Изневяра , увлечение или си въобразявам ?

  • 4 164
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 85
Здравейте , ще се радвам да чуя как седят нещата и от мъжка гледна точка .
Декември 2022г. на приятеля ми му се наложи да пътува, каза че е много важно и хем да се види с приятели, по работа други неща спомена.  За да не бъда сама на Бъдни вечер и Коледа бях при родителите си известно време хем да се видим , но през това време ми се струва ,че той е празнувал с любовницата си. Дори не знам дали са любовници, а това което ме обърква е че за нова година беше с мен, вместо да реши да остане за по-дълго с нея, забелязах и че е трил чатовете с нея. Знам че не е редно да му ровя из телефона , но сам ми беше казал за някаква жена, че му подарила медальон , много го харесвала... Даже го накарах да и върне медальона и го насметох , но така и не разбрах коя е и умрях от любопитство .... Дори не знам дали е същата жена, понеже това с медальона се случи началото на лятото , а чата които видях или остатъка от него беше от декември месец... Тя дори не беше отговорила последния път когато е писал . Според вас има ли повод за съмнение ? Последните му думи са :
..............."Ще намеря време да се видим. Просто трябва да се видим вече,  усещам че ще искаш да смениш курса на живота си. "
На какво мнение сте, не искам да прилагам снимки за да не се окаже ,че си пиша направо с любовницата ако изобщо е такава, дори се притеснявам да не я обидя с тази тема ако чете и съм с погрешни впечатления .

# 1
  • Мнения: 18 327
Има (повод за съмнение). "Просто трябва да се видим вече." звучи подозрително.
И медальонът.

# 2
  • Мнения: 31 864
Ми освободи човека. Не ти трябва такъв.

# 3
  • София
  • Мнения: 35 163
На мнение съм, че много време си му дала.
Стига му.

# 4
  • Мнения: X
Звучи като да има нещо.

# 5
  • Мнения: 1 606
А как разбра, че има любовница?

# 6
  • Мнения: 85
А как разбра, че има любовница?
Предполагам, не зная !
От любопитство коя е жената с подаръка към него се разрових, дори обща позната спомена за нея, каза че бил се похвалил колко е красива и с професията ѝ ( няма да изпадам в подробности ) , звучи все едно е бил горд ,че такава жена му е обърнала внимание . Помолих я да ми изпрати профила и или поне снимки, но нищо .
Не случайно темата е с въпросителен , обърква ме поведението му ....

# 7
  • Мнения: 2 903
Деца имате ли , ако не какво го мислиш толкова , най- добре е да не се рови , не се знае какво ще излезе .

# 8
  • Мнения: 2 811
А защо не го питаш направо,кажи му какво си видяла , аз на твое място нямаше да пиша тук а веднага щях да говоря с него

# 9
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 973
Този същият, който не те задоволява ли е или друг?

# 10
  • Мнения: 85
А защо не го питаш направо,кажи му какво си видяла , аз на твое място нямаше да пиша тук а веднага щях да говоря с него

Това вече е личен избор . По-правилно бе да пиша тук. Понеже ако си на мястото на изневеряващия, щеше да отречеш и да замажеш положението и да си по-предпазвлив . Смисъл малко са хората които ще им е толкова гузно и виновно че да не могат да са повече с теб . Като цяло не очаквам истината от него .... Смисъл направи се на ударен че я бил блокирал жената с медальона и дори пред него се ядосах и казах давай ще я отблокираме искам да видя и той ок, но такава жена нямаше . Накрая каза,че явно тя го е блокирала , изтрития чат? Ами те са си били писали SMS и тя явно изтрила съобщенията им чрез хакване на телефона му ???? Ами не знам , смисъл очевидно ме лъже в очите ... И то за медальон ... Истината ли да очаквам сега?
Иначе по повод предния въпрос , да нямаме деца , но ми закъснява 4ти ден и съм притеснена малко .
Този същият, който не те задоволява ли е или друг?
  Друг

# 11
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 973
А този как е в секса?

# 12
  • Мнения: 85
А този как е в секса?
Ами по нежен е, но отново не знае как да стимулира жена и да я довърши.😀 Поне издържа по около 20мин , не мога да се оплача 😁

# 13
  • Мнения: 1 061
Ама това някаква шега ли е?

# 14
  • Мнения: 85
Ама това някаква шега ли е?

Защо да е шега?
Появява се някаква жена с подарък без повод като позната подвърждава за нея и по думите ѝ ще кажеш ,че е бил много горд от това . След това нито следа от нея..някакви лъжи, все едно е измислена . Обърква ме този човек.
Чата за който споменах и ви питах...казаха  ,че има съмнения за повод .. да ама защо не е изтрил и този чат както другите чатове с нея? А защо не я е потърсил или тя него ?  И факта,че ако беше любовница... Ами защо не прекара и нова година с нея така и така е бил при нея?  Не го разбирам , защо цялото нещо да е шега?  Просто съм объркана, много си противоречи всичко....

Общи условия

Активация на акаунт