Фотография - 85 тема

  • 65 247
  • 767
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 122
Вероятно сайт за онлайн ротация на видео, освен двата, които пробвах, няма. Благодаря!

Последна редакция: ср, 11 юли 2018, 13:05 от Silky_soft

# 316
  • Мнения: 3 213
Здравейте, момичета. Надявам се, че приемате нови членове в групата. Снимам от няколко година и наскоро ъпгрейднах с фулфрейм (Nikon D810). В момента търся курс или преподавател по студийна фотография, тъй като ми липсват основни познания за студийното осветление. Някой може ли да препоръча добър фотограф с познания в тази сфера и със собствено студио, който би желал да се ангажира ?

# 317
  • Мнения: 255
Здравейте!
Много обичам да снимам, но в момента използвам един малък фотоапарат /професионалистите им казват сапунерка/. Нямам никакви познания в тази област.  Искам хубави снимки.
 Искам да си взема апарат, с който да мога да правя снимки в движение /обекта който снимам да е в движение/ също и хубави клипове.
Какво ще ми препоръчате като марка?
Освен фотоапарата трябва ли да си купя допълнителни обективи
Благодаря

# 318
  • Пловдив
  • Мнения: 271
Здравейте!
Много обичам да снимам, но в момента използвам един малък фотоапарат /професионалистите им казват сапунерка/. Нямам никакви познания в тази област.  Искам хубави снимки.
 Искам да си взема апарат, с който да мога да правя снимки в движение /обекта който снимам да е в движение/ също и хубави клипове.
Какво ще ми препоръчате като марка?
Освен фотоапарата трябва ли да си купя допълнителни обективи
Благодаря


Според мен освен техника, си трябват и знания. Ние имаме 2 апарата- Canon D5300 И Canon D750. Aз нямам никакви внания и да ми се получи наистина хубава и качествена снимка, си е въпрос на на късмет. Мъжа ми е фотограф и нещата там няма какво да се коментират. Има гаф със снимките, но е много, много рядко.

# 319
  • Мнения: 5 366
Калина, последно какви марки са ви апаратите?

# 320
  • София
  • Мнения: 2 920
Здравейте!
Много обичам да снимам, но в момента използвам един малък фотоапарат /професионалистите им казват сапунерка/. Нямам никакви познания в тази област.  Искам хубави снимки.
 Искам да си взема апарат, с който да мога да правя снимки в движение /обекта който снимам да е в движение/ също и хубави клипове.
Какво ще ми препоръчате като марка?
Освен фотоапарата трябва ли да си купя допълнителни обективи
Благодаря



Канон ЕОС 1D MarkIV + Canon EF 70-200/2.8L IS + курс по спортна фотография + курс по видеооператорско майсторство.

# 321
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Калина, последно какви марки са ви апаратите?
Може би Никон Sunglasses

# 322
  • Мнения: 255
Здравейте!
Много обичам да снимам, но в момента използвам един малък фотоапарат /професионалистите им казват сапунерка/. Нямам никакви познания в тази област.  Искам хубави снимки.
 Искам да си взема апарат, с който да мога да правя снимки в движение /обекта който снимам да е в движение/ също и хубави клипове.
Какво ще ми препоръчате като марка?
Освен фотоапарата трябва ли да си купя допълнителни обективи
Благодаря



Канон ЕОС 1D MarkIV + Canon EF 70-200/2.8L IS + курс по спортна фотография + курс по видеооператорско майсторство.

 Може би по добре да си наема фотограф Grinning

# 323
  • София
  • Мнения: 2 920
del

# 324
  • Бостън
  • Мнения: 13 512
Пускайте снимки Simple Smile стига с тези техники, пускайте снимки с телефони! Фотографията е светлина и композиция, не техника!




И заигравка с Фотошоп Simple Smile
Wild Wild West 2018-4201 by Zhana (SPL), on Flickr

И един без всякакви претенции, но има нещо в него, което ми харесва:

# 325
  • Бостън
  • Мнения: 13 512
И нещо, което срам не срам, но ще ви го покажа голямо Simple Smile
PS  О, форумът не дава... ОК, кликнете на него и после още веднъж да го разпънете....

# 326
  • София
  • Мнения: 2 920
И ся кво? Трябва да наставям монитори:smile:.

П.П. Като играл си с черно-бели филмчета, давам 6+ за дървото.

# 327
  • Мнения: 11 315
Аз не съм пускала нищо от много отдавна. Понеже Агентката поиска снимки, пускам нещо от последните експерименти с дъщеря ми

# 328
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Много готино. Как постигна ефекта с косата?

# 329
  • Мнения: 11 315
Много готино. Как постигна ефекта с косата?
Накарах я да се наведе надолу и вдигайки се нагоре щраках серийно, няколко пъти повторихме и извадих 2 кадъра от серията, като този е най-сполучливия за мен.

Общи условия

Активация на акаунт