DOLUNAY - ПЪЛНОЛУНИЕ- С участието на Йозге Гюрел и Джан Яман.ТЕМА 2

  • 72 385
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 208
Назлъ казва на сестра си и на Фатош на никого да не казват за новото и работно място.

# 676
  • Мнения: 3 203
Дениз държи сметка на Ферит защо така постъпва с Назлъ  Thinking

# 677
  • Мнения: 523
Назлъ казва на сестра си и на Фатош на никого да не казват за новото и работно място.
И сега ако Ферит има пръст в това, да вземе една хубава девойка и да отидат съвсем случайно да вечерят там  Joy
  Този Дениз ме дразни....

# 678
  • Мнения: 1 208
Я го виж , пък Дениз.Пита Ферит защо я кара да работи насила и я кара да плаща неустойка, насила не можело, нарочно ли го правел?!Ферит му каза,че той е принципен .

# 679
  • Мнения: 3 203
Ох..сладури Тарък и Фатош сега остава Енгин да види снимките  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 680
  • Мнения: 3 203
Голяма гад е Асуманчето само как ги нареди пред Енгин  ooooh! ooooh! ooooh! Joy Joy

# 681
  • Мнения: 5 723
Дали Ферит няма пръст в този ресторант  newsm78 Така ще попречи на Дениз  Praynig

И аз си го помислих newsm78

# 682
  • Мнения: 5 591
Ххехейй лава, браво  бе ,кога успя да  изкопираш и преведеш менюто?!
За някакъв сюрприз и съобщиха на Назлъ....Да не би да идва баща и?!

Когато излезе фрагмана и видях менюто ,реших да го подготвя. Стана ми интересно какви ястия обича да хапва Ферит бей.  Благодаря  на Ati B    bouquet и  Рени bouquet  за помощта .

# 683
  • Мнения: X
Дениз започна да изчерпва търпението на Ферит май...интересно кое ще се окаже дръпането на котката за опашката, адажаба?

# 684
  • Мнения: X
JoyJoy Назлъ сложила това, което Ферит не обичал в макароните и го пита дали му са харесали Joy така ли е?

# 685
  • Мнения: 1 208
Ххехейй лава, браво  бе ,кога успя да  изкопираш и преведеш менюто?!
За някакъв сюрприз и съобщиха на Назлъ....Да не би да идва баща и?!

Когато излезе фрагмана и видях менюто ,реших да го подготвя. Стана ми интересно какви ястия обича да хапва Ферит бей.  Благодаря  на Ati B    bouquet и  Рени bouquet  за помощта .
лава
Скрит текст:

# 686
  • Мнения: 3 203
Демет обработва Дениз  ooooh! на събранието трябвало той да гласува за нея  #Crazy #Crazy #Crazy

# 687
  • Мнения: 3 203
Оле....Назлъ направо е полудяла  Joy Joy Joy Joy Joy къщата нагоре с краката  Joy Joy Joy Ферит ще получи разрив дали сърдечен или любовен предстои да видим  Joy Joy Joy Joy

# 688
  • Мнения: 5 723
 rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo........уби ме НазмиЕ х'Анъм...........това ѝ харасва ...инатчето.....да му е честИта ...гелин х'Анъм.... Joy Joy Joy Joy

# 689
  • Мнения: 1 208
Дениз, щял да и плати неустойката,хаха. Joy Joy Joy JoyАко така дрънка с китарата скоро няма да стане,хаха  Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт