Мама Натура - изпитани хомеопатични решения за здравето на най-малките

  • 125 671
  • 616
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 4 097
Ползвахме Дентокинд гел около появата на зъбките и съм доволна - успокояваше го и спеше по-спокойно. Сега вече по-рядко прибягвам до помощта му, но за първите зъби беше безценен.

# 511
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Ооооо тези вълшебни хапченца беше нещото което ни спаси.Само защо не знаех за тях по рано!Много бавно и мъчително растяха зъбките на моето дете.Първото се появи на година и месец,а приключи с тях на три.Много голям зор виждахме с тях.Педиатъра ми каза за Дентокинд.Имаше ефект определно.Най вече започна да спи спокойно през нощта.Бих и винаги го препоръчвам,защото поне при моето дете имаше положителен ефект!

Последна редакция: ср, 02 май 2018, 17:44 от Захарчето

# 512
  • Мнения: 2 682
Мноооого актуална тема за мен и бебето ми! Мажа й венците с Дентокинд гел от около месец. Все още няма избило зъбче, но определено веднага я успокоява. Още докато започна да нанасям и масажирам и започва да се облизва и да гледа с облекчение. Дори да няма "кризи" както по принцип се наричат най-трудните и болезнени периоди пак мажа профилактично, защото доколкото съм запозната поради това, че са хомеопатични действат най-добре с натрупване. Надявам се с помощта му да избият лесно и бързо всички зъбки и да са здрави и бели. 😊

# 513
  • София
  • Мнения: 244
Първото зъбче на дъщеря ми изби късно на 1г.3м., беше много неспокойна нощно време. Започнах да и давам Дентокинд хапчетата без особени очаквания, но за моя изненада тя започна да спи спокойно през цялата нощ. Вече само това ни е спасението!

# 514
  • София
  • Мнения: 1 361
Използваме Дентокинд хапчета и съм много доволна. Определено сина ми понася по-леко никненето на зъбите с тях. Останаха да му избият последните кътници и все още ги ползваме.

# 515
  • Мнения: 642
Използвах дентокинд гел и хапчета при първата поява на зъбче.на дъщеря ми (на 6м.) Нямаше болки нямаше рев нямаше безсънни нощи  всичко мина добре.сега се надявам живот и здраве със второто също да имам такъв успех с Дентокинд

# 516
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Аз също съм ползвала Дентокинд гел, който доста помогна при никнещите зъби на сина ми.

# 517
  • София
  • Мнения: 1 304
Използвала съм и съм доволна от Дентокинд гел.
Успокояваше го този гел, определено действаше.

# 518
  • Мнения: 1 406
От две седмици мажем с Дентокинд гел и даваме хапчета Динтокинд и за сега нямаме оплакване.

# 519
  • Мнения: 7 281
Дентокинд гел ми беше пръв помощник при никненето на зъбките на малкото ми дете.Винаги го препоръчвам на близки майки и знам,че и те ще са доволни от употребата му.

# 520
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
Ползвах с дъщеря ми дентокинд хапчета. Много я облекчаваха.
Сега предстои отново да минем със сина ми по пътя на зъбоникненето, където отново Дентокинд ще ми е верен помощник.

# 521
  • Мнения: 2 516
Ползвахме хапченца Дентокинд при никненето на зъбите на сина ни. Въпреки, че някой път забравях да ги дам, определено мисля, че имаше ефект от тях!

# 522
  • Мнения: 668
Използвахме Дентокинд даже и в момента го използваме.При нас ефект има доволна съм.

# 523
  • Мнения: 910
Ползвах Дентокинд гел, успокояваше я, бях доволна а и зъбките ни израснаха бързо.

# 524
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Взех Дентокинд по ваша препоръка и засега или кризата отмина или наистина действа Stuck Out Tongue надявам се да е второто, защото предстоят още дооооста зъбки Grinning

Общи условия

Активация на акаунт