КГБ = Клуб на Готините Баби - 181.

  • 58 436
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 099
Хей Хубавици! Обявявам състезание. Кой ще познае пръв с какво си се фръцкам най-славно сега - като позахладня?  cold И как ми се радваааат. И как ми е удобнооо.
Ха да ви видя!  Shocked
Фло, стига с тия красТавици! Образуваш ми всеки път притеснение. Ха замени го с хубавици, а? Молим ти са!  newsm26
Фури, музика dazzler1 dazzler1 dazzler1  за моите очи и уши са твоите постове. Поздрави на Фенчо!!!  bowuu

# 706
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Някой се фръцкат с Жабкината наметка, май. newsm78 newsm78 newsm78
Здравче, Благодарско Hug Поздрав- предаден, поздрав- приет. Heart Eyes

# 707
  • Мнения: 5 346
Здравче, с коледния  ти подарък от  другарче се фръцкаш.

# 708
  • Мнения: 2 099
ХУЛИ, ФУРИ, бинго!!!!!!  Как се сетихте бе, умни мои любими дружки???  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Прегръщам ви!  Hug Hug Hug
Хммм, да се измисли за вас награда... Старинна брошка-антика, като на Иха. Много си харесах подаръчето тогава - сребро  с изтъркано ... не знам какво червено камъче. Виена, 1930 г.
Отивам още утре да търся подобни.

Но преди това да поспя. С "Чамкория". Някоя от вас попадала ли й е? Не знам какво да кажа... Много хубава книга! И много резерви. И много неясноти.   smile3506 smile3508
Танчеее! Джилкаааа! И всички отанали  newsm19 newsm19 newsm19 Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart

# 709
  • София
  • Мнения: 1 739
    Добър вечер от мен!
  Прибрах се от срещата много щастлива и доволна.Изкарахме 6 часа в една механа.Добре,че нямаше други клиенти да ни гледат сеира.Опитаха се да ни мъчат с музика,но бързо се преборихме да я спрат.Спомнихме си случки от годините,всеки помнеше нещо,дето другите са забравили.Оказа се,че много неща са се случвали,но не всички сме били в течение.Най-много ме впечатли,че през 1972г бащата на една съученичка е интерниран някъде в Добруджа,защото казал няколко добри думи в надгробното слово на човек,който не бил обичан от властта. Ние тогава бяхме абитуриенти. Друг мой съученик срещнал своя брат близнак,случайно на улицата.Оказало се,че двамата са разделени след раждането си и са осиновени от различни семейства в различни градове.След това се оженили за две сестри и сега са братя и баджанаци. Показвахме си снимки на деца и внуци,разказвахме си как е минал живота ни.Пихме ракия от Силистра,ядохме грозде от Бобошево. Беше чудесно. През пролетта ще се срещнем пак.
   За срещата се записвам.
       1. ХУЛИ  bg
       2. ШПУНЦИ  newsm18
       3. ФУРИЯ
       4.Яжка

Последна редакция: сб, 30 сеп 2017, 22:33 от Яжка

# 710
  • София
  • Мнения: 5 074
Аааа, не Здравче. Предпочитам красТавици. Току виж, че го е перефразирала на хуЙавици  Joy Joy Joy
Яжка, щом си доволна от срещата, значи не ти е подействала депресиращо.
А това за двамата братя е като в приказките, така е в живота. Близнаците се преследват.

# 711
  • Мнения: 18 524
Патрулират двама полицаи в парка. Спират до един храст, който се клати и питат:
- Вие там по взаимно съгласие или?
- Да по взаимно! - отговаря мъжки глас.
- Не питаме теб!
- По взаимно съгласие! - потвърждава женски глас.
След малко още един клатещ се храст, при който се повтаря същия разговор. Стигат и до трети храст, който се полюшва:
- Вие там по взаимно съгласие ли?
- Да! - отговаря мъжки глас.
- Не питаме теб!
- Еми то няма друг...

# 712
  • София
  • Мнения: 5 074
Борянка, това прощално ли е?
Няма да го понеса, съжали мееее !

# 713
  • София
  • Мнения: 472
Е,дочаках да се запиша, че да не търпя критики.
За срещата се записвам.
       1. ХУЛИ  bg
       2. ШПУНЦИ  newsm18
       3. ФУРИЯ
       4.Яжка
       5. Мая
Аз си дремя на топличко. Софито спи в другата стая - нали в събота си е при мен. Мъчи се вече да прохожда, но по й се харесва да лази. Като от формула 1 е - не можеш я стигна. Голяма радост ми е!
Баткото като дойде само философства и иска да рисува. Сега е в черния период - само черни дупки рисува. Днес с моя помощ рисува есенно дърво. Добре се получи. И той като батко си Криско иска да прави нещо като е при мен.
Милимоички, не пиша, но ви попрочитам от време на време. Радвам се на срещата в Брезник. Надявам се да се видим и поприказваме повече. Обичам ги живите срещи!!! newsm51 smile3525 txtloves newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68

# 714
  • Мнения: 1 082


          ДОБРО УТРО  ГОТИНИ!Днес е   международен ден на поезията-моя любима  поетеса-
Ще успея ли?
Автор: Таня Мезева
Беше пролет във мойта душа,
после лято, но май идва есен,
ще успея ли аз любовта
да запазя през зимата в песен...
И усмивката да съхраня
неподправена, чиста и зрима,
неподвластна на възрастта,
неуплашена, неповторима.
Ще открадна от слънцето лъч
ще го скрия в сърцата човешки,
та да знаят, че имат си лек
за в дните мъгливо облечени.
Да ги сгрява когато навън
е студено, объркано, сиво.
Да им свети, кандилце насън,
с пламъче цветно и живо.
Ще успея ли? Питам... и знам
че магията в себе си нося
този лъч от любов ще предам,
на всеки повярвал в доброто!

Последна редакция: нд, 01 окт 2017, 08:51 от дидимити

# 715
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 292
 Добро утро и от мен!
Днес е не само ден на поезията, но и ден на пенсионера! Значи НАШ ДЕН! ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ОТ ТОВА БРАТСТВО, А НА ОСТАНАЛИТЕ - УСПЕШНО ПЕНСИОНИРАНЕ СЛЕД ВРЕМЕ! ДА СМЕ ЗДРАВИ И ТЪРПЕЛИВИ ЗА РАДОСТ НА ДЕЦА И ВНУЦИ!

 НЕКА ТОЗИ МЕСЕЦ НИ ДОНЕСЕ ТОВА, КОЕТО ПРЕДИШНИТЕ ПРОПУСНАХА!

               

# 716
  • Мнения: 2 099
Добрутро и хубава неделя!

Срещат се две баби на разходка в парка.
Лили:        Пено ма, що си понесла тази ютия?
Пена:         Да съм сигурна, че не съм я забравила включена, Лиле.

 smile3532
 

# 717
  • Мнения: 2 099
Какво ще кажете, дружки? Да откриваме ли сезона?

[b]"Концертът -спектакъл "100 години оперета" в Музикалния театър ще се постави отново, заради големия интерес[/b]

Свършиха билетите за юбилейния концерт „100 години оперета” на 1-ви октомври. Заради големия зрителски интерес, той ще бъде повторен на 15-ти октомври, неделя, отново от 17 часа. ..."


След което - в Дон Домат, или в Дървеното, ако не е много късно ...

 bigdance2 lalalala

# 718
  • Мнения: 18 524
Здравунке ,да беше само ютията ,да я нося  и аз...
Рано се събудих ,некво хапче  почнах за регулиране жизнения  цикъл,сън-будно.И не ме хвана нощес ,но  после се наспах,имам напредък,поне за сега.Шъ  съ упраим викаха едни и не познаха...да видим сега аз.
Хули ,не се хаби да страдаш ,нищо се не знае ,кой  кога ще пусне нета и  аз като го има да се присламча.
Мисля да поизляза ,едно никакво време  е,поне да си взема новата  банкова карта,да не се натискам по пенсионно време с народа.

То  днес неделя бе ,къде съм тръгнала,че и  се нагласих...Здравке,не е само ютията....

Последна редакция: нд, 01 окт 2017, 09:19 от Бор_яна

# 719
  • София
  • Мнения: 8 369
А добър ден!
Съвсем традиционно, нерешена и по нощница съм пред компа. Щерката и чавето са на гости с преспиване  при сина, либето на работа. Ядене имам от вчера. Днес е ден за почивка! Ей така се живее 100 години! Simple Smile
ДИДИМИТИ се постарала да ни поднесе поезия-става ми топличко, уютно, малко есенно носталгично.
А и днес щом е празник - никаква работа! Честит ни празник - да сме живи и здрави, според времето и годините, и много дълго да си получаваме пенсийките.
ЯНЕ, приятна есенна картинка Hug
БОРЯНЧИЦЕ, и аз получих извести да отида за подновената си карта, но това ще стане през седмицата. Почудих се къде си тръгнала в неделя newsm78 Не е само ютията  Wink
ЗДРАВЧЕ, днес ти завеждаш смехотерапията Joy
МАЙЧЕ, радвам се да те видя Hug Хубаво ти е с внучетата, а и сега няма да е проблем да тичаш след тях.  Simple Smile

Като гледам списъкът набъбва  newsm44 Тичайте, не се бавете, в списъка се запишете. Хайде и аз да се запиша, че току виж съм изпуснала срока  Wink

1.ХУЛИ  bg

2.ШПУНЦИ newsm18

3.ФУРИЙКА  animal037

4. ЯЖКА  afwitch

5. МАЯ  newsm56

6. ФЛО tooth

Станахме половин дузина Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт