Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~110~

  • 89 968
  • 731
  •   1
Отговори
# 75
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 507
Еве 😘
И отслабнал Тембъра,  никакъв мускул не останал, ааааааа много ме разочарова да се стяга бързо, какво парче беше преди..
Аз Нелка ни с Мурат я искам,  ни с Енгин,  може да са голяма работа в Турция и да си имат голяма фенска маса, но за мен изобщо не биват, толкова са ми отблъскващи и двамата. Виж с Чачун е друга работа, там такава химия ще има, а и той е от новата генерация като нашето моме, ония чичаци да си играят с по зрелички, като Фефа и Елка такива.

# 76
  • Мнения: 9 530
Здравейте момичета !
Линде  Heart Eyes Hug, Ирко  Heart Eyes Hug

Хубав си е Тембърчо , а и от снимката не може да се каже ,че е отслабнал .
Но наистина трябва да се пази от прекомерно отслабване , защото ще заприлича на татко си ( Бог да го прости човека ) - ''изсъхнал на пъдарска дреха "  hahaha hahaha hahaha
Не ,че ни е любимец , но вижте го на снимката , от него струи доброта и искреност  Heart Eyes
От сърце му желая успехи , заслужава ! Hug

# 77
  • София
  • Мнения: 13 625
Добро утро къзларки  Hug Hug
Наш Кадир изглежда отслабал защото има брада и дълга коса  Naughty
Ако се обръсне и подстриже ще изглезда ето така  Heart Eyes


Дано този вид да е само през почивката му и като се прибере да се приведе в нормален вид, защото така е много по-хубав и секси  smile3534
Мятам ви закуска с кафе и отивам на тръстиката  newsm53

# 78
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Здравейте момичета !
Линде  Heart Eyes Hug, Ирко  Heart Eyes Hug

Хубав си е Тембърчо , а и от снимката не може да се каже ,че е отслабнал .
Но наистина трябва да се пази от прекомерно отслабване , защото ще заприлича на татко си ( Бог да го прости човека ) - ''изсъхнал на пъдарска дреха "  hahaha hahaha hahaha
Не ,че ни е любимец , но вижте го на снимката , от него струи доброта и искреност Heart Eyes
От сърце му желая успехи , заслужава ! Hug


И аз такова усещане имам за него, Фили, личи му, че носи добро сърце.
Неслучайно в Научи ме да обичам ролята му лепна толкова добре - личеше си, че е обикнал момиченцето, което играе дъщеричката му, а и толкова естествено му "седеше" грижата за всичките женоря, които му бяха на ръцете - племенници, сестра, любима, майката на приятеля и т.н.

Определено не ми харесва такъв космясал и мурджав. На клошар прилича.
Ама много космати тия турци! Но пък всичките им артисти имат страхотни коси, единственият с по-рехава коса, за който се сещам, е Окан Ялабък.

А защо пък да не играят пак двамата, се питам?
Ето, Халит Ергенч и Бергюзар Корел ги снимаха вече женени.

# 79
  • София
  • Мнения: 13 625
Предстои сватба в семейство Догулу  Peace
Дениз и Назлъ са в трескава подготовка  Heart Eyes



Текат последни приготовления



# 80
  • Мнения: 9 530
Здравейте момичета !
Линде  Heart Eyes Hug, Ирко  Heart Eyes Hug

Хубав си е Тембърчо , а и от снимката не може да се каже ,че е отслабнал .
Но наистина трябва да се пази от прекомерно отслабване , защото ще заприлича на татко си ( Бог да го прости човека ) - ''изсъхнал на пъдарска дреха "  hahaha hahaha hahaha
Не ,че ни е любимец , но вижте го на снимката , от него струи доброта и искреност Heart Eyes
От сърце му желая успехи , заслужава ! Hug


И аз такова усещане имам за него, Фили, личи му, че носи добро сърце.
Неслучайно в Научи ме да обичам ролята му лепна толкова добре - личеше си, че е обикнал момиченцето, което играе дъщеричката му, а и толкова естествено му "седеше" грижата за всичките женоря, които му бяха на ръцете - племенници, сестра, любима, майката на приятеля и т.н.

Определено не ми харесва такъв космясал и мурджав. На клошар прилича.
Ама много космати тия турци! Но пък всичките им артисти имат страхотни коси, единственият с по-рехава коса, за който се сещам, е Окан Ялабък.

А защо пък да не играят пак двамата, се питам?
Ето, Халит Ергенч и Бергюзар Корел ги снимаха вече женени.

Светле , и Халит е от рехавите Wink

# 81
  • София
  • Мнения: 13 625
Опа, нашичките вече са на линия за предстоящата сватба


Последна редакция: ср, 16 авг 2017, 21:31 от БлагаВест

# 82
  • Мнения: 9 530
Опа, нашичките вече са на линия за предстоящата сватба




Ей тази Несли е голям хамелеон , родена е за актриса и за изкуство въобще ,винаги е различна както в ролите , така и в снимките ! Искрено и се възхищавам !

# 83
  • София
  • Мнения: 13 625
Привет момичета кокичета  Hug
Вече съм в предваканционна треска  Heart Eyes скоро се изстрелвам към морето и ми е едно много хубаво на душичката  smile3534


Пу пу пу голям сладур  love001
Очаквам с нетърпение скоро да вида Кадир ето така

# 84
  • Мнения: 9 530
Здравейте къзларки!
Линдеее  Heart Eyes Hug , блазе ти ,че чакаш отпуска , моят свърши ( 2 седмици , няма повече  Cry)

Поне нашите се върнаха и чакаме новости - поне за Кадир , че трябва да работи .
Снощи гледах малко Кьосем , ама много хубав Тембърчо като Мехмед Гирай  Simple Smile


# 85
  • София
  • Мнения: 13 625
Няма новини около нашите патрони  Peace  
Докато чакаме раздвижване се натъкнах на една новина около брака на Мурат Далкълъч и Мерве Болуур
Лично Мурат е написал в Инста, че се развежда с Мерве  Thinking

Ние  с моята скъпа съпруга Мерве Болуур, с която имаме голяма любов в продължение на няколко години, за съжаление решихме да сложим край на нашия брак, който отдавна се опитваме да спасим ... В този чувствителен период  за нас с молба за  разбирането на решението ни, което бе взето с любов и уважение. Стигнахме до извода, че проблемите на взаимоотношенията, които се случват на всички, започнаха да пречат на брака ни. Много съм благодарен за стотиците щастливи дни ...
С уважение,
Мурат Dalkılıç


Знам, че нашите сладури са приятели с тях и това е снимка от сватбата на Мерве и Мурат


А Мурат не остана длъжен и дори пя на сватбата на НесКад



Последна редакция: чт, 17 авг 2017, 20:42 от БлагаВест

# 86
  • София
  • Мнения: 13 625
А нашето момиче се приготвя за предстоящата сватба на най-добрата си приятелка Назлъ която по стечение на обстоятелствата ще и стане етърва  newsm62



Вече са разкрасени двечките и си пеят щастливи в колата  newsm47



Последна редакция: чт, 17 авг 2017, 22:36 от БлагаВест

# 87
  • Мнения: 22 039
Добро утро, сладурани  Hug Hug Hug Хубав петък на всички  Peace

И парти за рождения ден на Нес  Heart Eyes Ние ще си я поздравим в неделя  Heart Eyes






Много жалко за Мерве и Мурат, хубава двойка бяха   Peace

И Туба, изловена с новия си скандален любим  Mr. Green


# 88
  • София
  • Мнения: 13 625
Хелоу сладурани  Hug
Еви  Heart Eyes Hug
Значи цялата тази вчерашна подготовка е била за партито на Несли, а не за сватбата на Назлъ  Peace
Голяма свежарка е Нес след толкова дълга почивка  love001 кукличка, но ми е чудно защо си празнува рождения ден предварително  newsm78
Може би на самия ден ще бъде с най-близките си и затова сега празнува с приятелите  newsm12




Тортата от партито за ЧРД  newsm38

Последна редакция: пт, 18 авг 2017, 13:25 от БлагаВест

# 89
  • София
  • Мнения: 13 625
Днес се е състояло моминското парти на Назлъ  Heart Eyes
Очакваме скоро сватбата  smile3503

Общи условия

Активация на акаунт