Какво ли работи?

  • 82 118
  • 611
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 979
Сега колко от вас/нас провериха какво е CryptoKitties? Аз сега отивам. Satisfied

Мда, нямам си работа, че да проверявам в гугъла всички плувки дето ги пуска мамасита...
Който гледа и слуша новини по ТВ, от обща култура знае за биткойните и крипто валутата.

Вчера влизам в мол Парадайз, през входа на метрото, от Черни връх, и какво виждам. Две млади момчета с атлетични фигури, голи, с по едно пешкирче през ханша, промотират нещо пред  магазина за баня. Веднага ми светна за темата  Joy Без малко да се тикна между тях за снимка, реших, че единият е нашият човек  Joy

# 556
  • Мнения: 1 822
off topic: харесвам думата kitties и особено небуквалното й значение Laughing

# 557
  • Мнения: 30 802
Да, ама като нямаш пукнат етер да си платиш за коте...и таман да се стигне до секс и ти свършва газта...

Глей сега ако се зариби форумът какво ще стане:) това е новият Покемон Гоу.

# 558
  • Мнения: 1 822
котета без пари няма - паулу коелю

# 559
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Може да е екзорсист.  Ходи на "обекти" само, когато го повикат.

За тези, които не знаят какво е екзорсист, Киану Рийвз играеше такъв в "Константин". Има и други филми за екзорсисти, но този е най-малко тъпият сред тях.

# 560
  • София
  • Мнения: 17 596

Мъж в черно?

Или пък може би е таен незаконен син / внук / правнук на Рокефелер и получава издръжка само с/у обещанието да не си признава откъде идва...

# 561
  • Пловдив
  • Мнения: 14 879
А аз се сетих за една съученичка от съседния клас, която отговорила на класната при запитване какво работят родителите, следното:
- Майка ми е безработна, а татко работи на магистралата. Sunglasses
Аз пък имах съученик, който в съчинение по темата какво работят родителите в първи или втори клас бил написал: "Моят татко е овен". Това беше отдавна, в първата половина на 80-те, когато далеч не се спазваше такова, хммм, прайваси, та учителката го беше цитирала на родителска среща пред всички родители, но така и не се беше разбрало какво е искал да каже. Предположенията на майка ми бяха, че или баща му е зодия Овен, или като се карат с майка му, тя го нарича овен.

# 562
  • Мнения: 5 234
И квоо, мина ли сватбата?

# 563
  • Мнения: 294
Работи в мобилен оператор и не иска да каже!
Я ще го напсувате, я ще почнете да му звъните за услуги...
До болка ми е познато - "Може ли да провериш на една приятелка, на баба й, офертата за телефон..." Grinning

# 564
  • София
  • Мнения: 2 442
Няма начин да не се е разбрало вече! Моля да ни кажеш, ужасно е любопитно!

# 565
  • Мнения: X
Ами той може и да е казал, ама наистина да е нещо, което да не е за казване и затова авторката да си трае.

# 566
  • Мнения: 11 742
Те вече може и да са разтурили кочинката и да не са заедно Joy

# 567
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
А може тайните служби да са го пратили на тайна мисия в чужбина.

# 568
  • Мнения: 14 514
Аз на Нова година си пожелах до края на годината да разбера този кво работи и онази чаша с вода на стълбището за какво е. Има още време Joy

# 569
  • Мнения: 111
Някой разбра ли родителите му какво работят Grin

Общи условия

Активация на акаунт