Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 238

  • 86 056
  • 736
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 5 729
Здравейте Hug
Момичета HugБлагодаря ви за всичко споделено.

Днес времето ще бъде слънчево с кратки превалявания от усмивки, късмет и много любов!
Добро утро, скъпи приятели!
С пожелание за прекрасен Петък!


                   



                     

'' Вярвам, че всяко нещо си има причина.
Хората се променят, за да се научиш да не се привързваш. Нещата се объркват, за да можеш да ги оцениш, когато са наред. Вярваш на лъжи и се разочароваш, за да се научиш в крайна сметка да се доверяваш единствено на себе си.
...А хубавите неща понякога се разпадат,
за да може още по-хубаво да се наредят.''
/ Мерилин Монро /



Хубав и спокоен ден,дами bouquet

# 211
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Вичи  Hug

Днес е петък... надявам се да не ни е скучно или безинтересно  Wink



Да си намерим и с какво да си направим денят прекрасен и забавен, какво от това, че няма новини - когато имаме идеи, които можем сами да изпълним Wink

# 212
  • Мнения: 41 699
                    Добро утро! Hug Hug Hug

           



Саби HugЛинка HugКанти Hug

Вичи HugЦвети Hug





Като инфо....Азра Акън,бивша приятелка на Къванч се е омъжила...
Скрит текст:

Актьорите от КПА+Тойгар Ъшъклъ са се събрали....

https://www.instagram.com/p/BYMgVd7hcdl/?tagged=tubab%C3%BCy%C3% … Ck%C3%BCst%C3%BCn

От днес за почивните дни съм с внучката! Simple Smile Heart Eyes

Желая ви приятен ден на всички! bouquet



# 213
  • Мнения: 9 996
Привет, момичета!  Hug



Мъжката компания от КРА се е събрала сигурно да гледа футбол!  Joy
Доколкото знам всичките са запалянковци...
Хубаво е, че имат основа за приятелство, както, впрочем, и ние - в темата!  Laughing



Надявам се скоро да научим и нещо за нов проект, стига с клюките за сватби и любовни истории.  Sick
На Даха и ЧИ - успех в международните представяния.  Praynig
Но най ми се иска да видя този тайнствен филм...




Малко мода...




Цената на бижутата ме впечатли. Знам, че и часовникът е от този порядък.  Sunglasses



Хубав ден на всички!  Hug



И накрая нещо забавно от ТТ
Скрит текст:

# 214
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug

Благодаря ви, момичета, за пожеланията newsm51 newsm51 newsm51 Момчето ми си сбъдва мечтите, ама дано помисли и за моите Praynig

Много се изкефих на мъжката компания от КПА - 2 години са минали и още някои и друг проект, но те още се забавляват заедно. Обикновено хората се разпръсват. thumbsup

Този кадър много ми харесва, класика си е:

Още е лято и пак зачезвам. Хубави дни ви пожелавам  Heart Eyes

# 215
  • Мнения: 41 699
Привет! Hug



Линка Hug,каквото излезе това пускаме, да сме осведомени! Wink

Баги Hug, приятно изкарване! Hug





Ето и Илкер....


.....Фърат...

https://www.instagram.com/p/BYIepLjBg0V/?taken-by=firatcelik

Приятен следобед! Hug



# 216
  • Мнения: 5 729
Здравейте Hug
Линка HugЗлати HugЦвети HugБаги Hug

                         



                               

Цитат
"Красотата ви отличава от тълпата, интелектът и остроумието създават репутация, но обаянието ви прави неотразими.
Когато приятели ми напомнят на колко години съм, аз самата не мога да повярвам в това.
Струва ми се, че още съм на 12.
Като че ли съм останала в тази детска възраст и гледам света с широко отворени очи. Все още ми е интересен животът. Благодарна съм на съдбата за всеки преживян ден и за възможността постоянно да откривам нещо ново. Ако имате щастието да съхраните в себе си душата на дете, то най-хубавото в живота ви тепърва предстои."
/София Лорен/

Баги HugПриятно изкарване Hug

Приятен следобед,дами bouquet

# 217
  • Мнения: 9 996


Нова снимка от стара фотосесия. Аз поне не съм я виждала. Rolling Eyes





Лека нощ!  Hug

# 218
  • Мнения: 4 225
Среднощен привет, момичета  wavey

Не може да се каже, че скучаем изобщо, Цвети HugВсе нещичко изскача - къде ново, къде ново-старо. Ето и с тази снимка на Туба от фотосесията й при приятелката й Мерве от миналата година Peace



Нова снимка от стара фотосесия. Аз поне не съм я виждала. Rolling Eyes





Лека нощ!  Hug
Линка  Hug  И аз Peace Бях си набелязала няколко снимки, но ти си ги сложила вече. Ами така е като сме на "една вълна" Whistling Heart Eyes

