МИГЛИ

  • 5 352
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914
Понеже всеки ден ползвам спирала, моито също оредяха с времето. Наколко пъти в годината си мажа витамин А по миглите (за около месец) - купувам си течен в шишенце и го мажа вечер след сваляне на грима с чиста четка от спирала. Много добре ми действа Peace

Ще пробвам съвета ти...само да те питам как почистваш четката на спиралата? Embarassed

# 16
  • Мнения: 1 798
Рязала съм им връхченцата преди, порастват толкова, колкото са си били.
Мазах с рициново, бадемово -също, ефект нямаше.Май си е ген,или имаш хубави, или не.Мойте са грозни, светли и не се извиват много...
Ползвате ли уреда за извиване на миглите/който е като ножица/.

# 17
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
тук рекламират този продукт на талика


аз лично не съм го пробвала, но обещават за 28 дни миглите да пораснат до 2,5 мм след ежедневно използване. френски продукт е, не знам дали гаранцията е франция Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 463



От свършила безцветна спирала става идеално махаш  от отвора на шишенцето клапата ,през която менава четката ( надявам се че ме разбра) и измиваш -с черна спирала е мъка измиването. Аз си напълних една така с витамин А и бадемово масло и вечер слагам на миглите , а и клапата помага да не ти е много мокра четката.

# 19
  • София
  • Мнения: 39 764
Ще взема да изпробвам някои от идеите ви Simple Smile
Моите мигли не са много дълги, но за сега са добре, почнах твръде рядко да слагам спирала.

# 20
  • Мнения: 723
Понеже всеки ден ползвам спирала, моито също оредяха с времето. Наколко пъти в годината си мажа витамин А по миглите (за около месец) - купувам си течен в шишенце и го мажа вечер след сваляне на грима с чиста четка от спирала. Много добре ми действа Peace

Ще пробвам съвета ти...само да те питам как почистваш четката на спиралата? Embarassed

С упорито миене с вода...В интерес на истината, първата четка, която ползвах, беше от някаква безцветна спирала - гланц и беше лесно...Но ако миеш усърдно с вода, ще се измие и четка от черна спирала Peace

# 21
naistina zavisi ot mnogo faktori dulzinata na miglite
 tezi koito nosiat o4ila ne moje da imat super dulgi migli za sazelenie Cry

# 22
  • Мнения: 2 407
За бадемово масло и аз знам, помага ми.
А с витамин А ще пробвам

# 23
  • Мнения: 258
има такъв продуект на "буржоа" Wink

# 24
  • Мнения: 614
тук рекламират този продукт на талика


аз лично не съм го пробвала, но обещават за 28 дни миглите да пораснат до 2,5 мм след ежедневно използване. френски продукт е, не знам дали гаранцията е франция Simple Smile

Скарлет, от постинга ти подразбирам ,че "тук" май не е в БГ,имаш ли повече инфо за продукта,защото ме заинтригува.
Благодаря предварително   bouquet

# 25
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
diva_sliva , / боже, какъв ник си си сложила Laughing/ нямам претенции да познавам продукта, защото не съм го ползвала. ще ти дам сайта им за да прочетеш сама как си се хвалят Mr. Green
има си и магазин, ако искаш нещо да поръчаш Simple Smile

http://www.talika.com/

според историята им, някаква френска докторка по време на втората световна война лекувайки ранени забелязала, че крема, който използва прави миглите и веждите на пациентите да растат.... Flutterне знам дали всичко е ала-бала, но рекламата им ми харесва Blush
една такава ненатрапваща и обещаваща.

талика се продава в аптеките само, което ме кара да им вярвам повече нали съм си шаран в това отношение.
предлагат продукти за мигли, вежди, лице, околоочен контур, за тъмни кръгове и торбички....
ама по-добре виж сама, де Grinning

# 26
тук рекламират този продукт на талика


аз лично не съм го пробвала, но обещават за 28 дни миглите да пораснат до 2,5 мм след ежедневно използване. френски продукт е, не знам дали гаранцията е франция Simple Smile

Скарлет, от постинга ти подразбирам ,че "тук" май не е в БГ,имаш ли повече инфо за продукта,защото ме заинтригува.
Благодаря предварително   bouquet


PRIVET MAMI Simple Smile

Az sam v NY (tuk:) i tuk gledam che ima TALIKA vav SEPHORA magazina. V BG nali ima sephora ??? Uspeh Simple Smile ima i na Bourjois pak v SEPHORA .

# 27
  • Мнения: 13 512
За съжаление Сефора в България няма  Sad

# 28
  • Мнения: 4 458
Аз си купих страхотна спирала. НЕзнам дали ще помогне на миглите  като подхранване но опрделено ги прави доста обемисти и дълги - чак не повярвах на очите си Wink

Спиралата е "Lash lift" volume and lift mascara   на  Max Factor

# 29
  • Мнения: 614
diva_sliva , / боже, какъв ник си си сложила Laughing/


Нали?! Подхожда на същността ми - звучи откачено, но иначе е много вкусно  newsm62

Последна редакция: сб, 13 май 2006, 10:31 от diva_sliva

Общи условия

Активация на акаунт