Коя банка ползвате и какви такси ви удържат?

  • 142 231
  • 1 663
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 771
Кети В и аз точно за това си я направих че сестра ми там ми пращаше пари от Англия но не ми е искало аз да си вкарвам някакви пари. Чак когато реших да си изкарам дебитна карта от тях ми поискаха да внеса 40лв, но те си ми стоят в сметката към картата и мога да ги похарча когато си реша.

# 286
  • Сф
  • Мнения: 4 774
трябваше да я заредиш чрез топ ъп с карта, а не чрез банков превод. Wink

# 287
  • European Union
  • Мнения: 1 411
Мисля, че не знам какво е топ ъп. Но си знам, че можеше да се поинтересувам предварително, просто не очаквах чак такова набутване.

# 288
  • Мнения: 2 679
Знам че не е точно по темата но имам един въпрос към клиентите на райфайзен банк.
Имате ли проблем с карта VISA?
Няма значение на кой банкомат тегля най-редовно не ми приема картата. Успявам от 4-5 пъти, е понякога става и от раз. Октомври смених картата с нова, и пак същото.

# 289
  • Мнения: 4 808
Знам че не е точно по темата но имам един въпрос към клиентите на райфайзен банк.
Имате ли проблем с карта VISA?
Няма значение на кой банкомат тегля най-редовно не ми приема картата. Успявам от 4-5 пъти, е понякога става и от раз. Октомври смених картата с нова, и пак същото.
Аз съм с Виза електрон на Райфайзен, нямам проблеми. Вижте каква е точно и питайте в банката защо така се получава. Имам Виза и на Експресбанк, не можех да плащам самолетни билети, ходих в банката и ми я смениха с друг тип Виза.

# 290
  • Мнения: 2 679
И преди и сега е оранжева. Но щом може да ми издадат друг тип виза ще питам.

# 291
  • Мнения: 4 808
И преди и сега е оранжева. Но щом може да ми издадат друг тип виза ще питам.
Не знам цветът има ли връзка. И моята беше оранжева, а сега е по-скоро червена. Става въпрос дали е виза електрон, маестро, мастеркард и т.н., явно има значение.

# 292
  • София
  • Мнения: 9 940
Тук има ли някой от средите на Уникредит - за един казус искам да попитам.
ПП: Как мога да подам в момента писмена жалба/ПИ?

# 293
  • София
  • Мнения: 3 170
Можеш чрез сайта да подадеш жалба. https://www.unicreditbulbank.bg/bg/kontakti/obratna-vrazka/

# 294
  • София
  • Мнения: 9 940
Казаха че не дават инфо за карти онлайн. Понеже съм пазарувал в чуждестранен сайт - на английски ли трябва да им го напиша /ще им препратя копие)?

# 295
  • Мнения: 1 465
Казаха че не дават инфо за карти онлайн. Понеже съм пазарувал в чуждестранен сайт - на английски ли трябва да им го напиша /ще им препратя копие)?

Информация за конкретни транзакции няма да получиш в писмен вид - трябва да им се обадиш и след като проверят дали си ти, тогава ще ти отговорят конкретно по телефона.
Аз пиша директно на CallCentre@unicreditgroup.bg и обикновено в рамките на деня или на следващия ден ми връщат обаждане и ми отговарят на въпросите. Пишеш им на български.

# 296
  • Мнения: 171
Не знам дали това е правилната тема да попитам, но не намерих по - подходяща. Искам да закупя 4000 евро. Ако отида в банка има ли такса и каква ? Или от чейндж бюро ще е по-изгодно?

# 297
  • София
  • Мнения: 1 020
Определено в чейндж бюро е по-изгодно. Повечето имат сайт и можете и заявка да си направите и да договорите курс. Аз лично съм много доволна от това бюро срещу градинката пред народния театър. Мисля бяха на фактор.ин. Вижте им сайта имат и телефон.
Комисионна със сигурност нямат.

# 298
  • Sofia
  • Мнения: 15 564
Изгодно е и бюрото на "Скобелев", точно до "НДК".

# 299
  • Мнения: 5 274
Не знам дали това е правилната тема да попитам, но не намерих по - подходяща. Искам да закупя 4000 евро. Ако отида в банка има ли такса и каква ? Или от чейндж бюро ще е по-изгодно?
В БНБ обменят евро, ако си от София, по фиксинга на БНБ и мисля, че е без такса.

Общи условия

Активация на акаунт