Инвитро / Икси на 40(и) години + Инвитро / Икси с ИЯР

  • 79 992
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 46
elenna, не е прията , разбира се , но се издържа. Има леко кръвотечение след това , при мен поне при първата болки нямаше,  при втората имаше , но път тя беше  оперативна и според док. премахнала малкък дефект по лигавицата и болката си я обясних именно с това. Аз също съм минах през   вакуумна екстракция, три месеца след хистероскопията. Общо взето и след двете процудери нещата са сходни ..малко кръвотечение и малко болки.

# 61
  • София
  • Мнения: 7 512
При мен бебето нямаше проблем, гледахме го на ФМ, отлепило се беше заради хематома, голям почти колкото него. И това се случи след като виден доктор в голяма АГ клиника не ме прати да изследвам тромбофилия навреме като прокървих, щото нямам наследствена обремененост.
Относно това дали има или няма имунология - ти си прецени дали и на кого да вярваш. Аз на никой доктор не вярвам, особено ако няма разумни доводи.

delisardeli , след  неуспешнотото ИКСИ коментирамхме с док. точно имунологията. Тя е на мнение , че едва ли не такова нещо няма и че ... ако искам мога и да си ги направя, но в големите инвитро клиники не коментират дори проблеми,  свързани с имунология.  Честно .. вече и аз не зная ..иначе ембрионите бяха много добри според ембриолозите,  всичко беше наред , но имплантация няма ...   док. казва,  че проблемът е възрастта ...

# 62
  • Мнения: 46
delisardeli, така и направих,  ще ходя в друга клиника, където обръщат внимание на имунологията

# 63
  • Мнения: 516
Хистероскопията се извършва  с анестезия , обща или спинална/според болницата /,  така че нищо няма да усетиш 






До колкото четох има раздуване на матка с газ,дори да има упойка после ще има болки.На мен са ми правили два пъти лапароскопия когато ми махаха тръбите и беше доста болезнено,а на матка май още е по-зле,иска ми се да има друг начин.

# 64
  • София
  • Мнения: 23 178
няма газ при хостероскопия и нищо не раздуват.
на мен ми махаха полип, единственото последствие беше че ми се гадеше заради упойката, болки не.

# 65
  • Мнения: 685
Последния ми опит беше в Истaнбул. Бях с ПAЧ протокол с лепенки Климaрa. Зaпочнaхме с Гонaл 300, след товa го увеличихa нa 350 и включихa по 1 Луверис от 75. Имaх общо 5 фоликулaс, кaто единия беше по-голям и се очaквaше дa се спукa. Тaкa и стaнa. От остaнaлите тaкa и не стигнaх до трaнсфер. Мнението нa докторa- още един опит дa се види кaкво ще стaне с по-лекa стимулaция. Aко не стaвa нямa смисъл дa продължaвaм с мои яйцеклетки. Сегa мисля дa пробвaм нa ЕЦ тук.

# 66
  • Мнения: 5 134
При мен бебето нямаше проблем, гледахме го на ФМ, отлепило се беше заради хематома, голям почти колкото него.
Страшно много съжалявам за това, което ти се е случило, огромна загуба...
Кога ще знаеш резултата от сегашния трансфер? Надявам се, че това ще е слънцето след бурята. Стискам ти силно палци!

Последна редакция: пн, 28 авг 2017, 18:44 от elenna

# 67
  • София
  • Мнения: 7 512
Нелепо е, но гледам напред, нямам друг избор. Повече от година мина оттогава.
В сряда ми е ден за тест след зет на 5 ден. Благодаря за палчетата Flowers Hibiscus

При мен бебето нямаше проблем, гледахме го на ФМ, отлепило се беше заради хематома, голям почти колкото него.
Страшно много съжалявам за това, което ти се е случишо, огромна загуба...
Кога ще знаеш резултата от сегашния трансфер? Надявам се, че това ще е слънцето след бурята. Стискам ти силно палци!

# 68
  • Мнения: 685
Delisardeli, и от мен стиснaти пaлчетa товa дa е успешния ти трaнсфер.

# 69
  • Мнения: 199
стискам ти палци и ти желая успех

# 70
  • Мнения: 5 134
Ооо, то почти не е останало до сряда, макар че на теб едва ли ти се струва така. Стискам палци и на краката.

# 71
  • София
  • Мнения: 7 512
Благодаря, момичета, за палчетата.
Ако не стане и този път, съм решила да направя лапароскопия/хистероскопия, да видим какво е положението преди следващия опит.

# 72
  • Мнения: 685
Smyrfhe, не се плаши от болката. Като се събуждах при хистероскопията усещах болка. Биха ми обезболяващо и след максимум 5 мин. нищо ми нямаше. След това не ме е боляло изобщо.

# 73
  • Мнения: 481
Успех на Дели и от мен в сряда   Praynig

# 74
  • Мнения: 1 680
Дели, в сряда чакаме добри новини от теб, че и на нас да вдъхнеш кураж! Аз още не мога да реша дали още 1 опит с мои яйцеклетки в Бахчеджи (задължително с ПИД) или с донорска в Св. Лазар. Вие какво знаете за последната?

Общи условия

Активация на акаунт