Февруари още е далече, но коремчето личи ни вече

  • 39 143
  • 747
  •   1
Отговори
# 330
  • Пловдив
  • Мнения: 89
Ходили ли сте на 4Д вече? Може ли някой да сподели мнения? За количка ходихме с таткото веднъж, нищо не си харесахме и си тръгнахме Grinning но и не сме се ориентирали какво търсим по-точно, за мен важното е да е супер лека, тъй като съм дребосък, а нямаме и асансьор ... Бебочето трябва да се появи според доктора на 14ти февруари, но се притеснявам да не избърза и да не сме готови ..

# 331
  • Мнения: 592
Имам две познати без асансьор, и от тях знам че ако нямате помещение на партера или гараж в близост, по-скоро ще се наложи да оставяте количката във входа, отколкото да я качваш по няколко етажа без асансьор. Друг вариант е и да я сгъваш и прибираш в колата. Но колкото и да е лека, като сложиш бебето в количката, чантата пълна с одеалце, шише, памперс или някакви други бебешки неща и количката си става доста тежка ако ще трябва да я катериш по етажите. Така че помислете къде и как точно ще я съхранявате, преди да изберете някоя, защото може от това да излезе и нещо друго което да гледате в количката.
Като цяло до февруари има доста време, и до тогава ще си изясните какво търсите.
Аз лично се надявам около коледните празници и за рождения ден на хиполенд да пуснат някакви оферти с намаления и да купим основните неща тогава. Хем няма да е много рано, хем няма и да е късно за да ни изненада бебо.

# 332
  • Пловдив
  • Мнения: 89
Кога е рожденият ден на Хиполенд, да следя и аз Simple Smile Ние сме на втори етаж, т.е. три реда стълби имаме+един ред отвън на входа, искахме да направим рампа, но съкооператорите не искат, защото те със сигурност няма да си имат деца, доста възрастни са, но и с оглед за инвалидни колички по-натам ще им трябва.. та ще си се мъча с количката със сигурност, въпросът е да е по-малко Grinning

# 333
  • София
  • Мнения: 522
Ето това ще е нашата количка. Ще я купим от едни приятели, само кош за кола трябва да потърсим.
За 4д мисля към 30 седмица, защото тогава ще е по оформено бебчето.
Иначе и креватчето съм решила, само трябва да отидем да го вземем. Другите покупки почвам от октомври малко по-малко.
В края на ноември ще има изложение на бебешки стоки и там сигурно ще има намаления.

# 334
  • Мнения: 61
Кога е рожденият ден на Хиполенд, да следя и аз Simple Smile Ние сме на втори етаж, т.е. три реда стълби имаме+един ред отвън на входа, искахме да направим рампа, но съкооператорите не искат, защото те със сигурност няма да си имат деца, доста възрастни са, но и с оглед за инвалидни колички по-натам ще им трябва.. та ще си се мъча с количката със сигурност, въпросът е да е по-малко Grinning

Не знам кога е рождения ден на "Хиполенд", но мога да кажа, че всяка година ноември месец пускат 25% намаление на т. нар. Луд петък. Така че може да следиш на сайта на "Хиполенд" обикновено обявяват кога ще е. Доста изгодно излиза, защото всички продукти са намалени с 25% и може да пазаруваш както онлайн, така и в магазините им.

# 335
  • Благоевград
  • Мнения: 98
И аз мисля да пазарувам за бебка около коледните празници. Иначе количка съм харесала вече - Adamex модел Vicco Len. Влюбена съм в нея Heart Eyes

# 336
  • Мнения: 440
25.11 трябва да е.

# 337
  • Мнения: 440
Момичета,включвам се и аз при вас.Терминът ми е 21.02
Казаха ли ви пол вече?А коремчето вижда ли ви се?Аз съм като преяла по-скоро,отколкото като бременна Satisfied
А появи ли ви се окосмяване на корема?

Последна редакция: пн, 18 сеп 2017, 15:12 от assija_s

# 338
  • Мнения: 592
Рождения ден е края на ноември и тогава правят този луд петък, и на мен ми се върти че е около 25.11 Simple Smile
Отделно в сайта на хиполенд пускат промоции на определени артикули- този месец има на вс колички лорели и бебешките шишета улта на томи типи. Ще видим октомври какво ще е намалено, ако не ще чакаме лудия петък 😀
Относно окосмяването- да, появи се и не ги махам, защото док ми каза че са се появили в следствие на всички прогестеронови медикаменти и инжекции ( тъй като съм ин витро), и че ще паднат след раждането и след като се нормализират хормоните. Иначе ми казаха че не е проблем и да ги махна.
На 28.09 съм на ФМ и ще попитам за 4Д кога се ходи, как се процедира и т.н.

# 339
  • Мнения: 363
Момичета то 4D не е ли като ФМ?
За бебка след 7 месец ще пазарувам, но ще изчакам четния петък в Хиполенд.
Момичета във фейсбук групата писаха, че първо шапка се купува за да е леко раждането. Така че ще си купя една розова шапчица.

# 340
  • Мнения: 592
Аз не съм била на 4Д, и незнам точно какво представлява, обаче една позната която скоро беше ходила каза че се вижда цветно и много ясно бебето. Дали са й цветни снимки и диск с видео запис.
Може би като преглед ще е нещо подобно на ФМ, но начина по който се вижда може би е друг. Ако има в темата вече минали по този път могат да споделят.

# 341
  • Мнения: X
Да, това си е избор как да направите ФМ - тя може да е на 2Д, 3Д, 4Д. В общи линии важното може да се огледа и на 2Д при добър специалист. 3Д и 4Д са по-скоро за удоволствие на майката, тъй като всичко се вижда много ясно и е хубаво усещането предполагам, не съм била все още.

# 342
  • София
  • Мнения: 10 642
ФМ се прави на 2Д, образа от 2Д се преобразува в 3-4Д (3Д - триизмерно изображение, 4Д - триизмерно изображение в реално време (с движение).
Общо взето 3 и 4 Д образите съ за забавление на родителите Simple Smile
А сега да се запиша и аз официално в темата
На 42г съм, втора бременност  ин витро с термин 24.02.
(първата ми бременност приключи 9г.с., за това и късно се записвам в темата). Очаквам момченце (поне така казаха на последния преглед)

# 343
  • Мнения: 533
Нандин,добре дошла,с теб вървим почти заедно,аз съм за 22.02.
Аз на 26.09 съм на Фетална морфология,която ще е 3Д,даже ми казаха да си купя и диск,на който ще се записва.
Бях си платила допълнително за 3Д и всеки месец да ме гледат на видеозон,защото здравната каса поемала само 3 ,и преди 2 дена видях ,че са ми върнали парите от здравната каса.Доволна съм.

# 344
  • Мнения: 754
Искам да попитам случвало ли ви се е след продължително седене като се изправите да получите рязка болка ниско в дясно.На мен ми се случи вчера за първи път,след това премина в тъпа болка и чувство за опъване и след кратко лежане + хапче но-шпа болката премина.Сега се чудя дали да го приема за нещо нормално или да се замисля за лекар.Проблема при мен е,че не съм сигурна дали тук ще ме вземат насериозно и ще поискат да ме прегледат.

Общи условия

Активация на акаунт