Как залисвам малкия

  • 1 077
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 202
Ами то когато имаш такива малки деца на които всичко бързо им омръзва гледаш да измислиш нещо с което да се залисва!Браво на умните и способни мами!  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 220
И синът ми е луд по дистационни и мобилни телефони. За мен обяснението е просто - вижда нас, че доста често използваме тези неща и иска и той... Иначе той много си играе и с играчки, но много харесва найлонови торбички и брошури от Метро.

# 17
  • Мнения: 7 186
Супер и аз спретнах приспособлението днес, само че нямам малка бутилка от минерална вода и сложих чарковете в едно шарено бебешко шише за вода, много му се зарадва дребния. Hug
Иначе много обича да си играе с шарени списания и шумолящи торбички. Wink

# 18
  • Мнения: 3 447
Това с дистанционното е класика Grinning Не мога да разбера производителите на играчки - вместо да правят разни дрънчащи шарении, които се подминават с презрение (поне при нас е така), що не вземат да направят достоверни копия на дистанционни и gsm-и newsm78 Ще избият рибата направо.
Иначе нашия много обича да се прави на библиотекарка и на долния рафт съм му подредила разни списания и книги, на които не държа толкова - да ги вади, разлиства и дъвче на воля.

# 19
  • Мнения: 2 040
Защо толкова харесват дистанционните, телефоните, инструменти и всичко което не е за игра ... а играчките така си стоят захвърлени и даже с поглед не ги удостоява ..  Thinking Laughing
На 1,7 год. е моето момиче, а дистанционното все още е най- любимата джаджа  Laughing

# 20
  • Мнения: 1 181
Павел пък се побърква по всякакъв вид пръчки и техните разновидности - метлата (с нея мете), лопата с дълга дръжка ( само я разнася), четка за шишета (пак мете), палките за барабанчето му (копае саксиите), дръжката от онова нещо дето се търкаля и дрънчи (търкало му викам аз) с нея се прави на дядо и се подпира или ходи да бие леглото.

Общи условия

Активация на акаунт