Топла вода?

  • 6 625
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 063
Много здравословно е да се пие сутрин на гладно чаша топла вода (за предпочитане преварена) и с резан лимон, това е най - добрият начин да се пречисти черният дроб. Но може топла вода с ябълков оцет и мед, може и само топла вода с мед, може и само топла вода. Аз съм правила по всички начини, които изброих. Почти от 5-6 г. съм си установила такава практика. Има и отслабващ ефект (с лимон или с ябълков оцет), ако основно това е въпросът, но най - вече е полезно.
 А за пиене на гореща вода - това го препоръчва Дънов в своята философия за здравето. Значи само помня, (че отдавна съм я чела) за отслабване той препоръчва изпиване на глътки на 5-6 чаши (ако не и повече) гореща вода. За повече инфо в "Книга на здравето" (ли беше?) на П. Дънов.

# 16
  • Мнения: 686
Чувала съм, че се отслабва.

Но аз лично има дни, в които и само вода да пия, било топла или студена, кантара не помръдва

# 17
  • Мнения: 1 250
Но за отслабване, главно не яж до обяд, брой си калориите. Не можеш да разчиташ на топлата вода сутрин, ако след това си хапваш здраво...  Wink
Айде аз пак да си кажа моето - по-добре закуси два пъти, отколкото нито веднъж. Закуската е много важен момент, ако искаш да отслабнеш. Аз също не закусвам сутрин и го отчитам като мнооооооооого голяма грешка, но нямам време, това е Close

# 18
  • Мнения: 1 986
  Откъдето и да го погледнеш,от топлата вода-било с мед,или с лимон,не се отслабва-ако беше само това-ееех,досега всички да сме фиданки LaughingХранителният режим и движението са важни-и с това, не откривам "топлата вода" WinkРазбира се,че е хубаво сутрин да се пие-пречиства организма от натрупаните токсини и .....помага за WC-то Wink

# 19
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз като пукне пролет, всяка сутрин преди кафето /не закусвам никога/ си изпивам половин изстискан лимон в чаша топла вода Wink
знам, че е хубаво, ама за кое точно...по принцип нямам проблеми с кенефа, приятел ми е Peace

# 20
  • Мнения: 1 250
Много ОФФФФ: Скарлет, тия твоите черешки с много особена форма, бре, или само на мен така ми се струва? Mr. Green

# 21
  • Мнения: 5 475
Много здравословно е да се пие сутрин на гладно чаша топла вода (за предпочитане преварена) и с резан лимон, това е най - добрият начин да се пречисти черният дроб. Но може топла вода с ябълков оцет и мед, може и само топла вода с мед, може и само топла вода. Аз съм правила по всички начини, които изброих. Почти от 5-6 г. съм си установила такава практика. Има и отслабващ ефект (с лимон или с ябълков оцет), ако основно това е въпросът, но най - вече е полезно.
 А за пиене на гореща вода - това го препоръчва Дънов в своята философия за здравето. Значи само помня, (че отдавна съм я чела) за отслабване той препоръчва изпиване на глътки на 5-6 чаши (ако не и повече) гореща вода. За повече инфо в "Книга на здравето" (ли беше?) на П. Дънов.

 И йогите имат подобен режим!  Peace

# 22
  • Мнения: 2 952
5-6 чаши наведнъж  сутрин ли бе? ooooh! Нали за  сутришното пиене  говорим .....И само  гореща  вода ли  ...без нищо в нея?

# 23
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Много ОФФФФ: Скарлет, тия твоите черешки с много особена форма, бре, или само на мен така ми се струва? Mr. Green
че какво им е особеното? червени черешки със зелени дръжки! Mr. Green
аз тъй ги виждам Laughing

# 24
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
сутрин, и то преди да се надигнеш от леглото водата хидратирала най-добре. от там и отслабване, wc и т.н, но токсините май най-вече.
Да му мислят половинките ако нямате нощно шкафче до леглото! Simple Smile

/А е топла, че да не дърпа енергия за стоплянето и да се усвои добре/

# 25
  • Мнения: 5 647
Много ОФФФФ: Скарлет, тия твоите черешки с много особена форма, бре, или само на мен така ми се струва? Mr. Green
че какво им е особеното? червени черешки със зелени дръжки! Mr. Green
аз тъй ги виждам Laughing

Абе, на мен на друго ми мязат.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 250
Много ОФФФФ: Скарлет, тия твоите черешки с много особена форма, бре, или само на мен така ми се струва? Mr. Green
че какво им е особеното? червени черешки със зелени дръжки! Mr. Green
аз тъй ги виждам Laughing

Абе, на мен на друго ми мязат.  Mr. Green

Хо-хо-хо, мръсТници Mr. Green

# 27
  • Мнения: 7 914
Много ОФФФФ: Скарлет, тия твоите черешки с много особена форма, бре, или само на мен така ми се струва? Mr. Green
че какво им е особеното? червени черешки със зелени дръжки! Mr. Green
аз тъй ги виждам Laughing

Абе, на мен на друго ми мязат.  Mr. Green

Малко мутирали ми се виждат... smile3534

# 28
  • Мнения: 1 250
Скарлет, заплеснах се по твоите черешки и забравих за водата. Чаша топла вода с лъжичка мед сутрин на гладно освен да те срещне с КолюЗетя, друго не съм чула да направи.  bouquet

# 29
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Е последно с оцет или мед за отслабване??

Аз знам с изцеден лимон

Общи условия

Активация на акаунт