Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 238

  • 86 072
  • 736
  •   1
Отговори
# 150
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                  Среднощен привет, Запленени дружки! Hug

     Лина,  Hug отдавна съм се отказала от четене на теми от конкуренцията. Гледам да избягвам неприятните преживявания! Няма нужда да си причинявам дисконфорт!
     Баги Hug моите адмирации за този пост! Всякаш си ми прочела мислите! Нещо подобно писах в темата на 20 минути.


Здравейте Hug

Нови снимки. Керванът си върви, кучетата си лаят. Линка, защо да ги чета newsm78 Аз съм си избрала тази тема и честно казано не ме интересува какво пишат по другите, освен ако не е реална информация  за и около проект.
Туба не е Аси, Елиф, Филиз или Сю, тя е просто човек като всички останали - нормално е да изживява това, което се случва и на нас. Защо за нас може, за нея не  Crossing Arms  Не върши престъпление.  Каквото и да я свързва с Умут - увлечение, любов или приятелство е все положително преживяване.

Жълтурите това им е работата - да дебнат и раздуват. А щом те имат работа, значи има и жадни за жълтини. А щом има жадни за жълтини, значи  в реала им има дефицит - или на достатъчно работа, или на други смислени занимания, или на лични емоции, или просто не могат да простят, че животът продължава.
Разпознаваемостта на известните  пришпорва, възпира,  стопира или създава събитията в живота им. Това е цената на славата.

Друг е въпросът как те би трябвало да реагират. Аз предпочитам откритостта. От друга страна обаче, когато човек е открит, може да го изкарат ексхибиционист. Май в това отношение нямат полезен ход.
Предавам думите на Туба в едно интервю от 2009 по памет: "ако съм тръгнала към реката да плувам и забележа репортерите да ме дебнат и вляза в реката с дрехи, ще напишат, че заради тях плувам с дрехи. Ако се съблека, ще кажат, че заради тях съм се съблекла. Ако се върна обратно, ще кажат че заради  тях съм избягала"
Като се позамисля, има печеливш ход - да отиде при тях да им се усмихне мило, питайки ги "как искате да плувам" или "какво искате да чуете ще ви го кажа, заповядайте на кафе"  Mr. Green

Не съм й адвокат, но уважавам на всеки правото на личен живот и съм твърдо против аномимници да се ровят, още по-малко да се правят на моралисти и съдници на хора, които не познават Stop


Светът е полудял, всеки ден ни засипват  трагедии, причинени от нечия неудовлетвореност и незачитане правото на живот на околните, от желанието им да се радват на красотата.....  А тя е навсякъде, само трябва да умеем да я виждаме:


Темата тези дни съвсем ще опустее, но не заради снимки, а защото все още е лято и сме ваканционнo настроени и повечето са хванали пътя или ще потеглим.
Лек път, хубаво време и приятни емоции



   Девреми Hug останаха ми последните две серии на КПА. Бях забравила колко много целувки, прегръдки и "чай" има в тези 54 серии. Колко истински го играят и колко много народ се беше вкарал във филма. Колко думи и там се изляха за нещо по-така между Туба и Енгин. Видяхме, че след края на сериала всичко се разсъхна.
     

   Гледам да си доставям приятни емоции с филми. А Туба си е Туба. Талантът си е нейн, жимотът- също! Възприемам я такава , каквато е. Нищо не губя, нито аз , нито Туба!

    Това  вече е истинско и наистина е  трогателно! bouquet Heart Eyes

           

   Лека нощ!


     

 

# 151
  • Мнения: 4 226
Среднощен привет, дружки


За съжаление тези дни се получи ескалиране на новините с отрицателен знак от света  Sad Предстоят сериозни дни на изпитание за всички  Praynig На фона на това турските медии решиха, че трябва да продължат с атаката по Туба.  Angry Снощи се появиха снимки от прословутата среща на Туба с Умут, за която 2 месеца тръбяха. Но и на мен от израженията на лицата им нещо не ми прилича на среща на влюбени. Rolling Eyes
Но и да е така - Туба има правото да се вижда с когото й е приятно, дори да закуси и изпие едно кафе с него  на обществено място Peace Живота си е неин и няма да седне да се съобразява с мненията на този или онзи с кого да се вижда Peace
Хубаво е, че Уницеф-Турция написа изявление опровержение  thumbsup на поредната измишльотина на жълтурковците tooth

Господ ни праща изпитания , за да станем по-силни като ги преодоляваме, а не да се отчайваме.
Майка Тереза

Баги Hug 202uu имаш лайкче  от мен за поста
Цвети Hug, Линка Hug, Злати Hug, Вичи Hug, Надин Hug, Вали Hug няма да ви цитирам, но на 100% споделям написаното от вас
Линка не виждам смисъл да си създавам още отрицателни емоции като чета написаното в други теми. Знаем от край време, че Туба не оставя никого равнодушен - или е обичана , или мразена. Така, че предпочитам да гледам или чета нещо с положителен знак. Като например това Heart Eyes Защото това с отрицателния  в реала е премного Sick



Или това Heart Eyes


Ето и няколко мъдри сентенции  Peace

1. Щастието няма дълги ръце. То прегръща оня, който се доближи до него. – Сенека

2. Достатъчен е един слънчев лъч, за да разсее много сенки. – св.Франциск от Асизи

3. Трите най-съществени елемента на щастието са: нещо, което да правиш; някой, когото да обичаш; нещо, в което да вярваш. – Александър Чалмърс

4. Усмихни се на някой непознат. Това може да се окаже единствената му радост за деня. - Хорас Джексън Браун

5. Има два начина да изживеете живота си: като нещо обикновено или като чудо! – Айнщайн

6. Колкото и да са кратки думите „да“ и „не“, те изискват най-сериозния размисъл. – Питагор

7. Ако искаш да си щастлив за един час, подремни. Ако искаш да си щастлив цял живот, помогни на някого. – китайска поговорка

8. Когато си с гръб към слънцето, не виждаш друго, освен сянката си. – Халил Джубран






Като гледам в този отпускарски уикенд основните дежурни ще са Вичи и Злати hug защото и аз зачезвам за 2 дни Whistling Ако  още някой се появи ще е добре

Лека нощ!  Sleeping
ПП. Боби Hug появила си се докато си пиша размислите.  Вярно е, че и покрай КПА доста народ се беше вкарал във фима. Както впрочем и с Аси и Пленителката Peace

Последна редакция: сб, 19 авг 2017, 08:04 от kanti

# 152
  • Мнения: 41 709
Добро утро! Hug Hug Hug

Днес май всички се изнесохте! Wink





Надин Hug,добре завърнала се след почивката! Hug

Линка HugВичи HugБаги HugЦвети HugБоби HugКанти Hug,за споделените мнения!  newsm10 bouquet

Аз чета предимно теми на сериалите,които гледам в момента за инфо и фрагмани!Там нищо не се писа за Туба или се споменава като инфо! PeaceНо разбрах за къде става въпрос! Peace Излезе инфо и за развода на акрисата Мерве Болуур(игра с Къванч в сериала Кузей/Гюней) и певецът Мурат Далкъкъч! Peace







Днес съм на вълна правене на зимнина,а вие почивайте! Wink

Приятeн релакс на всички! bouquet

Последна редакция: сб, 19 авг 2017, 09:22 от Zlatina3

# 153
  • Мнения: 5 730
Здравейте Hug
Баги HugИмаш лайкче за поста ти newsm10
Канти Hugблагодаря ти за поста и за мислите. smile3501
Цвети HugНадин HugБоби HugЗлати HugЛинка Hug
Раздала съм лайкчета на всички. newsm10Напълно съм съгласна с написаното от вас.

                        

Цитат
Някой ден ще разбереш, че има хора, които никога няма да те предадат. Но преди това трябва да минеш през много предателства.
                                                 
Цитат
Някой ден ще разбереш, че добротата, нежността и грижата са проява на вътрешна сила, а не на слабост.

Светът тотално е полудял, всеки ден ни засипват  трагедии, причинени от нечия неудовлетвореност и незачитане правото на живот на околните,война по пътищата,няма ден в който да няма нещо трагично,а около нас има толкова много красота,стига да искаме да я видим.
Цитат
"Най-хубавото нещо в живота е да обичаме красотата."
/Леда Милева/

Знаем от край време, че Туба не оставя никого равнодушен - или е обичана , или мразена, но напоследък като,че ли някои, на които добре им се плаща, са обсебени от името Туба, и на всяка цена   трябва да я поливат с помия непрекъснато.Дребни душици продали се за едри пари.Бумеранга се завръща с голяма сила.

