Гадене, повръщане - дайте съвет какво да пия?

  • 6 661
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 801
аз повръщах до деня в който родих....нито кока кола,нито газирана вода,нито Коколино и каквото и друга да е било не ми помогна,дори нищо не облекчаваше гаденето, а камо ли повръщането.......е, поне в 8 месец започнах да повръщам по-малко,от 1 до 3 пъти на ден. не съм имала ацетон благодарение на съвета на една приятелка акушерка,който е: след повръщане веднага се хапва нещо и се пие течност,независимо,че след 5 минути могат да се окажат "върнати" и така постоянно. Успех Биляна, при повечето бременни кошмарът отминава след 3-ия месец

# 16
  • Мнения: 63
здрасти аз съм в 5 месец 20 г.с. и въпреки че започнах късно да повръщам в края на 2 рия месец, за съжаление продължава и до днес. към 4 месец ми беше поразминало и тъкмо се зарадвах но уви пак започнах пчти всеки ден да повръщам незнам що е така. предписаха ми едни хомеопатични свещихчи и имаше ефект пробвай може и при теб да има. но си вземи свещичките защото тях няма как за ги върнеш. за съжаление утре ще ти напиша името на лекарството щото ми е в къщи а аз не го помня.

 дръж се и успех

# 17
  • Мнения: 106
здравей,съ4увствам ти искрено
аз повръщах по 100 пъти на ден и не можех дори вода да задържа пове4е от 5 мин в стомаха си.бях 2 пъти в болница,но в Лондон.изписаха ми едни хап4ета и ги пиех до 6-я месец много помагаха.мисля 4е еквивалента им тук е Деган.

Общи условия

Активация на акаунт