Фотография - 85 тема

  • 65 273
  • 767
  •   1
Отговори
# 480
  • Бостън
  • Мнения: 13 520
Да го презаснемеш тогава! Хубав е!
И помисли за някаква спотова светлина върху листата, може би Simple Smile

# 481
  • Мнения: 451
Агент, тази е бижу! Мн са готини, а А. е тооолкова пораснала! (помня нейни снимки от време оно пускани тук, когато беше още мъниче Smile )


Минималистично:


# 482
  • Мнения: 12
Здравейте!
Предварително се извинявам ако поста ми не е за тук!

Някой може ли да ми направи регистрация във въпросния сайт.
Има много Photography Tutorials
Опитах с abv и gmail. Опитах през VPN. Писах и на администратора на сайта.... Без резултат.

Това е сайта:  https://www.gfxtra.com/

# 483
  • Бургас
  • Мнения: 6 903
А защо ви е регистрация там?
Само ако искате да качвате съдържание ви е нужна регистрация, но на повечето такива сайтове не приемат външни хора.

# 484
  • Мнения: 12
За да си платя и да тегля Photography Tutorials

# 485
  • Бургас
  • Мнения: 6 903
Няма нужда от акаунт за да теглите. Файловете за качени в някои платформи за хостване и споделяне на файлове. В случая това е filenext.com Там трябва да платите и да се регистрирате, а не на gfxstra.

# 486
  • Мнения: 12
Благодаря, ще пробвам!

# 487
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Привет  Hug
Нещо от мен, ще се радвам на критики, дали лоши или добри, всякакви са добре дошли PeaceDSC_0094_2 by Diana Lobodova, on Flickr

# 488
  • София
  • Мнения: 2 920
Момичета, готвите ли се за преминаване към Фликр Про?Wink

П.П. Не знам как действат тия във ФБ, ама може и там да се появи Про версия Simple SmileSimple SmileSimple Smile!

# 489
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Мунчо, даже не знам. Какво трябва да се готвим? Знам, че има профили, които ПРО. А сега какво? Някакви други промени ли има?

# 490
  • София
  • Мнения: 2 920
Мунчо, даже не знам. Какво трябва да се готвим? Знам, че има профили, които ПРО. А сега какво? Някакви други промени ли има?

Oграничават безплатното качване до 1000 снимки.


Free accounts will soon be limited to 1,000 photos or videos. Flickr isn’t Flickr without the contributions and participation of our free members, and we remain committed to a vibrant free offering.

If you are a free member with more than 1,000 photos or videos, you will have ample time to upgrade to Pro (for 30% off your first year) or download your photos and videos

# 491
  • Бургас
  • Мнения: 6 903
Eeeeee, не е честно. Disappointed RelievedDisappointed RelievedDisappointed RelievedИ тоя сайт го развалиха. Бях си качила целия архив със семейни снимки там.

Между другото вие как си съхранявате снимките? Аз до сега ги записвах на дискове, но за всеки случай ги качвах и във flickr или в някой облак. Обаче те станаха безумно много вече и им изтървах края кое къде е.

И още един въпрос Smile препоръчайте ми, моля, някоя програмка като Snapseed, но за Windows. Мерси!

# 492
  • Мнения: 4 010
На обикновен хард + външен хард. Ако дискът ти се развали, няма да можеш да изкараш нищо от там. От харда поне има 95% шанс, ако стане нещо.

# 493
  • София
  • Мнения: 2 920
Eeeeee, не е честно. Disappointed RelievedDisappointed RelievedDisappointed RelievedИ тоя сайт го развалиха. Бях си качила целия архив със семейни снимки там. ...

Аааа, ама сега със СмугМуг стават по-добри заедно и бла-бла-бла... Simple SmileSimple SmileSimple Smile.

# 494
  • Мнения: 451

Точно това правих вчера - трих, защото не мисля да плащам заради неограничения брой снимки и още няколко новости, които така или иначе не ме засягат. Имах про акаунт по едно време, който с едни предишни промени се обезмисли и го спрях. 

Съхранявам на два външни хард диска - на единия му нямам мн доверие, но е лесно преносим и съответно удобен. От известно време се каня да кача повечето снимки в някой облак, но не ми се занимава с отсяване и сортиране.









Общи условия

Активация на акаунт