                      

 За разхлаждане
Злати Hug от време на време и почивай. Laughing Laughing
Пожелавам пълен релакс на всички bouquet


Последна редакция: сб, 19 авг 2017, 17:58 от vdleri Вичона

# 154
  • Мнения: 9 998
Привет, момичета!
Влязох да видя за новини, ама няма.
Хубав ден от мен!

# 155
  • Мнения: 5 730
Здравейте Hug
Линка Hug wavey

Човешкият живот е непрекъснат избор! Правете само това, което наистина искате! Това ще бъде честно към самите Вас и другите! Да живееш честно е избор на зрелите и силни хора! Животът винаги дава още един шанс! Щастливият живот е тайната сила на душата! Може да не помните това, което сте дали! Но никога не трябва да забравяте това, което сте получили! Благословен неделен ,ден !



                 

Цитат
Granma, Maya and Toprak
Бабушка, Майя и Топрак
https://www.instagram.com/p/BX_DVVahi8M/
Хандан-ханым добавила фото в инстаграм (она его закрыла)
и подписала: "Счастливые дни"

                                 

Цитат
Фан клуб Тубы Universal,  призывает всех фанов Тубы, к пониманию. Мы любим Тубу, за её творчество. Туба не нуждается в советах для своей личной жизни. Мы можем выбирать и обсуждать выбор партнёров, сценария и т.д но в личную жизнь мы не должны вмешиваться. Туба, в свою очередь, не обязана отчитываться за свой личный выбор. - так написано, в обращении. Давайте как и прежде просто её поддерживать!

                                 

                     

Злати Hug waveyДано ти остане малко време  и за релакс.

Хубав и спокоен ден и релакс на всички където и да са. bouquet

# 156
  • Мнения: 41 709
Добро утро! Hug Hug Hug



Вичи HugЛинка Hug wavey wavey
Интересна снимка ни е пуснала Хандан ханъм! Laughing

Цитат
Злати Hug waveyДано ти остане малко време  и за релакс.
Вичи, вчера не остана време,да видим днес! Laughing
Скрит текст:
Синът има приятел със зел. градина с домати!Вчера като отидоха с баща си,брали,брали че се забравили! Joy Не питат после как се правят!Е и те помогнаха,но после всичко да изчистиш,измиеш,варене на буркани остава за мен!Днес продължавам! Laughing


Цитат
У нее были такие добрые глаза, которые сияли светом «все будет хорошо»





Приятен ден и от мен,където и да сте! bouquet bouquet bouquet

# 157
  • Мнения: 659
 Добро утро! Grinning Hug wavey

Злати, Hug Вичи, Hug Лина Hug

Да попълня наличния състав. Simple Smile
Приятни отпускарски дни на всички! Simple Smile

 



Лина, Hug Wink



Злати, Simple Smile Hug
Спорна работа и почивки от време навреме.

Приятна неделя и поздрави от Русе. Simple Smile



# 158
  • Мнения: 41 709
Привет! Hug



Рали Hug wavey ,сега си дадох почивка! Wink







Елиф и Йомер...


Приятен следобед! Hug

# 159
  • Мнения: 5 730
Здравейте Hug

Рали HugБлагодаря на Русе за подкреплението. bouquet
Злати Hug ,послушала си ни със Рали Hug, да си даваш  почивка.

                       



Цитат
Энгин Акюрек и Туба Бюйюкюстюн (новости)
today at 7:42 am

Туба Бюйюкюстюн своей игрой в сериале "20 минут" произвела большое впечатление. В вышедшей на экраны 7 серии, во время просмотра сцен протеста в тюрьме, Тубе аплодисменты за показанную игру.

Из отзывов зрителей:
- Туба Бюйюкюстюн чрезвычайно красива - и своей игрой, и сама в полном смысле безупречна;
- Туба Бюйюкюстюн как и её фамилия (прим *Бюйюк - большой) играла в этой серии. Пусть благословит Аллах!
- Туба Бюйюкюстюн входит в каждую роль и представляет её безупречно, прекрасная актриса;
- Я восхитился Тубой Бюйюкюстюн. Эти психопатические взгляды. А бунт!
- Туба сделала этот вечер. Мелек мне напомнила психопата в "Эзель" в коротких брюках. В Мелек есть что-то ненормальное!
А ее Мелек конечно потрясающая женщина и игра Тубы тоже потрясающая, меня сразили сыгранные ею приступы клаустрофобии и многие другие сцены= Масштабы таланта гения определяются уровнем зависти посредственности



Цитат
"Струва си...
В един порочен свят - да имаш доблестта;
В един безволев свят - да се окажеш смел;
В един предал те свят - да си докрай почтен;
В един пропаднал свят - да се държиш добре;
В един ужасен свят - да си при милостта;
В един пристрастен свят - да бъдеш справедлив;
В един безсрамен свят - да правиш добрини;
В един омразен свят - за всичко да простиш;
В един продажен свят - да съхраниш честта;
В един безчувствен свят - да си с човечен дух;
В един убийствен свят - да сътвориш живот;
В един свръх болен свят - да си останал здрав!
В едно не твое време - да бъдеш който си!"
Едуард Къминис
Приятен слдобед ,дами bouquet

# 160
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                  Привет, Запленени дружки! Hug

  Злати Hug, Вичи Hug, Рали Hug, Лина Hug

  Снощи свърших КПА.

