Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 7

  • 116 702
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • София
  • Мнения: 3 845
Има и за крака.
Скрит текст:

Благодаря, Гес, ще се купува значи. Че сега съм с един от Лидл, не знам как още не съм го запокитила в коша. Не е с урея де.

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
И аз ползвам кремовете за лице и ръце с Урея. Страхотни са. За крака обаче ми мирише гадно. Сега ги мажа с арганово или кокосово масло.

# 708
  • Мнения: 3 199
Сега се връщам от ДМ. Взех крем за ръце Микса, понеже е намален. Чудих се много между оранжевия и червения, та взех оранжевия, който бил за demage skin. Още не съм го пробвала. Купих си и един крем на Балеа с невен 250гр в голяма кутия, ще ги комбинирам, но главно за краката ще го пробвам, че и там положението е плачевно.
Крем за ръце с урея съм си взимала, наистина е хубав, но мисля, че ми трябва доста тежка артилерия. По-натам като се поуспокои кожата ще си взема от него за ръце и за крака. Мисля си, че честото миене ги повреди толкова, и то с гореща вода. Сигурно и хубав течен сапун трябва да си купя ама не ми се дават толкова пари, че много бързо заминава сапуна.
Търсих ръкавички в Евроленд ама имаше само плетени, а при инструментите имаше работни, но бяха с материал: текстил. Имаше някакви тънко плетиво ама и то не е памук, та не взех. На Ейвън сега са по 7лв ама ми се виждат много. Как мислите, дали ще намеря памучни за по-малко пари някъде?

Миналата седмица като ходих не взех Листерин вода за уста, баш днес се наканих, а то вече няма. Четох, че ако почне да те боли гърлото и си направиш гаргара с нея, минава и исках да имам под ръка. Ама нищо, здраве да е!

# 709
  • Мнения: 38
Много съм доволна от листерин водата за уста. Препоръчвам я!

# 710
  • София
  • Мнения: 3 845
ShikeR, защо не пробваш да домакинстваш с ръкавици? В началото е малко неудобно, но после се свиква и проблемите с изсъхналите и разранени ръце се решават веднъж завинаги. Личен опит.

# 711
  • Мнения: 4 871
Момичета, пробвали ли сте тези:

Все повече се навивам да си взема такива, но досега не съм ползвала. Притеснението ми е да не полепне и по горната част на клепача като мигам и отварям очи, защото ми се е случвало други сенки да се размажат или поне част от блясъка  да попадне и на горната част, което не искам да се случва. Също така да не стоят мокро? Твърде много ли е блясъка и ще става ли и за дневен грим или ще са подходящи предимно за вечерен?

# 712
  • София
  • Мнения: 5 547
Момичета, пробвали ли сте тези:

Все повече се навивам да си взема такива, но досега не съм ползвала. Притеснението ми е да не полепне и по горната част на клепача като мигам и отварям очи, защото ми се е случвало други сенки да се размажат или поне част от блясъка  да попадне и на горната част, което не искам да се случва. Също така да не стоят мокро? Твърде много ли е блясъка и ще става ли и за дневен грим или ще са подходящи предимно за вечерен?
Ако имат тестер пробвай. За мен са твърде блестящи за дневен, и дали ще стоят така и на живо.

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Сега се сещам, че на дъщеря ми оправихме сухата и напукана кожа на ръцете с колд крем на Мустела. Две години поред зимата ръцете и бяха ужас. Като се роди малкия му бях взела колд крема и реших да я мажа и нея. Ами за месец някъде се оправи.

# 714
  • Мнения: 3 729
От серията с урея си взех околоочен крем, но ми щипе. Ще замине за ръце, ми се струва. Simple Smile

# 715
  • Мнения: 541
От серията с урея си взех околоочен крем, но ми щипе. Ще замине за ръце, ми се струва. Simple Smile
И на мен този за ръце на Балеа ми раздразни екземата, а има кремове, които я успокояват (ако не е много обострена, де, тогава само кортикостероиди). Не са им съвсем сполучливи.

# 716
  • София
  • Мнения: 2 232
От серията с урея си взех околоочен крем, но ми щипе. Ще замине за ръце, ми се струва. Simple Smile
И на мен този за ръце на Балеа ми раздразни екземата, а има кремове, които я успокояват (ако не е много обострена, де, тогава само кортикостероиди). Не са им съвсем сполучливи.

Скрит текст:
Ей това ползвам като ми е в остра форма проблема (и аз съм с чести екземи по ръцете и не само)
https://www.uriage.com/BG/bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%B … iederm-cica-creme

# 717
  • Мнения: 3 729
От серията с урея си взех околоочен крем, но ми щипе. Ще замине за ръце, ми се струва. Simple Smile
И на мен този за ръце на Балеа ми раздразни екземата, а има кремове, които я успокояват (ако не е много обострена, де, тогава само кортикостероиди). Не са им съвсем сполучливи.

Скрит текст:
Ей това ползвам като ми е в остра форма проблема (и аз съм с чести екземи по ръцете и не само)
https://www.uriage.com/BG/bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%B … iederm-cica-creme

Скрит текст:
Аз съм с атопичен дерматит и много, много суха кожа. При едно жестоко възпаление преди години дерматолог ми предписа крема за ръце на Ла рош от серията Lipikar. Беше вълшебен (за моята кожа), но на тази цена не мога да си позволя да го ползвам постоянно.

Последна редакция: чт, 25 яну 2018, 18:48 от Дидичка

# 718
  • София
  • Мнения: 2 232
Скрит текст:
Цитат на: Flo Ann link=topic=991696.msg36175512#msg361н75512 date=1516823904
От серията с урея си взех околоочен крем, но ми щипе. Ще замине за ръце, ми се струва. Simple Smile
И на мен този за ръце на Балеа ми раздразни екземата, а има кремове, които я успокояват (ако не е много обострена, де, тогава само кортикостероиди). Не са им съвсем сполучливи.

Скрит текст:
Ей това ползвам като ми е в остра форма проблема (и аз съм с чести екземи по ръцете и не само)
https://www.uriage.com/BG/bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%B … iederm-cica-creme

Скрит текст:
Аз съм с атопичен дерматит и много, много суха кожа. При едно жестоко възпаление преди години дерматолог ми преписа крема за ръце на Ла рош от серията Lipikar. Беше вълшебен (за моята кожа), но на тази цена не мога да си позволя да го ползвам постоянно.

Ще го пробвам и него, мерси. Дано сме добре, да нямаме нужда.

# 719
  • Мнения: 3 199
Възхитена съм от крема на Микса. С 3 намазвания кожата ми е много по-мека и успокоена. Пу-пу-пу! Сега остава да бъде такава и като нямам крем на ръцете си Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт