Водичка

  • 1 363
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 535
Водата не я затоплям,само храната! Laughing

# 16
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Бях чела,че и от хладилника било ОК за бебето.
Не бих го направила! Но стайна е повече от ОК!
Притопляй само ако я държиш в друга значително по-студена стая.

# 17
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Да си направя от какво грейка
Примерно от ръкав на стара ватирана блуза или яке.

# 18
  • Мнения: 1 427
Никога не съм топлила харана/вода, която е била в стаята.
И ние сме така-само ако е била в хладилник преди това!

# 19
  • Мнения: 657
Аз също не затоплям,ако е била на стайна температура

# 20
  • Мнения: 66
Според мен е ок.

# 21
  • Мнения: 6 472
Когато спряха парното в стаята на беба беше 17 градуса и не ми е хрумвало да топля каквото и да било Whistling

# 22
  • Мнения: 5 103
Не топля водата.

# 23
  • Мнения: 303
Ако на бебето му харесва със стайна темп.-значи няма нужда от топлене. Най-често им е студена, особено на по-малките

# 24
  • Мнения: 2 936
Топлех само зимата, и то когато е кучешки студ. Иначе давах вода със стайна темп.
Зимата понякога държах шишето на радиатора Simple Smile
smile3521

# 25
  • Мнения: 600
Лично аз смятам, че е хубаво водичката да е горе-долу с нормалната температура на тялото - т.е. да не е нито топла, нито студена.
Читох някъде, че студените храни и напитки давани на бебета могат да доведат до стомашни язви. Лично аз не смятам да експериментирам и гледам храната и водата да са с телесна температура.
Ако имаш термобокс слагай шишето с водата в него  Peace

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Аз не държа шишето в стаята,защото тя не пие все още вода,но когато и предлагам е винаги топличка и отпива малко.

# 27
  • Мнения: 1 878
Споко бе хора, аз давах и директно от хладилника - въпроса е да я одобри бебо - ако свикне на студена няма да иска топла и обратното ако сте привикнали на топла вода няма да приеме студената, но пък някой не са толкова придирчиви  Crazy

# 28
  • Мнения: 650
На мен указанията които ми дадоха от болницата и после при педиатъра пишеше че мляко и вода може от хладилника да се дава без проблем, но бебетата предпочитали леко затоплено мляко. Аз лично не можех някак си да преодолея това от хладилника, но после се престраших когато съм бързала и после треперих да не му е станало нещо, нищо не му стана... и наши приятели от хладилника от бебе му даваха. Също казаха също никаква вода до 6 месеца.

# 29
  • Мнения: 2 381
Аз водичка не давам, но се сещам, че когато имаше жълтеница шишенцето с глюкоза си стоеше в стаята и така й давах.

Общи условия

Активация на акаунт