Звездни компромати - 334 част

  • 106 677
  • 774
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 574
Е, много е готин тоя Макрон ! Жалко, че не си пада по по-млади  Heart Eyes Laughing
Аз и по жени не съм сигурна, че си пада Wink Laughing

# 736
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Дори тук вече беше показван един  Sunglasses

# 737
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Тази Бриджит имам чувството, че всеки път е с еднакъв аутфит, само че в различни цветове. Или е с двуредни костюми, тип военна униформа, или е с някакви ципчета.  newsm78
Радева се приготвя:

# 738
  • На топло
  • Мнения: 4 130
За годините си Бриджит има много хубава фигура, не е много висока, но и ниска не е, 1м63 (ако не си показваше колената шеще да бъде идеална).
Като я гледам как се облича, не мисля, че слуша много съветите на дизайнерите около нея, не се взима много на сериозно, бабето Joy.
Най-много и отива спортно елегантен стил, в дънки е много готина.

Риана 🙄😂 ( е като колхозница до нея)



# 739
  • Мнения: X
И аз харесвам Макрон по дънки и съм съгласна, че с тези минижупи вече досади.

Радева изглежда супер на снимката. Изобщо не ѝ давам годините, прическата е свежа, роклята също! Ако може да не е толкова дървена само (лека препоръка)!

# 740
  • Мнения: 3 819
С тези торбички под очите и сивкав тен хич не ми е младолика Десито.

# 741
  • Мнения: 2 592
Един опитен гримьор с лекота ще оправи сивкавия тен, че и торбичките даже.
И според мен Деси ще блесне на фона на безумните ансамбълчета на Макрон. Само дано не говори много, че май не е силната й част.
Хайде, фризорчето с напъващата се физиономия от ВеЦеТо изгоря, това фризьорче ще стане по-модерно и търсено от него.

# 742
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
Радева няма нищо повече,нито като излъчване,нито като черти от средностатистическа жена.  Единственото,което може да постигне за мен е да бъде възможно най-добра своя версия.

# 743
  • На топло
  • Мнения: 4 130
С тези торбички под очите и сивкав тен хич не ми е младолика Десито.

Като знам колко е харесвана Десито тук и по принцип, каквото и да направи, се вадят на преден план и най-маките и кусури.
А иначе с толкова много филтри можеха да и направят бебешки тен за снимката, не са се сетили Joy

# 744
  • Мнения: X
 Средностатистическата българка на нейната възраст изглежда доста по-зле. Радева има супер тяло (особено крака) и в лице изглежда прилично. Малко грация ѝ трябва и е готова.

# 745
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Средностатистическата българка на нейната възраст изглежда доста по-зле. Радева има супер тяло (особено крака) и в лице изглежда прилично. Малко грация ѝ трябва и е готова.
И ако може да се скрие някъде, че много дразни бг. мадамите 😂😇

# 746
  • Мнения: X
Е няма да е зле да мисли малко повече, преди да хване клавиатурата 😱😱😱!

# 747
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
Предимно за черти и излъчване говоря, без кореспонденция с възрастта. Нито има хубави черти,нито харизматично и ведро излъчване.
Добре,че падна от нивото на егото си на нивото на реалността,че да започне да се замисля кое и как да промени.

# 748
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Харесвам Бабет,нежна ми е и с хубава фигура  Peace Деси си е най-обикновена, стредностатистическа жена, наближаваща 50 години. Нищо изключително няма в нея. Сега й е паднало да я разкрасяват...може пък да й е досадно. Има жени,които не се кефят на фризиране,гримиране,стайлинг и не им идва отвътре. Ама да вземе да се усмихне малко.  Peace

# 749
  • Мнения: 1 031
Посрещат Макрон на летище Варна
https://www.facebook.com/boyko.borissov.7/videos/2044415655786494/

Общи условия

Активация на акаунт