Фотография - 85 тема

  • 65 376
  • 767
  •   1
Отговори
# 585
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 773
Коледни сладки и аз се глася до правя тези дни. Да видим Blush

# 586
  • Бостън
  • Мнения: 13 631
Е, то това ясно, че се случва Simple Smile Но спокойно може да се осъди Simple Smile
Да, разбира се. И след като направиш pros/cons анализ на това да осъдиш някой, който се движи в същия ограничен социален кръг и който с огромно удоволствие ще те залива с помия години наред, независимо, че си бил в правото си, решаваш че това не е най-адекватното решение на проблема. Говоря само за себе си, разбира се Simple Smile

# 587
  • Мнения: 161
И аз се глася да правя коледни сладки тези дни. Ще видим дали ще успея Simple Smile

Дотогава стари коледни сладки Wink

# 588
  • Мнения: 11 327
Дали снимката ще я кача на сайт, ще си я гледам в къщи, ще я направя на календарче, ще я изпратя на приятел какво значение има относно вложения труд на фотографа. Не са различни снимки. Една е. Кое налага по-високота цена? Нали този клиент ако не беше отишъл да заплати услугата нямаше да я има тази снимка.


Разликата е в различния начин на употреба на снимката - ако е за календарче, да я гледаш в къщи или да я покажеш на приятел, се води лична употреба. Но когато я качваш на сайт с рекламна цел, това вече е различно, защото ти използваш труда на друг човек, за да рекламираш нещо и този труд трябва да бъде заплатен естествено.

# 589
  • Мнения: 161
От едни коледни благотворителни фотосесии, с които продължаваме и тази неделя Wink

# 590
  • София
  • Мнения: 790
Аз съм на такава вълна днес:

# 591
# 592
  • София
  • Мнения: 790

На снимката ли? Не, една позната е. Снимах у тях.

# 593
  • Мнения: 161

Много са яки тези двамата! Снимай ги по-често Simple Smile

# 594
  • София
  • Мнения: 790
Имам цяла сесия с тях Simple Smile Наистина са страхотни и с голямо чувство за хумор.

# 595
  • Мнения: 161
Лекторите на INSPIRATION

# 596
  • София
  • Мнения: 790
Nerd Нямам търпение за "Inspiration". Преди два месеца, без да зная, че би било възможно, си пожелах поне за ден да вляза в главата на Рафал Бояр. Когато видях, че ще е лектор, а и че ще има уъркшоп, не можах да повярвам. Nerd

# 597
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Момичета и момчета, надничам в темата, не пиша, тъй като нямам какво да кажа, но Ви се радвам от "разстояние". Бих се радвала да споделите - как се зароди интереса Ви към фотографията, и какво беше началото?

Поздравления за красотата, което създавате Simple Smile

# 598
  • Мнения: 4 024
Аз ще прозвуча егоистично, но общо взето за да си почеша егото. Подариха ми сапунерка, направих снимки на разни цветенца и пеперудки, качих ги в градския форум, похвалиха ме - отидох снимах още цветенца и пеперудки, качих ги за да ме похвалят пак, и така лека-полека започнах да чета и да се усъвършенствам. Никакви поетични подбуди не съм имала в началото, както обикновено се разказва в такива случаи Grinning

# 599
  • София
  • Мнения: 2 925
 Ъъъ, мнооого отдавна - чичо художник, който снимаше на диапозитиви ОРВО и след това рисуваше картини. Първи фотоапарат - Смена-8. Първи филм - изсниман в класната стая черно-бял ОРВО. От 36 пози 6-7 ставаха за копиране Simple SmileSimple SmileSimple Smile. Първи дигитален фотоапарат - Канон 350Д през 2005-та. И накрая... все още не съм се научил да снимам Simple SmileSimple SmileSimple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт