята средно.

# 734
  • Мнения: 5 468
[/img]
ето два калкулатора които пресмятат сигурно не на 100% но долу горе.Последен МЦ на 01.09 така че защо да не съм била О тези дни ?

Толкова кратък цикъл говори за рано настъпваща овулация. Така или иначе никой тук не може да знае точно кога е е била тя. Ако често имаш цикъл под 25 дни, може да направиш консултация с гинеколог.

Общи условия

Активация на акаунт