Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 18 (пълнолетна)

  • 24 246
  • 734
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 29 087
Бандичка, стиснете ми палчета...ще ходя на дофтур и имам нужда от вашата подкрепа!  Praynig

# 646
  • Мнения: 3 347
Малко да се посмеете
Едно дете пита баща си:
- Тате, какво е "педер*ст"?
- А бе, я по-добре питай дядо си. Той добре го обяснява.
Отива детето при дядо си.
- Дядо, какво е "педер*ст"?
- Виж сега, малко е сложно, затова ще ти го обясня с пример. Нали познаваш дядо ти Пенчо и дядо ти Бончо от махалата, дето са ми набори?
- Да, познавам ги.
- Ами, като бяхме млади, на по 17-18 години, ни изпратиха за цяло лято в планината да пасем овце. След две-три седмици на всички ни беше много гадно, защото и на тримата ни се правеше с*кс, а нямаше с кого. Затова една вечер седнахме, помислихме и решихме да се редуваме. Всеки от нас да е жена за по една седмица. Първата седмица на мен ми се падна да съм жена и аз цяла седмица бях жена. Втората седмица на дядо ти Пенчо му се падна да е жена и той цяла седмица беше жена. На третата седмица, като дойде ред на дядо ти Бончо да е жена, той каза, че се отказва... Ей това е "педер*ст"!

Мимс,Занатке,други имаше ли ?Стискам силно!

# 647
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Бандичка, стиснете ми палчета...ще ходя на дофтур и имам нужда от вашата подкрепа!  Praynig
fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 648
  • Мнения: 2 844
Стискам Мими[/b Hug Hug] fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 649
  • Мнения: 2 314
Инджи поседвай да го изпием.  Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Занатка аз от как почнах режима пропих чай, за ЕГН-то нема да говорим. Mr. Green  Hug Hug Heart Eyes
Миме стискам!  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Heart Eyes Hug Hug
Мамексче  rotfImbo rotfImao rotfImao Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Иринитке  love001 Heart Eyes Hug Hug Grinning
И един любител на книгите се радва на все още топлото лято.  Joy Mr. Green Hug Hug Hug

# 650
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Хееллооуу,

аз съм пУд асмътъ, Укъснях с кофиту, затуй слагам нящу по-подходящо,  Whistling
Скрит текст:

Адорейшън, много те гушкам,  Hug  Hug
Мимс, стискам палци!

Катееее, нИ можах да прочета аФтора на книгата,  Mr. Green  Joy  Joy

# 651
  • Мнения: 2 314
Жулиетке тъй си скрила скритото, че и кат отвориш са не види.  hahaha Mr. Green Heart Eyes Hug Hug Hug

# 652
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Жулиетке тъй си скрила скритото, че и кат отвориш са не види.  hahaha Mr. Green Heart Eyes Hug Hug Hug
Joy  Joy
Ся виждаш ли?  Flutter

# 653
  • Мнения: 2 314
Вида, вида! Наздраве!  cheers Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Скрит текст:

# 654
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Много благодаря!  bowuu  Heart Eyes

# 655
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Кате, така като го гледам любителя, чини ми се, че мога да отгърна някоя  друга страничка Laughing
Джулке, аФтУркъ е  Joy

Айдеее, отидE коня у ряката....пак се размяткаха гроздови/сливови (на мега да я позная по цвета Mr. Green) разни такъви забранени.
Ранко е още, бре, маскари!!
На което някой би отговорил: "Как ще е рано, ма!!! В Айтос вече повръщат, а в  Карнобат  си пребиха жените!" Joy Joy

# 656
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Кате, така като го гледам любителя, чини ми се, че мога да отгърна някоя  друга страничка Laughing
Джулке, аФтУркъ е  Joy

Айдеее, отидE коня у ряката....пак се размяткаха гроздови/сливови (на мега да я позная по цвета Mr. Green) разни такъви забранени.
Ранко е още, бре, маскари!!
На което някой би отговорил: "Как ще е рано, ма!!! В Айтос вече повръщат, а в  Карнобат  си пребиха жените!" Joy Joy
Joy  Joy

А на мен ми са чини да затворя директно таз книга на таз аФтуркъ, ко да си играйм със странички Joy  Joy

# 657
  • Мнения: 27 822
Хелоу бандичка Hug Hug Hug
Аз се позагубих пак, но нещо хич не се чувствам ок заради тоя хемоглобин ooooh! Уж пия един сироп и наблягам на "желязни" храни.... Crossing Arms
След като на 15-ти и 20-ти на малката и паднаха 2 зъба, преди няколко дни ми се похвали, че и се клатят още два отдолу.... #Crazy Феята на зъбките пак ще ни посещава Mr. Green Утре ще я водя и на зъболекар, не съм много сигурна как точно ще мине (има зъби за правене), притеснено ми е, но сигурно е нормално.... Crazy
Не спазвам никакъв режим иначе, наблягам на желязни храни, Ф не докосвам Mr. Green  hahaha

# 658
  • Мнения: 2 109
Мими стискам, дано всичко е ОК!!!

А аз съм седнала да чета Тютюн...я какви по-интересни книжки има Simple Smile Simple Smile Simple Smile синковеца не ще да я чете, а аз нищо не помня от нея и си вкам да се приспивам с нея Simple Smile

# 659
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Долчеее, може би трябват по-серизни препарати за хемоглобина.  Hug
Стискам палци на зъболекаря да мине добре.
А Ф си пийвай, прай кръвчица,  Mr. Green

Занатка, обожавам "Тютюн" .  Flutter

Ох, тука ша умра от глад. Свекито само мекици, тутманици, баници прай..... Tired

Хайде, до после  Heart Eyes  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт