Инвитро / Икси на 40(и) години + Инвитро / Икси с ИЯР

  • 80 149
  • 745
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 685
ВикториА, напълно съм съгласна с теб. При мои познати в Бг. клиника обвиняваха яйцеклетките. Ползваха донорски и пак нищо. Хвърлиха вината тогава на сперматозоидите. Ползваха и донорски сперматозоиди само и само да имат дете. И с донорските яйцеклетки и сперматозоиди пак нямаха успех. А проблеми с лигавицата не откриват. Мина през биопсии и там нещата са ок, а бременност няма.

Последна редакция: нд, 17 сеп 2017, 19:09 от ina80

# 316
  • Мнения: 1 433
Вярвате ли ми, много яд ме е налегнал. Беше ми отшумяло това злостно и яростно усещане. Не ми харесва това безверие което ме е обзело в инвитро специалистите, където и да е по Света!

# 317
  • Мнения: 685
Напълно те разбирам. И аз съм отчаяна.

# 318
  • Мнения: 380
Не се отчаиваите трябва да има вяра

# 319
  • София
  • Мнения: 4 884
Не се отчаиваите трябва да има вяра

Благородно ти завижам за бройката антрални! Аз толкова антрални имах на 25г като забременях със сина ми.
Моля те кажи с какво и какви дози те стимулираха?

# 320
  • Мнения: 2 673
И аз така си спомням,но се учудих,че се притесняваш от хиперстимулация.На нашите години мисля,че няма такава опасност.Радваме се и на 5-6 антрални фоликула

Да, така е, на колкото повече години си, вероятността е по-малка, но я има. Казаха ми, че се дължи на много фактори. Има изследване - 250лв., за да разбереш дали има вероятност да я развиеш. Аз съм доста голям карък и затова все питам. При по-напреднала възраст, мисля, че с по-силни лекарства стимулират.

# 321
  • Мнения: 685
Ljubica1, много се радвам за теб. Браво, че имаш толкова яйцеклетки.

# 322
  • Мнения: 2 673
Момичета, не се отчайвайте! Докато не сме навършили 50г. има надежда, ако ще и с донорска да е. Късмет ви желая от сърце! Simple Smile

# 323
  • Мнения: 685
Живи и здрави на 50 сигурно ще съм минала критическата. Като си гледам резерва на 37. Но сте прави, че  трябва да гледаме положително. С отчаяние няма да си помогнем, но понякога не ми се отдава положителната нагласа и се "сдухвам". То и донорска е вариант ако дотам се стигне, но преди това искам да направя всичко, което зависи от мен. И ако не става ще прибегна и до донорска.

Последна редакция: нд, 17 сеп 2017, 20:34 от ina80

# 324
  • Мнения: 380
Не се отчаиваите трябва да има вяра

Благородно ти завижам за бройката антрални! Аз толкова антрални имах на 25г като забременях със сина ми.
Моля те кажи с какво и какви дози те стимулираха?
2×100единици пурегон
Декапептил 2×на ден
Мерионал 75 lu разделен на2× на ден
Прегнил 5000lu
Сега чакам следния месец да си прибера ембриончетата нямам трпение

# 325
  • Мнения: 685
Мисля, че резерва ти не е зле. Аз такава бройка не мога да докарам в никакъв случай. То аз на 5-6, от които 3-4 читави бих се радвала. Прибирай си ги и те чакаме с положителен тест и бебе/та след това.

# 326
  • Мнения: 380
Мерси ina дано при всички стане чудото стискам палци за всички и скоро в друга тема да пишем

# 327
  • Мнения: 87
Момичета, прочетете това:
http://www.standartnews.com/balgariya-zdraveopazvane/iglichka_v_ … a_bee-232469.html
Вече се ровя навсякъде и попаднах на тази статия за лечение на безплодие с акупунктура. И още нещо открих в търсачката " Гуен Стефани бременна отново на 47?Певицата се подложила на ин витро, избрала и пола на бебето."

# 328
  • Мнения: 1 680
За мен е много важно да разбера дали проблемът е в яйцеклетките ми или в сперматозоидите.Ако е първото-веднага ще тръгна на донорска.Обаче ако са виновни сперматозоидите-тогава и с донорска няма да успеем.Нямам търпение да ми дойде (след 3-4 дни) и да отида  да видим колко антрални имам ( май месец бяха 6, ама сега не се знае).Искам този път да направим икси+имси+макс и да видим дали резултата ще е по-добър от първия път.Ако е пак същото-значи проблемът е в мен .Това са моите планове.И ако докараме нещо до 5-ти ден-ПИД. Ако не ми мине котка път!

# 329
  • Мнения: 87
puh4e05, Успех, мила! Ще ти стискам силно палчета! Simple Smile Дано този път всичко да върви по мед и масло! От сърце ти го желая! Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт