параноичка ли съм / продължение на: бъдещият ми съпруг "поддържа" друга жена

  • 17 633
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 500
Ами по спомени сватбата не трябваше ли вече да е минала?
И всъщност за какво е темата? В предната тема всички и казаха, че я манипулират, че тоя мъж  не е читав и да бяга по-бързо от него.

# 16
  • Мнения: 36 157
отървала си се преди да е станало твърде късно, почерпи приятелите, посмейте се и продължавай нататък - надявам се с повече мисъл и трезв поглед към всеки мъж, за който решиш да се омъжваш

надявам също и че си разбрала, че маникюристката и фризорката не са по-важни от адвоката в такъв тип ситуации

# 17
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ама ти сериозно ли? Целият форум от началото пише това, което сега ти казваш, че си прозряла.

# 18
  • Мнения: 90
Смайлис, може би не си била прегръщана като малка. Изпращам ти виртуални прегръдки.

Бубанка, Сирен, ла сомбра, басила, таис, натака - благодаря, за коментарите ви и в тази и в предишната тема.

Не е лесно да си обърнеш живота на 180 градуса за толкова кратко време.

# 19
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Смайлис, може би не си била прегръщана като малка. Изпращам ти виртуални прегръдки.


Шегаджийка.

# 20
  • Мнения: 14 979
Mandosiel,
Много се радвам , че темата ти е помогнала . Впоследствие със сигурност ще разбереш , че си била на ръба да се забъркаш с имотната мафия , а там няма милост. Бягай далече ! Надявам се нищо да не си подписвала като документи ! И самият факт , че тези "приятели" , са щели да ви бъдат кумове , но само като един вид свидетели пред длъжностното лице по гражданското състояние , е много показателен. Ако утре "изпискаш" , че си сключила брак под натиск , и т.н. да кажат , че не е вярно. За да си измамник в този бизнес , се искат доста качества . Затова и има много жертви. Умеят . Така  че, ти не си виновна , че си се подвела. Важното е , че си се измъкнала!
Защо така си задала темата си "параноичка ли съм" newsm78

# 21
  • Мнения: 1 386
E,разгеле,схвана ли най-сетне каква щеше да я свършиш smile3501 ......Сега трябва да почерпиш виртуално целия форум,че се отърва навреме.... cheers

# 22
  • Мнения: 90
Благодаря, таис. Както преди никак не ми се вярваше, така в момента неща, които на пръв поглед изглеждаха невинни преди ми изглеждат преднамерени и калкулирани.

# 23
  • Мнения: 1 698
Мандозиел, браво, че си се отървала. Бившият ми съпруг обаче не е от Пловдив, но няма значение.

# 24
  • Мнения: 2 114
 Моя близка влезе в подобен капан и излизането беше болезнено.

# 25
  • Мнения: 1 698
Важното е, че е излязла

# 26
  • Мнения: 36 157
Не е лесно да си обърнеш живота на 180 градуса за толкова кратко време.

вярно е, но той така или иначе щеше да се преобърне - след сватбата тази неща щяха да ти подействат още по-шоково и измъкването щеше да е по-трудно

# 27
  • София
  • Мнения: 11 533
Нищо не ти разбирам, но и от малкото, което се разбира е, че ще направиш огромна грешка, ако се омъжиш и подпишеш брачен договор за този селски трубадур!

И няма нужда да пускаш трета тема, още в първата ясно ти бе казано, че не си параноичка, а че тоз селяк мега ще те използва, и после 10 теми ще пускаш тук как си онеправдана!

# 28
  • София
  • Мнения: 11 533
Противоречиш си-сватбата и връзката приключила,ама няколко дни преди сватбата еди -си-какво какво било станало?Последно,разделихте ли се с кандидат жениха или още се омайвате?

Абсолютно си противоречи, но хората дружно й викат "Браво", неясно за какво.
Нищо чудно и авторката да се окаже опуцана в главата нещо....

# 29
  • Мнения: 1 698
И на мен ми звучи доста несвързано и непоследователно. Само разбрах, че се е отказала от сватбата. Засега. Дано пак не я примамят.
Авторке, хубаво си го отрязала този набожен светец и още по-праведната му майчица, както и праведните му приятели с трите отрочета. Но сега напълно прекрати каквито и да е връзки с тях. Смени си картата на телефона, блокирай ги и повече не ги търси и не влизай в контакт с тях. За да не ревеш после.

Общи условия

Активация на акаунт