DOLUNAY - ПЪЛНОЛУНИЕ- С участието на Йозге Гюрел и Джан Яман.ТЕМА 2

  • 72 321
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 203
Ох...ядосах се голяма патка излезе Назлъ  tantrum tantrum Rage сама ще си блъска  главата  Banghead tantrum

# 721
  • София
  • Мнения: 30 144
Видях финала. Нищо, точно така трябваше да постъпи Ферит. Сега Назлъ гони. Peace

# 722
  • Мнения: 5 591
Много добре им се получи сцената на яхтата.

Ферит - Вече си свободна. Няма договор. Може да идеш където поискаш.
Назлъ - Благодаря.
Ферит - Аз благодаря, Назлъ . За всичко

Последна редакция: вт, 05 сеп 2017, 23:44 от лава

# 723
  • Варна
  • Мнения: 7 505
е този път са гадни - няма ли да пуснат нещо от следващия епизод?

# 724
  • Мнения: 5 723
Без думи си признаха ,че са влюбени ,но......АсуманчетУ да ѝ резнеш вратлето без да ѝ казваш за какво...она си знае ..тапегьоз .....

# 725
  • Мнения: 3 203
Без думи си признаха ,че са влюбени ,но......АсуманчетУ да ѝ резнеш вратлето без да ѝ казваш за какво...она си знае ..тапегьоз .....

Да добавим тук и Дениз  иде ми да го  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 726
  • Мнения: 1 208
Дениз не стига, дето стана предател, ами и курназ,ще дава съвети на Ферит, че не виждал някои неща и вметна пак за Назлъ, че насила я задържал.....Ферит се опитва да му отвори очите, че  е ена грешен път и че Ферит се опитва да го предпази,ама Дениз,сам щяла да се пази нямал нужда от неговата помощ......
Ферит постъпи правилно и много с хитър ход.Хем да лиши Дениз от възможноста да се изхвърли като плати неустойката, хем пуща Назлъ.Както каза той, ако иска сама, ще се върне, като даде пример с рибата..............

Последна редакция: вт, 05 сеп 2017, 23:54 от Varynia

# 727
  • Мнения: 523
Момичета, благодаря ви за чудесната компания, за всички преводи в ефир  Hug Hug Hug
Имах други очаквания за серията, искаше ми се малко повече романтични моменти между Ферит и Назлъ, или най-накрая да си признае, или поне да скастри този Дениз, да му намекне, че й е много добър приятел и да му дойде акъла в главата.... но не винаги става, това което искаме. Дано рейтинга е хубав Simple Smile

Пожелавам ви приятна почивка Simple Smile Hug Hug Hug

# 728
  • Мнения: 5 723
Ферит бей май наистина имаше нужда някой да му каже истината за" правилника " му ...... Joy Joy

Аз не се наемам да гадая каква щеше да е  реакцията на Ферит бей за извършеното от Асуман  и каква ще е сега  ,ако разбере че Назлъ е знаела ,скрила е и продължава да крие.....  

# 729
  • Мнения: 3 203
Момичета благодаря ви за компанията  bouquet останахме без фраг но го и очаквахме  Tired и малко от хубавите моменти  Hug

# 730
  • Мнения: 1 208
...................И аз благодаря на всички ,че споделихме заедно поредният епизод, беше ми приятно.......До следващият епизод,поживьом, увидим.......... bouquet

# 731
  • Мнения: 5 723
Добре  е  научил италианския ,браво ! Отлично се справя!

# 732
  • Мнения: 5 591
Промото за новия сезон на Стар тв

# 733
  • София
  • Мнения: 30 144
Дениз не стига, дето стана предател, ами и курназ,ще дава съвети на Ферит, че не виждал някои неща и вметна пак за Назлъ, че насила я задържал.....Ферит се опитва да му отвори очите, че  е ена грешен път и че Ферит се опитва да го предпази,ама Дениз,сам щяла да се пази нямал нужда от неговата помощ......
Ферит постъпи правилно и много с хитър ход.Хем да лиши Дениз от възможноста да се изхвърли като плати неустойката, хем пуща Назлъ.Както каза той, ако иска сама, ще се върне, като дае пример с рибата..............
Дениз е много точен пример за това, че на човек насила можеш да му вземеш, но не и да му дадеш.

Докато гледах последната сцена, се сетих за следното:

"Колкото и любов да искаш да дадеш на някого, ако той не иска да я вземе, няма никакво значение. Насила любов не се дава и насила не може да вземеш." - Беинса Дуно

# 734
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Промото е супер!Изкефих се на макс!
Но после епизода ми разби нервите.Назлъ,че ми идва да я шамаросам да се освести,едно на ръка,но Дениз удари дъното.Знаех си,че е дребна,отмъстителна душа!Очаквах го!Правилно му каза Ферит: "Закъснял съм!Хакан вече те е отровил!"

Малко ми беше тегава серията,искам вече романтика.И ако може сцена без да участва и Дениз в нея.Той е навсякъде-лепка!Искам Назлъ да започне да мисли и да се държи като голям човек,и най-вече да си признае!

Общи условия

Активация на акаунт