Изневяра , увлечение или си въобразявам ?

  • 4 166
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 235
Здравейте , ще се радвам да чуя как седят нещата и от мъжка гледна точка .
Декември 2022г. на приятеля ми му се наложи да пътува, каза че е много важно и хем да се види с приятели, по работа други неща спомена.  За да не бъда сама на Бъдни вечер и Коледа бях при родителите си известно време хем да се видим , но през това време ми се струва ,че той е празнувал с любовницата си.
Понеже Аида спомена "този ли е онзи, или е друг" - погледнах и аз назад и видях, че "другия" е бил титуляра миналото лято. Тоест сегашния приятел е от има няма 5-6 месеца. При такъв минимален период аз не бих нарекал някоя странична негова забежка - връзка с любовница. За любовница може да се говори, когато сте били години заедно, вече сте семейство или поне живеете от доста години на семейни начала и до голяма степен всеки и влязъл в ролята на съпруг или съпруга. Същото като фразата "Обичам те" - има една тежест когато е казана на втория месец и съвсем друга, когато е казана след десет години.
От мъжка гледна точка: Ти си мислсиш, че той е "твоят приятел". Той си мисли, че ти си "приятелка с бенефити", което автоматично го освобождава от каквито е да е обвързаности или клетви за вярност. Мисля, че двамата имате съвсем различни представи за това в какви отношения сте и още по-малко за някакви бъдещи общи планове.
Месец два още максимум.

Последна редакция: сб, 11 мар 2023, 16:37 от Абуто

# 16
  • София
  • Мнения: 12 883
То и аз се обърках от неясното писане на авторката.

# 17
  • Мнения: 1 608
То и аз се обърках от неясното писане на авторката.

Аз изначално нищо не разбрах и се очудих от многото съвети, защото нищо се не вдява ..

# 18
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 049
Аз пък въобще не се Учудих, защото авторката я помня от други теми... Абсолютно неадекватна и елементарна е, няма смисъл от никакви съвети.

# 19
  • Мнения: 1 608
Аз пък въобще не се Учудих, защото авторката я помня от други теми... Абсолютно неадекватна и елементарна е, няма смисъл от никакви съвети.

😄  ИзложИх се! 🫣😂

# 20
  • Мнения: 5 263
Само аз ли не разбирам нищо от тези писаници?

# 21
  • Мнения: 12 865
Прав е Абуто. Може да не е изневяра, а човекът да има две увлечения, едното да е към другата жена, другото към теб.
Не изглежда от есента насам да сте развили чак връзка.
За връзка трябва повече време, а не мисля, че ще имате това време.

# 22
  • Мнения: 111
Щом връзката ви е съвсем млада, това девойче изобщо може да не е любовница, а бивша приятелка/тръпка. Играе двойна игра и изобщо не е избрал, чие гадже иска да бъде, ако питаш мен. Свали картите на масата и се разберете, преди да сте навлезли в по-сериозно чувства.

# 23
  • Мнения: 1 852
То такива писаници без никакви детайли, хронология, статут на връзката, само мъж може да ги разбере.
- Бате, оня й пратил медальон и я хванах, че е трила чат, ама с един друг, и сега тя ми вика "нищо не е, той си падаше много по мен, ама аз по него не, само с теб съм, знаеш"! Как да й вярвам? 
- Копеле, това русата с бомбите ли е или оная чернокосата магазинерка с готините крака?
- Русата.
- Ам, зарязвай я брат.

# 24
  • Мнения: 30
Здравейте , ще се радвам да чуя как седят нещата и от мъжка гледна точка .
Декември 2022г. на приятеля ми му се наложи да пътува, каза че е много важно и хем да се види с приятели, по работа други неща спомена.  За да не бъда сама на Бъдни вечер и Коледа бях при родителите си известно време хем да се видим , но през това време ми се струва ,че той е празнувал с любовницата си.
Понеже Аида спомена "този ли е онзи, или е друг" - погледнах и аз назад и видях, че "другия" е бил титуляра миналото лято. Тоест сегашния приятел е от има няма 5-6 месеца. При такъв минимален период аз не бих нарекал някоя странична негова забежка - връзка с любовница. За любовница може да се говори, когато сте били години заедно, вече сте семейство или поне живеете от доста години на семейни начала и до голяма степен всеки и влязъл в ролята на съпруг или съпруга. Същото като фразата "Обичам те" - има една тежест когато е казана на втория месец и съвсем друга, когато е казана след десет години.
От мъжка гледна точка: Ти си мислсиш, че той е "твоят приятел". Той си мисли, че ти си "приятелка с бенефити", което автоматично го освобождава от каквито е да е обвързаности или клетви за вярност. Мисля, че двамата имате съвсем различни представи за това в какви отношения сте и още по-малко за някакви бъдещи общи планове.
Месец два още максимум.
Ако питаш мен,любовница може да има само женен мъж,т.е официално има съпруга.Всичко друго е със статут приятелка.

Общи условия

Активация на акаунт