ЮЛЧЕТА 2017 г.

  • 52 652
  • 418
  •   1
Отговори
# 180
  • Сливен
  • Мнения: 4 066
Бебо днес се обърна за първи път сам от гръб на корем ,обаче голям рев.От неделя като го оставим сам легнал в кошарата или на спалнята се опитва да се обръща ,но е с голям рев.Днес едвам отидох до банята,така ревеше,че после половин час не мога да го успокоя.При вас така ли е с обръщането.
За зъбите,като му погледна венците,не са зачервени,но зъбчетата се виждат изцяло оформени,прозират през венеца.Според ЛЛ до месец може и да имаме зъбче.
За коликите последно даваме биоамика,не знам дали действа ,май е по скоро за наше успокоение.Коликинд му подейства зле,коликите се усилиха и след два дни прием го спряхме.Друго забелязвам от около седмица след всяко  ядене когато изкарам шишето е рев и много пръцкане,не мисля че не му стига АМ,яде 6 пъти по около 170мл,на Артамил АР е.

# 181
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 112
И нашият Краси реве много катп му свърши млякото,  а не е защото не му стига. Имам чувство,  че се ядосва,  че му взимам шишето. Иначе и той преди няколко дни сам се обърна за пръв път. Венците го сърбят ужасно,  опитва се да изяде дори решетката на кошарата Simple Smile 

# 182
  • Бургас
  • Мнения: 168
Ох, като ви чета, момичета, се успокоявам, че това са нормални бебешки етапи - и с коликите, и с лапането на ръцете. Ние тази нощ пак си будувахме - дребната заспа чак към 7 сутринта и все още не може да се събуди, толкова се умори миличката.
Miroslava^, не се притеснявай за петното. Четох, че до 3-годишна възраст 70-80% от родилните петна в предната част на тялото изчезват. Остават тези, които са отзад. Пък и дори да остане нещо, с лазер се постигат много добри резултати.

# 183
  • Мнения: 411
Persona grata,надявам се да изчезне.Той е по-беличък,като мен и може би това също  влияе на разсейването на хематома.Детенцето на една приятелка се роди със същото петно между веждите,но е по-тъмничък и още на 2-рия месец му се махна.
Момичета,до къде я докарахте с кг? Аз имам да свалям 3кг,за да си върна теглото от времето преди да забременея .Мисля от Януари да започвам с фитнес и диета,че Септември ще се женя хехе

# 184
  • Мнения: 154
Ъъъ... още 15 ми остават на мен хаха аз качих 25, и 7 паднаха с раждането и само още три след това.. нямам надежди, че задника ми ще стане като преди:/

Аз да се оплача.  От два дни моето момче ту дига, ту сваля температура до 38 градуса. Няма никакви други симптоми, водих го и на лекар. Според нея не са зъби, н оспорвд мен е. Има един венец супееер добре оформен, набъбнал.. всичко си пъха в устата, лигави се още отпреди два месеца, тия дни му намаля малко апетита... нервен е(абсолютно нетипично за него).... според нея,  този зъб ще избие чак след два месеца и затова не вярва температурата да е от това. Но гърдите са чисти, носът също. Та ще видим...

# 185
  • Мнения: 411
И аз си мисля,че са зъби.А какво даваш за температурата ?

# 186
  • София
  • Мнения: 719
Здравейте момичета!
И аз се чудя напоследък моето бебче ходи по голяма нужда по рядко и сега не знам това нормално ли е. При вас как е,  колко дни е нормално  да не ходи. Като отидем при докторката и с нея ще говоря.
Иначе и на мен ми остават още три или четири килограма и съм на старото тегло.

# 187
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 112
Нашето момче ака по веднъж на ден,  даже почти всеки път е и по едно и съшо време. Вече му прозират две зъбчета в долния венец,  голямо чесане и лагавене пада.
И на мен ми остават 3-4 кила до старото тегло,  но коремът ми си е все така отпуснат и леко изпъкнал...явно няма скоро да се оправи.

# 188
  • Мнения: 411
Руми и моят корем е така.Не,че преди имах плочки,но все пак ...иначе малкия ходи по веднъж на ден,понякога през ден,понякога и на 2 дни.Обикновено,ако на 3 ден до обяд не се е изакал , му слагам "Мелилакс",но обикновено се справя сам на сутринта на 3ден.Странното е,че акото му си е с нормална консистенция( като мус хаха) и съм склонна да мисля,че не се запича а просто организмът му е такъв.Аз съм същата-ходя на няколко дни.

# 189
  • Мнения: 154
Ние още преди да преминем изцяло на адаптивно имахме този проблем. Или поне аз си мислех, че е проблем. Нашия акаше на три дни. Лекарката каза, че след като не е твърдо акото, няма как да стане въпрос за запичане, и че просто някои деца, ще я цитирам "са им по мързеливи чревцата в началото". Вече два месеца по късно, от само себе си, ака всеки ден, понякога бонус и два пъти на ден Simple Smile и ми натърти да спра да се сравнявам с други деца, които били акали след всяко ядене, те били рядкост.

Иначе до 38 градуса не давам нищо. Ако я надхвърли давам панадол.

# 190
  • Мнения: 411
Момичета,вие до кога мислите да стерилизирате и да гладите дрешки?

# 191
  • Сливен
  • Мнения: 4 066
Аз от около месец не гладя,ползвам сушилня,за стерилизацията може би до 9 месец,да мине зимата.

# 192
  • Мнения: 296
Аз гладих 2 месеца, дали има и толкова. Не го разбирам това нещо с гладенето. ..
За стерилизацията, аз не съм критерий 😂 Никога нищо не съм стерилизирала, но аз нямам нито едно шише 😂 И биберон нямах, започнах преди около седмица да давам и само го мия. Тя не че много го иска де, ама я пробвам от време на време

# 193
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 112
Ами аз стерилизирах до 4 м. А пък продължавам да гладя,  не за друго, просто неговите дрехи изглеждат ужасно след като ги извадя от пералнята,  все едно са дъвкани,  та заради това продължавам да гладя само неговите дрешки....мои и на мъжа ми,  не съм гладила почги никога Grinning

# 194
  • Сливен
  • Мнения: 4 066
Късметлийки,ММ носи ризи и панталони на работа и се налага да гладя,но със сушилнята доста неща спрях да гладя.

Общи условия

Активация на акаунт