Лазер, Фото, Elos или Електроепилация – 5

  • 67 725
  • 744
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 2 689
За първия въпрос не мога да потвърдя на 100%, най-добре им звънни и питай. За втория, да, малко преди и по време на цикъл сме по-чувствителни на болка.

# 181
  • Мнения: 5 086
Никога не бих правила процедура в МЦ.

# 182
  • Мнения: 93
Включвам се пак с два въпроса :
Днес ми дойде цикъла, и се чудя какво хапче мога да пия което да не направи проблем, защото в събота съм на процедура ? Но шпа или спазмалгон ?
И втория е- вярно ли е, че боли повече лазерната процедура по време на цикъл ?
По принцип - да боли повече като си малко преди и по време на.  Но не си представяй, че ще умираш от болка де Smiley Лекарите от лазерния център ми казаха да пия нещо преди да отида за да не ме боли толкова - нурофен или нещо болкоуспокояващо. С дрги думи - каквото си пиеш там за болки - си го изпий малко преди да отидеш.

# 183
  • Мнения: 154
Благодаря за отговорите. Принципно и аз не бих, но вече веднъж отложих час заради грип... и сега ми е неудобно втори път за един месец да отлагам. :/

# 184
  • Мнения: 10 314
Аз пак ще си споделя терзанията  Joy

Целта на тия 6 или 10 третирания каква ще излезе: втората да речем маха космите които не са били израстнали първия или предния път или тях + новопокаралите след лазера? Мисълта ми е лазера тия които ги маха, перманентно ли се махат и със следващите сесии се дебнат новоизбилите, които да са били в зародиш предни пъти? Ама че обесних  Embarassed дано сте разбрали какво питам.

# 185
  • Мнения: 3
Здравейте,

НЕ ХОДЕТЕ в ИНКАНТО!
Направих 7 процедури ( подмишници и триъгълник ) през 35дни ( между всяка от тях )на стойност 560лв!
ЕФЕКТ = 0.
Казаха ми в началото :
1. необходими са м/у 6-8 процедури
2. м/у тях само бръснене

И днес отивам аз да покажа какъв е резултата, в следствие на което ми казаха:
1. Трябваше да направите поне 10
2.След тях през 2 месеца - профилактика поне 4 пъти........
3. За всеки косъм си било специфично

Само да кажа, че са пълни измамници и не си давайте парите там!!!!!
Все едно не съм ходила на лазарна епилация....
Не се лъжете и не ходете в ИНКАНТО! Ефект  НЯМА!
Дайте си парите за друго студио или метод на отстраняване!

Весели празници!

# 186
  • Мнения: 5 956
Да, "Инканто" са пословични измамници открай време.

Всъщност, те са бившите "Пикасо", доколкото знам. Peace

# 187
  • Мнения: 154
Тъй отидох аз, болеше си както обикновенно 😃 Трябваше подмишници и бакенбарди, но жената отказа да ми прави бакенбардите, защото било главно коса и мъх, и нямало да се повлияе. Като цяло е много грозно... и наистина искам да ги махна. Някакви идеи да ми дадете ? Дали ако почна кола маска на тази зона, ще намалеят или поне най малкото да почнат по бавно да растат ?

# 188
  • Мнения: 10 314
Девети ден от първия трийтмънт, само наболи косми виждам, все още нищо не е опадало. Редно ли е така? Все имам някакви притеснения, че дето нищо не усети, като болка и ефект няма да има.

# 189
  • Мнения: 5 956
Изчакай поне 2-3 седмици, преди да си правиш изводи, че нищо не е опадало. Peace

# 190
  • Мнения: 4 077
Тъй отидох аз, болеше си както обикновенно 😃 Трябваше подмишници и бакенбарди, но жената отказа да ми прави бакенбардите, защото било главно коса и мъх, и нямало да се повлияе. Като цяло е много грозно... и наистина искам да ги махна. Някакви идеи да ми дадете ? Дали ако почна кола маска на тази зона, ще намалеят или поне най малкото да почнат по бавно да растат ?

Бакенбарди правих на времето в Борекс. Доста процедури, но определено си заслужаваше. В никакъв случай кола маска

# 191
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 579
Аз съм много доволна. Купих си 10 процедури и ми подариха 5! Сега се чудя освен лице и мишници, какво друго да започна, че ще ми останат процедури. Мота да избирам между корем, бикини, китки и стъпала, хахаха. Просто такива са условията на промоцията, включва т.нар. малки зони.
Много умувам за бикините. Страшно неудобно ми е, не знам ще се престраша ли.

# 192
  • София
  • Мнения: 2 689
А бикините само външни, нали, т.е. не е пълен интим? Simple Smile Направо не го мисли, срамът е за малко, то за външни бикини няма да има и чекнеж 😄

# 193
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 579
Пълен интим влиза в зоните. Аз чак пълен едва ли ще се престраша да направя, но бикини може и да успея...

# 194
  • София
  • Мнения: 2 689
Прежали се за пълен, няма да съжаляваш! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт