Пациенти на клиники Бахчеджи

  • 81 363
  • 733
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 554
Браво! Това, че докторът е намалил дозата го тълкувам, че дава достатъчно добър резултат Simple Smile.

За настроението - така трябва. Не бива да позволяваме този проблем да помрачава щастието ни и да ни скапва животите!

# 451
  • Мнения: 2 673
Важното е, че има фоликули. Всичко ще бъде наред, не се притеснявай! Hug
Мислех си за нея тези дни, затова реших да те попитам, дано всичко да мине успешно!
Стискам силно палци! Hug
Аз също се чувствах много добре, в настроение, все едно съм на курорт, и аз така нищо не питах, докторът и целият екип бяха много сърдечни, не ме натоварваха ни най-малко психически, чувствах се много спокойна,
а това е много важен фактор, поне за мен.

# 452
  • Мнения: 1 221
Ваня, много се радвам че всичко върви добре и докторът отделя необходимото внимание.
Дъщеря ти прави най-доброто възможно: да се отпусне и да се наслаждава на града, да си починат и да се заредят с положителна енергия.
Ще стискаме палци за четвъртък и после едни хууубави ембриончета и разбира се и бебоци Wink

# 453
  • Мнения: 601
Ваня ние с дъщеря ти вървим заедно. И аз очаквам в четвъртък да ми е пункцията. Успех Ви пожелавам!

# 454
  • Мнения: 1 275
Благодаря момичета!

# 455
  • Мнения: 1 221
Успех Duca! Добра и качествена реколта ти пожелавам.

# 456
  • Мнения: 2 673
DucaMF, успех! Стискам силно палци! Hug

# 457
  • Мнения: 601
Благодаря! За първи път минавам през този път, дано да е успешен!

# 458
  • Мнения: 2 673
Ваня, DucaMF, как мина пункцията? Надявам се, че всичко е наред! Hug

# 459
  • Мнения: 1 275
Пункцията беше днес..не знам дали е добре или не .... яйчника с новата ендометриозна киста беше с един фоликул..така и не се повлия от стимулацията и от него има една яйцеклетка.Другия даде шест яйцеклетки.Утре ще знаем колко са се оплодили...надявам се всички.. предвид отличната спермограма на зетя. Др.Карликая на последния преглед за първи път показал емоция и много харесал яйцата.За мое съжаление не той направи пункцията защото е на семинар във Франция.Да видим колко ще оцелеят до трети ден...че много се страхувам тази ендометриоза да не е скапала яйцеклетките!Младежите са доволни.. аз още не смея да се зарадвам.

# 460
  • Мнения: 601
Благодаря, че мислите за мен! Извадиха 14Я (не очаквах толкова много) сега ще се моля поне 50% да се оплодят. Да ви кажа ме наболява....ходя, като робокоп и ми е дискомфортно в тоалетната.
Оххх момичета, аз сега видях, че съм писала в темата Бахчеджи. Искам само да кажа, че моят опит е в БГ и се извинявам, че съм писала в тази тема.

# 461
  • Мнения: 1 275
Еее..няма значение темата..важен е резултата!Браво страхотна бройка!Почивай си сега!

# 462
  • Мнения: 1 554
Ваня и Duca, стискаме палци скоро да се похвалите Simple Smile)

Ваня, имаш ли представа как е повлияла стимулацията на кистата? Пораснала ли е или нещо такова? Ще съм ти благодарна, ако споделиш в някакъв момент Simple Smile

Успех!

# 463
  • Мнения: 2 673
Ваня, със сигурност е добър лекарят, който е направил пункцията, не се тревожи!
Дай боже всички да се оплодят! Стискам палци! Hug
DucaMF, няма значение къде е опитът. Стискам ти силно палци и на теб!
Дано крайният резултат да е отличен! Hug
Аз след пункцията нямах абсолютно никакви болки и кръв.

# 464
  • Мнения: 1 554
Момичета, при ЗЕТ д-р Карликая колко време изчаква между пункцията и трансфера? Чака да се нормализират хормоните напълно или се ръководи от други критерии?

Ваня. Дука, как вървят нещата? Стискаме палци!

Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт