Искам да кажа ... (134)_07.08-13.08

  • 40 190
  • 957
  •   1
Отговори
# 930
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880

Много готина планинарка.


Благодаря, Силве! На мама и тати гордостта е тя.Blue Heart

# 931
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 187
Прибрах се преди час-два. Мъжете останаха още някой друг ден, но аз утре съм на работа.
Много е гадно от пека на плажа да се прибереш на студ и дъжд по джапанки.

Мари, да си здрава и все така готина, от щастие и късмет да не се отървеш bouquet

Елисана, супер, да си изкара страхотно щерката Hug

Малката планинарка е много сладка Simple Smile

# 932
  • Мнения: 761
Благодаря, Елит!

# 933
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Спах цели 12 часа. И ако не беше нахлула малката в спалнята да си търси нещо, сигурно още щях да спя. После тактично се преместих на дивана в хола и изгледах 3 поредни филма. Добре, че имаше какво да ядат за обяд.
Сега се размърдах и метнах една мусака. изгладих купа с дрехи, който очакваше включване около 2 седмици. Планираме разходка по хладното довечера, ама да видим дали ще я осъществим.

Мари, честита да си, наборе! Хем си лъв като мен, хем и 29 години навършваш, точно като мен след седмица Bowtie

# 934
  • Варна
  • Мнения: 36 616
Един хубав порой се изсипа във Варна и приятно захладня. Засега.

# 935
  • Мнения: 9 475
Добър вечер от дъждовен Пловдив!
Обожавам дъждовно време, а на тоя кеф трябва да съм на работа  #Cussing out нищо де ще чакам епизода на GoT и ще ровичкам във форумО.

# 936
  • Мнения: 6 300
При нас вали от около два часа.Дали пък,заради промяната на времето започна да ме боли кръста Head Band .А преди два дни обяснявах на колега,че само зимата ме стяга.
Не стига,че станах късно,ами и следобед заспах Flushed .И пак започва да ми се доспива.Сигурно много умора ми се е насъбрала.
Мъжа ми отиде на скара,по случай добре свършената работа днес,а аз си сипАх едно бяло вино.Опитвам се да се насладя на почивката,но само се чува „Мамо,мамо” Triumph ,а предупредих,че искам малко тишина.

# 937
  • Мнения: 4 303
Нас дъждът пак ни заобиколи. Само подуха вятър да поразсее облаците.
Да не би да сме грешни или трябва да направим оня обичай "Пеперуда" и да се помолим за дъжд?

# 938
  • Мнения: 17 987
Да бе, и аз се настройх да освежи малко, ама не, поне се разхлади

# 939
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 031
15 С в София, стана си за яке.
Джена , много си сладка Simple Smile и ти и детето - сладури.
Аз много не спах снощи , но пък днес как обикалях... просто не е истина.
Има нужда и аз и децата Simple Smile
Ходихме до музейко, после на картинг в Ринг мола , после в Парадайз да проучим спортните занимания за деца и цената им.
Сдобих се пътьом с роклА, а децата с по чорапи Simple Smile
ММ си остана без рокла и без чорапи Simple Smile
После даже и поработих , прибрах се преди малко , сипах си биричка и човъркам форума.
Децата си метнаха по яке и навън, нямат умора , ейй.
Доволна днес Simple Smile

# 940
  • София
  • Мнения: 5 960
След като онзи ден утешавах Даун да си сипе едно и да не се кахъри за мухъла и миялната, сега е мой ред да си сипя. Скапа ми се компютъра, ей така, направо от нищото. Бях го оставила за малко и помислих, че е само "заспал", но после по никакъв начин не можах да го включа Sad
Добре, че забраних на детето да си вземе компютъра на гостито при бабата, защото сега нямаше с какво да има да си върша работата.
Айде, наздраве, че иначе ще се гръмна Close

# 941
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Глава-камбана съм аз,дали от снощното или от днешното вино  newsm78 Whistling.
Ама то си е направо за червено вино тази вечер  Shocked.Снощи се пОтихме на 35 градуса, днес-дзинзирикаме на 15  Crossing Arms.
Гледаме Лара Крофт. Не я харесвам Джоли и казах  Naughty- тънки веждички, напомпани джуки, цици, оцъклени очи-тц. Залагам повече на Алисия (Викандер). Но с Джерито (Бътлър) бих проектирала  Joy.
Благодаря ви още веднъж за милите коментари на моя милост и син  bouquet! Няма да ви възразявам  Joy.
Рожденичкатаааа,алоооУ,фОтни се,де...някаква червена рокля се споменаваше  Flutter

# 942
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
О, Алисия ми е такава циганка, че трудно ще я преглътна в ролята на Лара Крофт. Зяпам го и аз с едно око. Отложихме разходката, разбира се, то се знаеше. Голямата слезе на басейна с компания, аз заведох малката да си купи два пакета бонбони, ММ направи салата Снежанка за към мусаката- идилия, на кого ще му се разхожда из тълпите туристи?!

# 943
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
О, Алисия ми е такава циганка...
И на мен  Whistling,бая опушена е  Laughing.

# 944
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 841
... идилия, на кого ще му се разхожда из тълпите туристи?!
Затова харесвам август - градът се поизпразва, повечето предпочитат този месец за отпуската си. Е, от следващата събота 10 дена ще  е лудница, ама и това ще мине.

Общи условия

Активация на акаунт