        
    
          

      
    
 Стана обратно гледане това лято. От ДК ,после КПА. Е, дойде ред на 20 минути.
  
   Приятели Hug имам голяма молба. Искам да изгледам отново 20 минути. В темата има дадени епизодите във Vbox, но голяма част ги няма. Моля ви, дайте ми линк за гледане с руския превод! Peace

    Не съм влизала във Vbox от времето на ЗС- 11-12г. То станало там ужасно.
  Моля, който може да ми помагне! Peace Peace Peace

      

   Хубав пъзел!

 Закъсняло следобедно кафе.

      

                                    Приятна вечер! bouquet

          

Последна редакция: нд, 20 авг 2017, 18:39 от boyana05

# 161
  • Мнения: 41 709
Вичи Hug

Цитат
  Приятели Hug имам голяма молба. Искам да изгледам отново 20 минути. В темата има дадени епизодите във Vbox, но голяма част ги няма. Моля ви, дайте ми линк за гледане с руския превод! Peace
Боби Hug,изпратих ти линк на лични със субт. и озвучка! Peace


https://www.instagram.com/p/BX-Qxk9gETs/?taken-by=queenbustun

# 162
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
        Благодаря, Злати! Hug bouquet
  Захващам го веднага!

           

             

Приятна вечер!

# 163
  • Мнения: 5 730
Здравейте Hug
Боби HugЗлати Hug
Добро утро и успешна нова седмица!☕
Каквото и да изберете днес за занимание, най-важното е да се наслаждавате и да обичате онова, което правите.
"Животът е едновременно прост и сложен. Номерът е да откриеш простите истини, които се крият в сложните бъркотии..."

 Честита победа на Гришо! Браво момче! bg bg
                 

                                               

Повтарям снимката ,но ми хареса обяснението на цветовете на шапките.
                           

Цитат
Тубусин жизненный светофорчик, цвета выбраны по всей видимости ,не просто так, Умиротворение и спокойствие Зеленый- Хандан-ханым(мама) - успокаивающий и расслабляющий, зеленый цвет означает безопасность, плодородие и чистоту, человек, который его предпочитает, способен рационально мыслить, четко выбирая правильный путь в жизни. У него богатый внутренний мир, но открывать душу перед другими он не способен. ..... Дочи (желтый и красный)-это то, что требует особого внимания и не дает расслабляться, стимулирует к жизни: Желтый - - Золото, солнце, осень, колосья пшеницы, все это окрашено в желтый цвет и имеет положительное значение, Желтый стимулирует мозговую деятельность и работу нервной системы. Желтый цвет в считается символом радости, теплоты и веры в лучшее. Люди, которые часто используют его в жизни, стремятся добиться своей цели, являются целеустремленными и самоуверенными. Красный - Горячий, возбуждающий, активный и даже агрессивный, Его используют для того, чтобы привлечь внимание. Красный цвет означает, что люди, предпочитающие его, стремятся стать лидерами. Все их чувства находятся на максимуме.

                             

Успешна нова седмица,дами bouquet,дано някоя положителна новина
 днес ни зарадва.

# 164
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Нова седмица и нов късмет  Peace, дано този път вече нещата наистина се променят, стига вече са вадили жълтини  Naughty Време е за нещо ново и красиво!  Peace

Вичи, Злати  Hug благодаря ви за духа тук, който сте поддържали в дните, когато някои от нас си починахме реално  Simple Smile

Рали  Hug нали си имам съгражданка...  Wink прекрасна подкрепа си дала - кадрите са ти отново прелестни  bouquet

Надин, Боби  Hug

Не мога да пропусна и... поздрав за нашият шампион - БРАВО  smile3501 на Гришо!  bouquet
Спечели турнир без един загубен сет дори!  Peace

И накрая да се съобразя и аз с цветовата картинка-с обяснение на използваните за един кадър, пък аз... да събера и Туба в такава гама  Wink





Хубав и много успешен ден на всички!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт