Какво ли работи?

  • 82 117
  • 611
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 9 710
Аз на Нова година си пожелах до края на годината да разбера този кво работи и онази чаша с вода на стълбището за какво е. Има още време Joy

Ох, бе, изплюх си кафето като прочетох това! Joy Joy Joy

# 571
  • Мнения: 594
В очакване сме на сватбата. Тогава и да не иска да каже - трябва да го принудя, все пак доста станахме любопитните Simple Smile

# 572
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Тъкмо като се понапие човек, му се развързва езика. Изчакай наздравиците и нападай.

# 573
  • Мнения: 14 514
Аз на Нова година си пожелах до края на годината да разбера този кво работи и онази чаша с вода на стълбището за какво е. Има още време Joy

Ох, бе, изплюх си кафето като прочетох това! Joy Joy Joy

Ами пълна излагация сме вече форума. Едно време каква сила беше, говореше се, че банки фалираме, сега един смотльо не можем да разберем какво работи Joy

# 574
  • Мнения: X
В очакване сме на сватбата. Тогава и да не иска да каже - трябва да го принудя, все пак доста станахме любопитните Simple Smile
Ама още ли не сте разбрали какво работи????
Айде, любопитния форум го зАрежи, ама и родата да е в пълно неведение с какво се занимава новия член на фемилито......От целия ми опит досега, подобни тайни пазят само занимаващите се с незаконни дейности.
Или тайни служители на ЦРУ/ФБР/ИНТЕРПОЛ....ама едва ли един международен таен агент ще маА гащи ей така из Бг.Laughing

# 575
  • Мнения: X
Изненадах се, че все още не сте разбрали Simple Smile мацката със сигурност знае какво работи той. Не може да не знае. Ако не знае, ще се окаже много лудо влюбена до безрасъдство... Joy

# 576
  • Viena
  • Мнения: 3 618
Никакви агенти не сте,да не сте разбрали още.

# 577
  • Мнения: 5 234
И тя знае, а и родителите й няма начин да не знаят.

# 578
  • Мнения: 594
Момичета, разбрахме истината. Оказа се, че младежът е бил отговорен за стартиране на фирма в бг на работодател, за който е работил преди това. Т. като конкуренцията в бранша била мн сериозна, в договорът му е имало клауза за изключителна конфиденциалност. Е, фирмата така и не е успяла в БГ, а младежът вече е прекратил договорните отношения.
В началото връзката им с девойката е била на шега и никой не е залагал на дългосрочни отношения. За това и така мистериозно се е получило.

# 579
  • Мнения: 3 916
Алилуя Simple Smile

# 580
  • Мнения: 69 275
А със сватбата какво стана - имаше ли сватба, че се притесних?

# 581
  • Мнения: 594
Да, мина сватбата, но информацията получихме след това - доколкото разбирам, младежът е искал да си приключи отношенията с работодателя и тогава да се жени.

# 582
  • Мнения: 14 514
Разгеле както казва дъщеря ми. Joy

# 583
  • Мнения: 69 275
Мдам....епителос...както казват гърците.

# 584
  • Viena
  • Мнения: 3 618
А,има ли познал ?

Общи условия

Активация на акаунт