Пациенти на клиники Бахчеджи

  • 81 399
  • 733
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 275
Сега Кюбра писа имейл на дъщеря ми.Три замразени ембриончета...не знам какво качество..не е писала.Искаше ми се да са повече..но колкото ..толкова!Този път имаше два дена болки след пункцията.При нас май ще се наложи нова операция при Карликая..преди трансфера.Още не е ясно.
Такова е положението.

# 466
  • Мнения: 1 554
Кистата ли иска да маха?

Доколкото знам Карликая замразява сaмо добри ембриончета, така че не го мислете. 3 са си ок Simple Smile

Последна редакция: пн, 05 фев 2018, 17:03 от DES_123

# 467
  • Мнения: 601
Ето ме и мен! От 14Я са се оплодили 10. На трети ден всички са живи, като половината се развиват по-добре. Ще ги чакат да станат на 5 дни и тогава ще се разбере дали ще има за замразяване.
Аз обаче продължавам да имам болки и изобщо не знам в сряда как ще понеса трансфера. Ама каквото сабя покаже!Пишкам в поза полу-клек, че май така ми е най-комфортно Simple Smile

# 468
  • Мнения: 1 554
Супер! Ти къде правеше опит и с каква диагноза сте?

# 469
  • Мнения: 601
В Щерев съм с диагноза ЛУФ, но и плувците не са много хубави.

# 470
  • Мнения: 1 554
И още нещо да попитам. Ако втори ден ми се падне през уикенд какво правим? Далеч съм от мисълта, че Карликая работи 7 дни в седмицата, пък искам той да си ме поеме..

# 471
  • Мнения: 2 673
Ваня, 3 ембриона са добра бройка, млади са, едва ли имат увреждания,
дано всичко да се развие по най-добрия начин! Стискам силно палци! Hug
DucaMF, трябва да питаш за тези болки, не е нормално да продължават дълго време.
Стискам палци! Hug Пиши как се развиват нещата.
Дес, д-р Карликая не работи само в неделя. Аз започнах на 3 ден,
първо - защото имах болки и не можех да пътувам, а беше и неделя, нямаше го доктора.
Казаха ми, че на 3 ден е добре, и пак на 3 ден мисля да ходя.
Какво стана с ЦС?

Последна редакция: пн, 05 фев 2018, 20:17 от sisi345

# 472
  • Мнения: 1 680
Дес, аз след пункцията почивах два цикъла с противозачатъчни и на третия ми беше трансфера.
Ако втори ден ти е събота-докторът ще е там, а ако е неделя-ще стартирате на трети ден-понеделник , както ти е писала и Сиси.
Ваня, според теб три ембриона са малко, но за някои като мен си е супер бройка-пожелавам ви поне едно бебче от тях!
Duca, като знам аз какви болки имах след 9 пунктирани, представям си какво ти е! Пий много вода и яж протеини.Предполагам, че при съмнение на хиперстимулация, ще отложите трансфера

# 473
  • Мнения: 601
И аз си мисля, че ако имат съмнение ще го отложат. Вярвам на доктарката си, че ще вземе правилното решение. Силно се надявам да съм по-добре тогава.

# 474
  • Мнения: 1 275
Благодаря момичета!
Пухче не казвам че за мен са малко...а че ми се искаше да са повече.И на мен едно бебче ми стига:smile:
Важното е че те са доволни!

# 475
  • Мнения: 1 221
Дука, аз бях със 17 фоликула и не съм имала никаква ама никаква болка или неразположение. Говори с доктора си да те види, освен това не че съм лекар ама как може при толкова много фоликули да се говори въобще за фреш трансфер!?! Това е безумие, съжалявам, но не мога да си замалча. Моя приятелка получи хиперстимулация след 6 фоликула, а беше и забременяла. Не искам да ви обяснявам как се прави операция на усукан яйчник в първия триместър.
Не искам да те паникьосвам, но съм притеснена за теб.
Ваня, 3 за щастие :* важното е бебе да има. Чакаме хубави новини от теб, време е за бебе в темата Simple Smile

# 476
  • Мнения: 1 275
Благодаря ти Дунди!Дано!Аз чакам и от всички вас добри новини!

# 477
  • Мнения: 601
Момичета да ви дам отчет. Днес съм нов човек! Сутринта нямаше помен ни от болки, нито от придърпвания, а тоалетната беше толкова приятно преживяване, че чак от щастие се разревах Simple Smile
Явно тялото ми се уплаши от думите на Dundui86 и реши да се стегне!
Надявам се и яйчниците да не плуват вече в собствен сос Simple Smile
Вчера цял ден пазих леглото, явно си иска лежане. А, аз ту легнала, ту седнала, ту права, че то ме заболяха всички кокалчета по тялото от това лежане!
Сигурно колко една крава вода съм изпила!

# 478
  • Мнения: 1 221
Dufa, радвам се че вече си по-добре Simple Smile и все пак питай дали е разумно да се прави фреш трансфер.
Желая ти успех и непременно мини да споделиш как си

# 479
  • Мнения: 2 673
DucaMF, много късмет ти желая! Hug

Общи условия

Активация на акаунт