Вичи Hug днешната ти темна прогноза се е сбъднала с настроението и усмивките

Злати Hug времето прекарано с малката сладурана е неповторимо. Особено когато са на тази възраст са много сладки и забавни Peace

Много ми харесва, когато след даден проект между актьорите и други хора от екипа останат приятелства. Сега със снимката на мъжката част от екипа, както и останалото приятелство между Туба и Илкин  е потвърждение за приятелската атмосфера, която се усещаше и със снимките зад кадър по времето на КРА Peace



Баги Hug приятно прекарване. Дано да си на прохладно местенце

Слагам ви един усмихнат и носещ настроение материал за зодиите Laughing
"Най-голямото щастие за всяка зодия" smile3502

Скрит текст:
Преследването на щастието понякога изглежда безкрайно и дори недостижимо – уж имаш всичко, но една малка част от теб е неспокойна.

По един съвет за всяка зодия в едно изречение

Дали наистина е толкова трудно да бъдем щастливи? Едва ли. А ключът се крие в това да си помогнем сами, за да сме в хармония със себе си и света около нас.

Представителите на всяка зодия имат определени потребности, които ги карат се чувстват пълноценни. Вижте уроците за щастие, предназначени за всяка зодия:

Овен

Те се нуждаят от конкурентна среда, за да бъдат щастливи. Дори да става дума за съревнование между тях и... тях самите. Представителите на зодия Овен има нужда от предизвикателства и възможността да тестват сами себе си. Обожават победата, особено ако е заслужена.

Телец

Те се нуждаят от комфортен дом, в който да се чувстват спокойни. Искат да са заобиколени от прекрасни неща, които да им помагат да бъдат в хармония със себе си. Техният дом е тяхното сигурно място – за което да се грижат, потопени в уюта, който им създава.

Близнаци

Те са истински щастливи, когато случат на фантастичен разговор с прекрасен човек. Има нещо в задълбочените и интелектуални размисли, което кара душата им да лети. За тях е важно да споделят собственото си мнение, но и да чуят чуждото.

Рак

Представителите на тази зодия се нуждаят от семейство, за да бъдат щастливи. За тях е важно да бъдат заобиколени от хора, които ги обичат и са там, когато имат нужда от тях. Обичат топлите прегръдки, отворените сърца и рамо, на което могат да поплачат.


Лъв

За тях не е трудно да се чувстват щастливи, защото обожанието, от което се нуждаят, е нещо, което и сами могат да постигнат. Лъвовете са родени лидери – звездата на компанията. Колкото повече комплименти получават, толкова по-щастливи са.

Дева

За да бъдат истински щастливи, за тях е важно хората да виждат какво са направили за тях. Не, не става дума за изтъкване, а за признание. Девите искат да се знае, че винаги са насреща да помогнат, да прегърнат, утешат, да дадат съвет.

Везни

Везните се нуждаят от същите неща, от които са се нуждаели хипитата през 60-те години – любов и мир. Никак не им харесва около тях да има негативна енергия. Избягват конфликтите, защото ги напрягат. Обичат да са влюбени и да имат партньор до себе си, който да ги прави щастливи.


Скорпион

Представителите на тази зодия ценят личното си пространство и се нуждаят от уединение, за да бъдат щастливи. Ако не се чувстват добре и защитени, са склонни да бъдат изнервени необщителни. Не харесват хора, които не са искрени с тях.

Стрелец

За да са истински щастливи, те трябва да са навън и да опознават света. Няма нищо, което може да ги направи по-щастливи, от това да пътуват, при това възможно най-често. Ограничението ги прави нещастни и потиснати.

Козирог

Представителите на тази зодия се нуждаят от усещането за тотален контрол над собственото им щастие. Те са много отговорни личности, на които може да се има доверие. Харесва им всичко да си е на мястото и светът да функционира така, както трябва. Обичат правилата, дисциплината и прогнозирането на събитията.


Водолей

Те са уникални личности и се нуждаят от самостоятелност в света около тях. Обичат да имат възможност да блеснат с нов идеи, философии и теории. Чувстват се най-щастливи, когато са изправени пред нещо, което възбужда и провокира ума им.

Риби

Нуждаят се от място, на което могат да бъдат креативни и да са себе си, колкото пожелаят. Те се генератор на иновативни идеи. Обичат да фантазират и най-добре изразяват себе си чрез изкуство.









Лека нощ!

# 219
  • Мнения: 5 729
Здравейте Hug
Линка HugКанти Hug
Канти HugМного точно  за зодиите.

Всяка сутрин избираме настроението си сами, така както и облеклото. Да си облечем щастие днес. То е винаги на мода!
Да започнем новия ден с усмивки, да го изпълним с вяра, надежда и любов!
Бъдете щастливи !

 

                       

Старо, ново,нещо забравено ,все е нещо.

Вярвайте в това, което Ви кара да се чувствате добре..
Вярвайте в това, което Ви прави щастливи..
Вярвайте в себе си и винаги бъдете искренни със себе си и хората, които обичате..
И oтделяйте време да се насладите на удоволствията на живота..
Вярвайте в днешния и утрешния ден, защото именно той държи ключа на вашите несбъднати мечтите Heart
Изживейте с наслада, този красив августов ден, защото още малко ще е лято .

               

Хубав и спокоен ден,дами bouquet



# 220
  • Мнения: 41 699
Добро утро! Hug





Линка HugКанти Hug,благодаря за новата/стара снимка и четивото за зодиите! bouquet bouquet

Вичи Hug





Приятна събота на всички! newsm51

# 221
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                   Здравейте, Запленени дружки! Hug

    Злати, Hug Канти, Hug Баги, Hug Лина, Hug Цвети, Hug Надин, Hug Вичи Hug
Ако пропускам някоя, извинете ме! bouquet

  Благодаря ви за новите/стари снимки, за новините и за всичко! Hug
    Освен ежедневните ангажименти, лични и служебни, си почивам със сериали. Препополих 20 минути. Това лято го прекарах като изгледах сериалите на Туба, но в обратен ред. От последния към по- предните. / Започнах с ДК, после си припомних КПА. Сега- 20 минути, по пътя на логиката следва - ЗС/. Докъдето ми стигне времето! Peace Снощи в 10 серия видях наша познайница от КПА- снахата.

       

  Гледам Туба и си мисля, че я карат във всички сериали да бяга.

       

   Очаквам новини за нов проект. Peace И аз искам да видя "Тясна рокля" и "Спомени от вятъра". За "Още" ще чакаме. Той ще обиколи фестивалите. Но ние сме свикнали с упражнението да чакаме!
 
     

Прекрасна събата!

# 222
  • Мнения: 41 699
Привет! Hug

Боби Hug,аз Аси и ПС съм гледала най-много,тъй като по това време нямаше летни сериали! LaughingПЛ съм го гледала на турски и с бг.аудио по телевизията!Останалите - 20 минути,КПА и ДК-на турски,някои епизоди на руски и с бг. субт. по веднъж! Peace Лятото вече гледам други сериали! Laughing







# 223
  • Мнения: 5 729
Здравейте Hug
Боби HugЗлати Hug

                             

     
Цитат
♥TUBA BUYUKUSTUN›ТУБА БУЙУКУСТУН♥/ЕЁ ПАРТНЁРЫ
one hour ago

Из интервью для IWC
Ж : Что Вам нравится делать больше всего, когда Вы не работаете?
Туба : Люблю пойти в кафе и выпить кофе с собой на едине, также читать или что нибудь писать...

                                       

Цитат
#TubaBuyukustun #ТубаБюйюкюстюн #TubaBüyüküstün #TubaEyes

Это не о том, кто причинил вам боль и сломал вас, это о том, кто всегда был там, и заставил вас снова улыбнуться.

Рецепта за Щастлив ден Simple Smile

1.Една супена лъжичка “поставям се на мястото на другия”.
2.Една чаена чаша “спри да се доказваш, победител в тази битка... няма”.
3.Две кафени чашки “зрелостта на всеки от нас е равна на количеството време
прекарано заедно”.
4.Едно пакетче “твоята усмивка ме прави щастлив/а”.
5.Две връзки “малки жестове” и скилидка “забелязвай малките жестове”.
6.Равни части “уважение”, “приятелство”, “искреност”, “доверие”.
Цялата смес разбърквате в купата на живота и доливате водни чаши любов,дори и след като започне да ври.

Внимавайте,да не изтървете някоя съставка. Joy Joy Joy

Приятен следобед,дами bouquet

# 224
  • Мнения: 9 996
Привет, момичета!  Hug



Всички на почивка - останахме аз и морските нимфи Вичи  Hug и Злати  Hug.
Те са на морето, а аз... Cry Cry Cry
Боби  Hug ти си близко - прескочи за някоя морска баня!  Sunglasses
Ние тук ще поддържаме огъня!  Laughing



Рускините са страхотно креативни  Laughing, сега са направили ново забавно клипче на ДК. Пак се посмях - особено с Бонус +  Laughing Laughing Laughing
https://vk.com/video426251150_456239076?list=1a60478ca39696f4b5



А сега една загадка! Моля, Злати  Hug да не отговаря, убедена съм, че тя знае.  Laughing
От къде са тези кадри?





Очаквам пълен отговор - място, сериал, какво се е случило там.  Grinning



Желая ви хубава вечер и точни отговори!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт