Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 7

  • 116 791
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Да, и производителят му е сменен, така че няма гаранция, че е и със същото качество като преди.
Опа,новина....Сега се чудя да го купувам ли изобщо?Ей сега се върнах пак от ДМ и няма намаление на праха.....Пак 6,99лв. излиза на касата....

# 736
  • София
  • Мнения: 3 865
И аз минах през dm, не видях намаление на праховете, бяха си с редовната цена.

# 737
  • Мнения: 956
Да, и производителят му е сменен, така че няма гаранция, че е и със същото качество като преди.
Опа,новина....Сега се чудя да го купувам ли изобщо?Ей сега се върнах пак от ДМ и няма намаление на праха.....Пак 6,99лв. излиза на касата....
Да не е оправена цената, на касата им казвате, съответно ще Ви го намалят, те. В брошурата си пише, че всичките продукти на denk mit са с 25 процента намаление!

# 738
  • Мнения: X
На касата и двата пъти цената излиза 6,99лв. и толкова ми искат да платя....Казах за намалението от 25% в брошурата,но на касата не се намаля праха.Другите неща,който купих си бяха със отразено на етикета намаление.

# 739
  • Мнения: 956
На касата и двата пъти цената излиза 6,99лв. и толкова ми искат да платя....Казах за намалението от 25% в брошурата,но на касата не се намаля праха.Другите неща,който купих си бяха със отразено на етикета намаление.
напротив, пиша го, защото съм сигурна, днес на обед ми направиха сторно, дадоха ми да попълня бележка с име и адрес, изчислиха с намалението и ми върнаха разликата от 1,75лв

# 740
  • Мнения: 5 209
Да не са се затруднили да сменят етикетите, че то е чудо? Това са стотици продукти.
При нас всичко от Денкмит, Донтодент, Дайн бестес и т.н. грее в червено и съответно си го продават с намалението.
Специално прахът го купих и беше 5,25/20 пранета. За 40 пранета беше 8 и нещо. Течните бяха под 5 лева. Омекотители – 2,25. Добавките за пране, „солта“ за петна в кутия, препаратът в кофичките, цветоулавящите кърпички също са намалени.

# 741
  • Бургас
  • Мнения: 749
Прахът 20 пранета беше без цена и за бяло и за цветно. За 40 имаше червен етикет - 8,99, ако се на лъжа. Отидох с малък пакет на касата и питах колко струва - 5,25. И понеже се чудех дали да взема малък или голям , реших, че няма да трупам и купих за 20 пранета. Сега, след инфото на Guess Who, ме е яд. Нищо, какъвто - такъв!
Взех и от препарата за стъкла - концентрат, защото съм икономична / синоним на скръндза / и ще си го разтворя в опаковката на този, който ползвам. Много ми се иска да се справи с петната от пръсти по вратите, че направо ме влудяват! Ама как да обясниш на трима мъже, че за хващане има дръжки!

# 742
  • Мнения: 5 209
Май ходим в един магазин, а? На „Тройката“.

# 743
  • Бургас
  • Мнения: 749
Май ходим в един магазин, а? На „Тройката“.
Да! Flowers Hibiscus
Е, за теб няма скрито-покрито! Веднага ме разконспирира!:bird:

# 744
  • Мнения: 454
И аз видях червен етикет с 5.25 за 20-те пранета. От големите, обаче нямаше за цветно. Та въпросът ми е, дали и те, за 40-те пранета са от новия производител?

# 745
  • София
  • Мнения: 5 623
Моля, препоръчайте някакъв шампоан против косопад.

# 746
  • Мнения: 24 553
Моля, препоръчайте някакъв шампоан против косопад.
Милва с хинин или Алпецин, зависи колко пари си решила да дадеш

# 747
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Моля, препоръчайте някакъв шампоан против косопад.
Препоръчвам ампули, не шампоан. Blush

# 748
  • София
  • Мнения: 5 623
Ампули, шампоан, балсам, кристали, маски.. само да свърши работа, че свалям по една топка коса при решене.

# 749
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Ампули, шампоан, балсам, кристали, маски.. само да свърши работа, че свалям по една топка коса при решене.
https://zachoveka.com/ampuli-protiv-kosopad-density-morphosis-framesi
Аз съм с тези, проблема спря при мен почти напълно.

Общи условия

Активация на акаунт