DOLUNAY - ПЪЛНОЛУНИЕ- С участието на Йозге Гюрел и Джан Яман.ТЕМА 2

  • 72 344
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 203
rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo........уби ме НазмиЕ х'Анъм...........това ѝ харасва ...инатчето.....да му е честета ...

+1  Joy Joy Joy Joy

Обаче и той хитър на яхтата да им приготвила храна той щял да и заплати допълнително  Joy Joy Joy

# 691
  • Мнения: 5 591
Ферит - 5 000 лири
после каза 10 000 ще й плати да подготви нещо за италианците . На яхтата да иде Назлъ.



Последна редакция: вт, 05 сеп 2017, 22:59 от лава

# 692
  • Мнения: 3 203
Ферит - 5 000 лири
после каза 10 000 ще й плати да подготви нещо за италианците . На яхтата да иде Назлъ.

поддаде за паричките нали и трябват за ресторанта  Joy Joy Joy ха да видим какви ще ги надроби и тук  Joy Joy Joy

# 693
  • Мнения: 1 208
Да!После, ще скъса договора и ще и даде карт бланш, е и каже, че е свободна.

# 694
  • Мнения: 3 203
Да!После, ще скъса договора и ще и даде карт бланш, е и каже, че е свободна.

Струва ми се ,че когато къса договора тя е с друг тоалет може би втори път да отиде на тази яхта  newsm78

# 695
  • Мнения: 5 723
Трудно  ѝ е на Назлъ да каже истината ,разкъсва се между Асуман /въпреки ,че тя изобщо не заслужава тази нейна жертва / и Ферит бей ,въпреки че не си признава ,че е влюбена .

Смела и напориста ,но все пак си има едно на ум спрямо Ферит бей .Той е толкова праволинеен ,принципен ,не вярва на жените и едва ли ще  се довери на чувствата му.

# 696
  • Мнения: 1 208
Дали пък наистина Ферит бей няма пръст в  това със заведението, както предположи Мария-72.
Ще ни изкефи, ако отиде там на вечеря с някоя дама,за наинат.Ххаха  Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy

# 697
  • Мнения: 5 591
Да!После, ще скъса договора и ще и даде карт бланш, е и каже, че е свободна.

Струва ми се ,че когато къса договора тя е с друг тоалет може би втори път да отиде на тази яхта  newsm78



момента https://vk.com/dolunayozgegurel?z=video70817161_456239055%2F7819 … l_wall_-146912950

# 698
  • Мнения: 1 208
Да!После, ще скъса договора и ще и даде карт бланш, е и каже, че е свободна.

Струва ми се ,че когато къса договора тя е с друг тоалет може би втори път да отиде на тази яхта  newsm78


аха,така е........Не забелязах, че е с друг тоалет..... bouquet

# 699
  • София
  • Мнения: 30 206
Здравейте,

аз чак сега сядам и ще изчакам да качат епизода някъде.

# 700
  • Мнения: 523
Това с късането на договора май ще ни го запазят за финала на серията Simple Smile

# 701
  • Мнения: 3 203
Момичета понеже гледам и един друг сериал ИН там главната героиня бе определена от приятелката си като инатлива коза  Joy Joy та това определение много пасва и на Назлъ  Joy Joy Joy и все пак Ферит не е заслужил цялото това и държание то хубаво бяга бяга ама да се спре малко вече невижда кое  е право и кое не  Crossing Arms

# 702
  • Мнения: 3 203
Това с късането на договора май ще ни го запазят за финала на серията Simple Smile

Още като видях фрага и съм се подготвила за тоз финал . Tired Да видим може пък и да ни изненадат  Praynig

# 703
  • Мнения: 3 203
Хайде веднага да докладва на Дениз  #Crazy #Crazy #Crazy онзи да не  побегне към яхтата  ooooh! ooooh! а може пък на тази яхта да се качат Фатош и Енгин  Hug голяма четворка ще станат  Hug

Извинявам се италианците са  Hug

# 704
  • Мнения: 1 208
Последният коментар на италианеца беше по адрес на Назлъ, че  е много хубава.Тя попита Ферит бей да и преведе, какво е казал, италианеца, а Ферит и каза, че е казал, че е много хубаво сушито, хаха Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Та пък репликира Ферит бей, че май било по дълго изречението хаха  Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт