Искам да кажа ... (134)_07.08-13.08

  • 40 269
  • 957
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 22 036
Всичко ще е наред. Дано съквартиранта му да е свестен. Ако не, винаги може да се смени.  Предполагам, че е трудно свикването с факта, че детето не е вече в къщи, но е нормален процес.

Пиши как е, когато се нанесе.

# 706
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 925
Не мога да ви изчета, писали та писали.
За случая в Созопол съм както с казва и на двете позиции. Имах подобна случка във Варна, когато бяхме вдигнати от маса, за да бъде настанен приятел на управителката... Липса на възпитание, нулев мениджмънт, което ме принуди да издиря собственика
За сметка на това пък в съседното заведение изкарахме страхотно -хубава храна, страхотен персонал....

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 16 559
Добро утро!
На Катето за вит.В12,бих йказала да си вземе вит.В комплекс. Блистер с 15 хапчета,на ден по едно. Моя позната аптекарка ми ги препоръча. И аз я питах за В12,но били инжекции. Пих ги около месец и половина и се чувствах много по добре от преди. А нали съм царица на забравянето,загубих си чисто нов блистер някъде из хотела. Така и не го открих. И все забравям да.си взема нов.
За Белинда и бъдещата й дъщеря,потвърждавам,че ще е уникално красива. Предвид момчетата й. Гуш,Белинде! Поздрави на семейството и целувка на Козуначко.
Нямам търпение да свърша работа днес и да си почина до понедвлник. Утре задължително сме на морето.

# 708
  • Мнения: 22 036
И аз обичам бебета, но ми е странно как "навивате" жени с вече по три да имат още. Знам, че е само раздумка, но от жена с едно или две, ми се струва прекалено.

# 709
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 925
Отворила съм прозорците и от Витоша влиза прохлада. Няма такова удоволствие.

# 710
  • Мнения: 39 737
Добро утро!

# 711
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 102
Добро да е Grinning

# 712
  • Мнения: 6 739
Добро утрооо!

Никой не навивам аз, казах само, че гените са хубави, пък всеки си решава.
Аз лично ресурс за 3-то дете нямам, нито емоционален, нито физически, нито финансов Laughing

Пия кафе с маскарпоне, то голяма вкусотия било.
Карз, консултирах се аз с дама от форума и избрах добавки.

# 713
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 102
Ох, пропих мазно кафе, взех му и животинска 30 %сметана, сега като чета и маскрапоне ще му взимам Joy
Може и бисквитена торта да направя после Grinning
Доволна съм от таз мазна диета Hug

# 714
  • Мнения: 22 036
Кате, знам, че е казано заради комплимента, но е наистина странно как, ти, която нямаш ресурс за трето, казваш на някоя с трето да роди още едно.
Просто звучи като подигравка. Видиш ли, ти така и така раждаш. Не говоря за теб, а по принцип ми прави впечатление, че се отправят подобни реплики към многодетните. На тях дори може и да не им печи. Просто споделям моето усещане.
На мен са ми неприятни подмятанията да имам второ, да се омъжа и подобни, вероятно и заради това реагирах.

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 16 559
Точно! Само си представяме как ни изглеждало евентуално.
В Бургас тази сутрин имаше странна мъгла.

# 716
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 761
Добро утро и от мен!
Снощи празнувахме на заведение, страхотно си изкарахме.  Много ми беше хубаво, всичките ми деца и ние с ММ, какво по-голямо щастие от това.  Детето настояваше да плати сметката и ние се съгласихме, ама да ви кажа, много ми е странно. Вярно, че е голям и със собствени доходи, но някак си ми беше кофти да приема. Нали дето казват старите хора  - "Телето бозае от кравата, а не обратното". Довечера ще празнува с приятели и са му подготвили страхотна изненада. Той е луд фен на Кличко и много страда, че е обявил, че спира състезателна дейност и снахичката и големия син са направили колаж на който са малкия и Кличко и това ще е изобразено върху тортата. Сигурно ще е много щастлив.
Аз пък на връщане от заведението снощи, минах с 50 км/ч. през един "легнал полицай'. Е, нема да ви казвам как подскочи колата. Децата много ми се смяха и казаха на ММ, че следващата кола, задължително трябва да е по-висока и да е автомат. Ми кво да направя, не го видях, защото бях на "къси", отсреща кола, а и нямаше нито знак, нито маркировка, но иначе съм съгласна с предложението им.

# 717
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 143
Мен днес мен ме чака пълно щастие: първородната ми радост, Госпожица Прекрасна, ще дойде при мен за почивниците. Вече толкова рядко я виждам, че направо ми е празник идването й .
Сега пия набързо кафето с вас и почвам да навивам лозови сармички, че са й любими, а само у нас яде, други мераклии да ги приготвят няма. Тя ще дойде (вече сама!кога порасна толкова?) към обяд и ще остане да спи при мен и утре целия ден ще сме двете заедно newsm44, кой като мен, завиждайтиии!

Алечка тука много ме е нахвалила, да не си помислите, че кой знае какво съм направила - уших едни чаршафчета и калъфчици за бебето на брат й от детски хасета, останали ми от времето, когато съм шила на нашите бебета.

Титина, вече в София си, значи. Кога дойде, кога мина времето! Стори ми се, че малко остана във Варна. (Чудя се дали ще успея аз тази година да стигна до Варна ...Ако не - ще е първата година в живота ми без да съм видяла родния град...)

Даунче, направо го видях това гадже-страшилище за родителите -  мотора, татуировките и нахакания му поглед.
Съседското момиче си е хванало гадже с мотор и ме тормозят. В 1 часа през нощта моторът с мощен, нахален рев известява, че пристигат, явно се качват у тях и после той след час-два със същия този мощен рев уведомява квартала, че си тръгва. Видях го веднъж (гаджето, но и мотора) - разбива всички досегашни представи. Моторът си е баш според клишето - мощен и настръхнал някак, а момчето е от ония, дето ги имаше преди в почти всеки филм с детска или юношеска училищна тематика - добродушен шишко бузан с тесни раменца и огромни къси панталони, дежурен обект на подигравки и присмех. Обаче нашето момче не е лузър като ония от филмите - гаджето му е като модел от списание - тъничко, нежно момиче с разкошна коса до кръста.
Някак по-симпатично ми стана момчето, като видях как изглежда, нооо не мога да свикна с рева на мотора му и не искам да го чувам.

# 718
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Добро утро и аз  Flutter!
Проводих моите на турнир и се чудя от де да я подхвана  newsm78. Ще трябва да поошетам,хич да не е,тамън няма никой,на когото да пречи прахосмукачката и на когото се струва чисто  Laughing.
Надписах младоженската картичка,ама не е лошо и подаръка да мушнем в нея,че да не я отнесем празна  Joy,както и да видя дали ще се събере в клъча  hahaha.
Такааааааа.Скоро не са се вясвали-Черното коте, Светълчо и кой още беше  newsm78, а и Чек  Thinking.
Ооооооо,Свет се е разписала  bouquet Има развитие на чуденката ти с мистериозния мотор  newsm78, поне знаеш чий е  Crazy. За утре прогнозират буря и дъжд,така че с гостенката ти може да си говорите по женски или да си четете нещо  Heart Eyes!

# 719
  • Мнения: 22 036
Светалчо, оказа се кротък след като се оженихме Simple Smile, но преди това и аз се татуирах за ужас на родителите Simple Smile.

Моите бяха супер. Не сме имали проблеми, макар че сега си мисля, че доста са се стискали.
Хич не ме слуша моя напоследък. Много е настройван от баща си и вече едвам се справям. Искам отпуска от живота ако може.

Общи условия

Активация на акаунт