Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura - 39 (Козметика от ДМ, Лили и други)

  • 71 452
  • 749
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 17 546
Спреят е на Makeup Revolution, не на Римел. Simple Smile
Ето този https://www.enzo.bg/makeup-revolution/pro-fix-ozarjavassh-fiksirassh-sprej/

# 511
  • Мнения: 5 478
Лили, обърках се Rolling Eyes Този, за който момичета казват, не е на Римел? Или има снимка, която аз не виждам в постовете им? Тъй като се случва да не виждам някои снимки...

# 512
  • Мнения: 7 568
За да не стане объркване, аз говорех за ето този фиксиращ спрей на Римел. Много съм доволна от него. И мирише приятно за разлика от други, които съм пробвала. Препоръчвам с две ръце.

https://www.superdrug.com/medias/sys_master/front-zoom/front-zoo … rsal-1-724241.jpg





# 513
  • Мнения: 17 546
Не, не Blush аз съм се объркала, не ти! Съжалявам за недоразумението. Да, те говорят за Римел. Просто съм адски разсеяна... Flushed No Mouth
Ето го https://www.parfumikozmetika.bg/mobile/product/details?Id=580&langId=0

# 514
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Здравейте и от мен,дами.
Знам,че го обсъждахме,но не помня в коя тема и ще съм благодарна,ако ми припомните кои от сенките на NYX бяхте похвалили?Все ми се иска да си взема и тяхна палитра.
А също и да запитам имате ли някакви отзиви за сенките на Руби Роуз.Скоро в Елитис видях интересни палитри,но не ги намирам в Интернет.Имаше нюд палитра,палитра за опушен грим,в кутии без огледалце са,капакът е прозрачен и се виждат сенките.А редактирам се,намерих ги,но не мога да сложа линк.Имитация на Naked са.

Последна редакция: пт, 01 сеп 2017, 23:36 от mariqivanova799

# 515
  • Мнения: 1 081
Имам сенки на Руби, купих си ги за една рокля да ги съчетая преди няколко месеца. Да ти кажа за мене стават. Вършат работа. А цената им е символична. Ако искаш сенки за много малко пари, едва ли ще намериш по-евтини. Като цяло аз не съм превържаник на този тип грим, не нося или много рядко, затова и не инвестирам. Сенките ги купувам, след време ги хвърлям, общо за няколко ползвания, заради годността.

# 516
  • Мнения: 7 568
Мария, от палитрите на Никс препоръчвам Ultimate shadow palette - Warm neutrals. Много е добра, цветовете са приятни и доста дълготрайни и пигментирани. Ако харесваш топли тонове, грабвай я. Ако не, има още 3 други цветови вариации на същата палитра.


# 517
  • Мнения: 204
Да похваля и аз маската за коса на Nature of Agiva olive oil, liquid gold. По "рецептата" на mariqivanova, стоях с нея един час (преди измиване на косата) и след шампоана - още пет минути и косата ми наистина стана като коприна, но краищата ми са твърде сухи, ще си купя и олиото на Balea за да нанеса само в тази зона, без да отмивам.
Благодаря ви!

Да имате някакво мнение за балсама за устни на maybelline (baby lips, peach) и balea (nude kiss)? Независимо от сезона, устните ми постоянно се белят, ползвала съм различни вазелини с временен ефект.

Последна редакция: сб, 02 сеп 2017, 10:04 от M.K.S.

# 518
  • Мнения: 523
Baby lips изобщо не ми хареса. Цветът стои ужасно и няма никаква хидратация. Аз имам един розов, за прасковения не знам, но предполагам е същия.

# 519
  • Мнения: 248
На baby lips имам цвета cherry me и го ползвам постоянно,понякога като излизам го слагам вместо червило.Просто съм влюбена в цвета,когато се нанесе съвсем леко. За хидратация няма какво да кажа-като много други балсами,няма някакъв учудващ ефект. Но точно този цвят много харесвам и препоръчвам.

# 520
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Esmeralda,Billyvd,благодаря за отговорите.

M.K.S.,радвам се,че е проработила и при теб "рецептата".Другия път ще погледна за маската течно злато,може да я пробвам и нея.
За съжаление много сухите краища може би трябва да се изрежат.Преди ножицата опитай с олиото на Балеа,ако не стане ги подстрижи и продължи да поддържаш краищата с олиото на Балеа,за да не се пресушават толкова.Олиото е без отмиване.

# 521
  • Мнения: 2 621
Nude kiss балсама на Балеа за мен не става. Има лек нюд оттенък, но не усещам никакво подхранване. Моя си го взех от Сърбия. Не вярвам тукашния да е по-различен обаче.

# 522
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
И аз не харесвам Nude kiss балсама на Balea - според мен не придава кой знае какъв цвят и ароматът му не ми допадна.
Относно балсамите на Baby lips аз имам този с праскова (както и още няколко - спечелих ги от една игра) - също не придава много цвят, има лъскави частички, но не мисля, че хидратира.

# 523
  • София
  • Мнения: 5 289
Много приятно балсамче е малинката на Велнеа в пластмасово контейнерче от Лили. Придава лек приятен цвят на устните, но по важното е, че хидратира чудесно. След две кафета и нам си колко цигари, още го усещам по устните си. Имат и нови балсамчета, в метални кутийки, но не съм ги пробвала още.

# 524
  • Мнения: 204
Благодаря ви за отзивите, май ще ме откажете и от двата Simple Smile
Какъв балсам можете да ми препоръчате - хем да хидтратира добре, хем да мога да го ползвам и като червило (с цвят)?

Общи условия

Активация на акаунт