WIZZ AIR - 27

  • 67 737
  • 744
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 954
Трябва Ви нова бордна карта за връщането.

# 241
  • Варна
  • Мнения: 482
Благодаря!  Heart Eyes Изтеглих си я на телефона.  bouquet

# 242
  • Мнения: 4 488
Малко тъп въпрос - запазила съм билети преди месец, а сега са променили времето на излитане. Точно днес  билетите са на половин цена спрямо цената, на която съм ги купила. При менюто "rebook", избирайки същите дати, дава ли някакъв refund спрямо текущите цени или е същото като да приемеш новият час на излитане?

Няма да има рефънд ако потвърдите новия полет. Ако искате рефънд, изберете, че отказвате полета (може и с връщане не като пари, а в Уиз акаунта с 20% бонус) и резервирайте отново.

Последна редакция: вт, 12 сеп 2017, 01:11 от neuromancer

# 243
  • на Морето
  • Мнения: 512
Здравейте!
Малко тъп въпрос може би,за което моля да ме извините!
Снощи направих резервация и днес платих с банков превод!Може ли да се откажа и какви неустойки ще трябва да платя?В профила ми още не е отразено плащането!

Кол центъра дава постоянно заето!Имам ли шанс да ми вдигнат?И дали докато ми съобщават,че номера е зает не начисляват такса?

Последна редакция: вт, 12 сеп 2017, 16:29 от Poly@

# 244
  • Мнения: 19
Здравейте, сигурно е писано хиляди пъти, но нямам време да прочета... Избрах да платя с банков превод, в коя банка го правите и се отразява най-бързо? Благодаря ви предварително! 😊

# 245
  • Мнения: 529
  Здравейте. Имам билети закупени с wizz flex, които не мога да ползвам. Полета може да се променя, но към момента нямам план къде и кога бих могла да пътувам. Тъй като междувременно членството ми изтече се чудя, ако откажа полета и със сумата, която върнат в профила дали мога да купя ново членство (общата сума на билетите  с флекса е 150 лв). Моля, ползвалите тази услуга да ми препоръчат какво е най-добре да направя.
 
Скрит текст:
Естествено, купувайки Wizz flex, не съм прочела, че сумата, която ми върнат мога да ползвам само до 3 месеца и полета трябва да е след 3 месеца.

# 246
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Здравейте, сигурно е писано хиляди пъти, но нямам време да прочета... Избрах да платя с банков превод, в коя банка го правите и се отразява най-бързо? Благодаря ви предварително! 😊

аз го правя през мобилното си приложение на Булбанк. Чакам да се "види" от Уиз.

И аз тъпо питане...
Може ли да се доплати за по-голям багаж, ако вече съм платила за ръчен (безплатен)? И кога става?

# 247
  • Мнения: X
Можеш да добавяш багаж. Влизаш си в профила, намираш резервацията и я избираш. После търсиш бутон „добави багаж”. Може да го направиш веднага, ако това ти в питането.

# 248
  • София
  • Мнения: 327
Още един въпрос от мен - купила съм двупосочни билети със запазени места само на отиване. Сега ще купя и за връщане места,  които по банка ще платя.  Чекирането и в двете посоки ще си е от 30 дни до 3 часа до полета, нали, че малко е объркващо с тия нови правила на чекиране?

# 249
  • София
  • Мнения: 32
Здравейте  Simple Smile,
на 24.09 ще летим до Катания с дъщеря ми, която е на 2 год и 6 месеца. Детето има закупен билет с чекиран багаж 23 кг. Знам, че безплатно мога да взема детската количка, проблема е, че искам да взема и столчето за кола. Въпросът ми е мога ли вмест да чекирам куфар, да чекирам столчето, което е под 23 кг със сигурност и се вписва в размерите, или има някаква друга такса, която трябва да заплатя? Има ли някой, който да е чекирал столче?

# 250
  • Мнения: 4 488
Със сигурност може и не се плаща допълнително, но има и други съображения. Някои столчета са крехки, защото абсорбират удара като се разрушават. Затова препоръчват след катастрофа да се сменя столчето, както и да не се купуват втора ръка. А хамалите на летището не се славят с деликатност. Просто като тема за размисъл.

# 251
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Дете, навършило 14г преди 20 дни се води в графата възрастен ли?
Опцията 14+?

Отпадна ли забраната да не могат да летят без придружител?

# 252
  • Мнения: 232
Колко ще ми струва за смяна на датите за отиване и връщане?

# 253
  • Мнения: 6 031
Още един въпрос от мен - купила съм двупосочни билети със запазени места само на отиване. Сега ще купя и за връщане места,  които по банка ще платя.  Чекирането и в двете посоки ще си е от 30 дни до 3 часа до полета, нали, че малко е объркващо с тия нови правила на чекиране?
Ако ще купувате само места, към вече купен билет, то не може да платите по банков път.

Дете, навършило 14г преди 20 дни се води в графата възрастен ли?
Опцията 14+?

Отпадна ли забраната да не могат да летят без придружител?
Възрастен се води.
Мисля, че може да лети без придружител с Уиз, но не съм 100% сигурна.

Колко ще ми струва за смяна на датите за отиване и връщане?
35 евро на полет, на пътник.

# 254
  • София
  • Мнения: 327
Още един въпрос от мен - купила съм двупосочни билети със запазени места само на отиване. Сега ще купя и за връщане места,  които по банка ще платя.  Чекирането и в двете посоки ще си е от 30 дни до 3 часа до полета, нали, че малко е объркващо с тия нови правила на чекиране?
Ако ще купувате само места, към вече купен билет, то не може да платите по банков път.

Дете, навършило 14г преди 20 дни се води в графата възрастен ли?
Опцията 14+?

Отпадна ли забраната да не могат да летят без придружител?
Възрастен се води.
Мисля, че може да лети без придружител с Уиз, но не съм 100% сигурна.

Колко ще ми струва за смяна на датите за отиване и връщане?
35 евро на полет, на пътник.

Благодаря!  С карта мога, нали? А по въпроса с чекирането?

Общи условия

Активация на акаунт