Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 7

  • 116 728
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 32
На мен ми препоръчаха крем Balea с 15% уреа за кератозис пиларис или така наречената „гъша кожа”, при която на различни места по тялото се появяват червени грапави пъпчици и е много неприятно.  Мазах се доста време и мога да кажа, че подобри състоянието, но не се оправиха напълно и се отказах. Започнах да ползвам крема като боди лосион след това и предимно си мажа краката с него, защото ми е доста суха кожата и съм много доволна. Не е много мазен и попива бързо, в началото има малко странна миризма, но се свиква. Чувала съм, че и за врастнали косми помага при редовно мазане, но не съм пробвала.

# 721
  • Мнения: 3 199
А снощи си намазах петите с този крем с невен и ефектът е поразителен. Мисля вече да не ги търкам с пемза, а само да ги мажа, защото знам, че колкото повече се търкат, по-зле става.
Скрит текст:

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
И за търкането ли се отнася това, аз мислех, че е само за кюретите? Дори, като видя педикюристка, чийто настолен прибор е този уред, бягам през глава.  Naughty

Последна редакция: чт, 25 яну 2018, 09:11 от Pagocт

# 723
  • София
  • Мнения: 22 807
А снощи си намазах петите с този крем с невен и ефектът е поразителен. Мисля вече да не ги търкам с пемза, а само да ги мажа, защото знам, че колкото повече се търкат, по-зле става.
Скрит текст:

Този крем е много добър за много суха кожа. Колежка го ползва за сина си, който е много малък за всякакъв вид раздразнения по кожата.

# 724
  • Мнения: 35 129
И тази седмица има големи намаления. Сега тъкмо разгледах брошурата

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 573
Здравейте, от фон дю тените на Мейбълин кой е по-добър за суха кожа Суперстей или Афинитон минерал Confused

# 726
  • Сливен
  • Мнения: 4 054
Шикер,крем е това с невена не вазелин,бързо ли попива.

# 727
  • София
  • Мнения: 3 851
Някъде да сте виждали да са заредили ето това?
Скрит текст:

Безценно ми е за боядисаната, дълга и чуплива коса, а го спряха и не го откривам никъде. Сменена му е опаковката виждам...

# 728
  • Мнения: 3 199
Шикер,крем е това с невена не вазелин,бързо ли попива.
Не мога да преценя, защото като си намазах краката си обух чорапи ама после ще сложа на ръцете и ще ти кажа дали стои мазно. Определено консистенцията му е мазна, а на етикета пише: "Омазняващ крем за тяло с невен"

# 729
  • Мнения: X
Момичета,колко струва праха за пране за цветно 20 пранета на тяхната марка Denk mit?На касата излезе 6,99лв...

# 730
  • Мнения: 5 207
5,25 го продават в Бургас с 25% намаление. Иначе да, увеличили са му цената с 1 лев. Преди беше 5.99 лв.

# 731
  • Мнения: X
5,25 го продават в Бургас с 25% намаление. Иначе да, увеличили са му цената с 1 лев. Преди беше 5.99 лв.
Значи е увеличен праха....Имах запаси от лятото и сега цената ми се стори различна.

# 732
  • Мнения: 5 207
Да, и производителят му е сменен, така че няма гаранция, че е и със същото качество като преди.

# 733
  • София
  • Мнения: 1 832
Имат ли перилен препарат за екипировка? Мисля, от Лидл да си взема, но ако и ДМ имат и е по-добър бих взела. Какво количество е и каква му е цената?

# 734
  • Мнения: 5 207
Няма от месеци. Вземи си Формил спорт от Лидл. Вече е в постоянния асортимент.

Общи условия

Активация на акаунт