Искам да кажа ... (135)_14.08-20.08

  • 61 727
  • 936
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 12 170
Belinda,ЕлиТ и аз се радвам да Ви "видя" тук.
Да се включа по обсъжданата тема на последните страници,предпочитам по-малките размери.При една и съща фигура,по-малкият размер прави фигурата една идея по-слаба /в горната част/.
Но най-важното е да сме здрави! Peace

# 421
  • на Мелмак
  • Мнения: 12 711
Ами и аз съм с малък размер, удобни са ми Simple Smile не съм искала други. ММ -също.
И да,  наистина здравето е на първо място!

# 422
  • Мнения: 45 645
Навремето имах бомби. Сега са бомбички.

# 423
  • постоянно
  • Мнения: 7 173
190 нови - не мога да изчета. Joy
Възхитена съм от Полша , цял ден се мотахме болят ме краката . Утре -пак .
Бюст имам баят , винаги съм искала не повече от Б-С . Събирам за редукшън Joy

# 424
  • на Мелмак
  • Мнения: 12 711
Навремето имах бомби. Сега са бомбички.
Joy
Задави ме.

Полша е страхотна Heart Eyes

# 425
  • Euskal Herria
  • Мнения: 30 068
Аааа, така няма да се разберем. Я подкрепете и със снимков мат`рял, де! SmileySmileySmiley

# 426
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 942
Рано е още за XXL Grinning

# 427
  • София
  • Мнения: 18 680
Ох бе Ели😂😂😂 Тя за Полша говореше!

# 428
  • Euskal Herria
  • Мнения: 30 068
Е, вече мина 22,00. Значи можеее Laughing
Тц, правилно ме е разбрала ЕлиТ.
Е, и за Полша няма да откажа снимки, де. Аз мога да се отчета с тукашни и от събота нататък, като почнат да празнуват.

# 429
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 942
Аааа, пише в мн.ч.
___
Хихи, докато пиша и Яна си каза Simple Smile

# 430
  • София
  • Мнения: 18 680
Ауууу, мръснИчки😈 Бегам аз от таз тема. Не ми стига, че моите си зяпам по цял ден през 2-3часа, ся остава и ваш'те, мерси😆

# 431
  • Мнения: X
Давайте. Снимки харесвам Simple Smile Всякакви.  hahaha bowuu


Хер, ако ти създават здрав. проблеми можеш дА минеш по NHS. Няма нужда да събираш пари Simple Smile

Ама виж ние без пари няма да се справим. Щото нали едното е прищявка, а другото е здрав. проблем.

http://www.creativemag.net/universal/illustrator-shows-the-hidde … nt-want-to-see/3/

Последна редакция: чт, 17 авг 2017, 15:59 от Анонимен

# 432
  • София
  • Мнения: 12 170
Това е едно от нещата,които много обичам-да раглеждам снимки.

# 433
  • Sofia
  • Мнения: 8 824
Цицорестите,ако пуснат снимки и балконът ще изпопада  hahaha.
Аз,като/ако ги намеря моите,ще ги снимам  Mr. Green hahaha

# 434
  • Euskal Herria
  • Мнения: 30 068
То каквито и снимки да се пуснат, и балконът се препълва.

Общи условия

Активация на акаунт